Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180
Kobieta projektująca CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na laptopie

Projektowanie z asystentem. Cztery kroki do CEWE FOTOKSIĄŻKI

Dzięki asystentowi w programie CEWE Fotoświat możesz w kilku krokach stworzyć propozycję swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Wystarczy ustawić liczbę zdjęć i stron, a następnie wypróbować różne style. Asystent zajmie się ułożeniem zdjęć, wyborem tła i innych elementów, takich jak ramki, cliparty i pola tekstowe. Ułatwia również wybieranie zdjęć, porównując je na podstawie cech jakościowych, podobieństwa i osobistej oceny gwiazdkami. Wynik zostanie uwzględniony w propozycji. Oczywiście Ty nadal masz możliwość dowolnego dostosowania wszystkich szczegółów tej propozycji do swoich wymagań.

1. Wybierz format, papier i okładkę

Zanim przystąpisz do kreatywnego projektowania swojej fotoksiążki, zdefiniuj format w programie CEWE Fotoświat, zdecyduj o rodzaju papieru i wybierz okładkę. Następnie kliknij opcję "Skorzystaj z automatycznej propozycji", aby uruchomić kreator.

2. Prześlij zdjęcia

Idealnie byłoby, gdybyś wcześniej utworzył folder z fotografiami, których chciałbyś użyć w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Ale możesz także importować obrazy z chmury, sieci społecznościowych, takich jak Facebook, czy Instagram, oraz wszystkich konwencjonalnych nośników danych. Przeciągnij folder lub pojedyncze zdjęcia, których chcesz użyć, do obszaru roboczego programu CEWE Fotoświat. Po prawej stronie pojawiają się dwa przydatne suwaki, za pomocą których można ustawić liczbę zdjęć i stron. Tam też zobaczysz, ile zdjęć będzie średnio widocznych na stronie. Kliknij "Wybierz styl", aby przejść do następnego kroku.

3. Wybierz styl

Po lewej stronie w obszarze wyboru w programie CEWE Fotoświat można zobaczyć różne style. Tworzysz fotoksiążkę z jakiejś wyjątkowej okazji? Możesz odpowiednio filtrować szablony za pomocą rozwijanych list u góry. Kliknij niebieską strzałkę "Zainstaluj dodatkowe zasoby" z lewej strony, pod obszarem wyboru, aby znaleźć wiele innych szablonów online. Wybierz odpowiednie style i potwierdź całość przyciskiem "Zainstaluj wybrane". Nowe style pojawiają się automatycznie w oprogramowaniu do projektowania. Aby wypróbować styl, po prostu przeciągnij go do obszaru roboczego. Teraz możesz zobaczyć, jak cała fotoksiążka wyglądałaby w tym stylu. Wskazówka: wypróbuj tyle stylów, ile chcesz. Czy znalazłeś właściwy? Następnie kliknij "Sprawdź i edytuj propozycję".

4. Indywidualne dopracowanie propozycji

Po wybraniu propozycji możesz dostosować ją do swoich potrzeb. Możesz zmieniać, wymieniać lub usuwać wszystkie elementy projektu, takie jak cliparty, maski, ramki, tła i czcionki. Na przykład, jeśli nie potrzebujesz pola tekstowego, kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz "Usuń" lub wciśnij klawisz Del. Aby wybrać elementy projektu, takie jak grafiki clipart lub tła, wybierz obszar w lewym dolnym rogu menu projektowania i przeciągnij element z obszaru wyboru w żądane miejsce w fotoksiążce. Jak tylko będziesz zadowolony z wyniku, kliknij "Zamów tutaj" i kontynuuj proces składania zamówienia.