Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Na ścianie wisi własnoręcznie wykonana tablica do notatek ze zdjęciami. Na małym stoliku obok ramki tablicy notatek znajdują się przybory biurowe.

FOTOTRENDY I INSPIRACJE

Tablica ze zdjęciami DIY

Ciekawy pomysł na dekorację z Twoimi ulubionymi zdjęciami natychmiastowymi.

Piękne słoneczne lato. Oczywiście spędzone z bliskimi. To właśnie rodzina i przyjaciele sprawiają, że tak kochamy tę porę roku. W końcu bez nich te przygody nie byłyby aż tak fantastyczne.

W czasie zabawy nad jeziorem, czy wycieczce rowerowej warto sięgnąć po aparat lub smartfon, by złapać ten moment. Utrwalić ten błysk w oku i tańczące na naszych twarzach promienie słońca. Dzięki zdjęciom możemy ponownie przeżyć ten dzień na plaży, czy grill ze znajomymi na działce. A co powiesz na to, by stworzyć idealną dekorację do Twojego domu z tymi letnimi kadrami?

Użyj ramki na zdjęcia, sznurka i różnych zdjęć natychmiastowych, które możesz wydrukować fotokiosku CEWE. Proste rozwiązania są najlepsze. A doskonałość tego projektu polega na tym, że możesz z łatwością wymieniać zdjęcia, zawsze wtedy, gdy chcesz wyeksponować kolejne piękne wydarzenie lub dostosować fotografie do pory roku. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się aktualnymi ulubionymi wspomnieniami.

Na stole znajdują się natychmiastowe zdjęcia w różnych formatach, drewniana ramka na zdjęcia, nożyczki, gumowy sznurek, haczyki na śruby i kostki z literami.
de
Tylko od Ciebie zależy, jaki format Twojej tablicy wybierzesz.

Do stworzenia tablicy potrzebne będą:

  • zdjęcia natychmiastowe
  • drewniana ramka na zdjęcia
  • haki śrubowe
  • przewód gumowy
  • nożyczki
  • kostki z małymi literami

Zdjęcia natychmiastowe wydrukujesz na miejscu w fotokiosku CEWE w salonie CEWE FOTOJOKER lub zamówisz online, na smartfonie lub komputerze, a Twoje zdjęcia będą gotowe do druku w ciągu 30 min po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem z kodem.

NA MIEJSCU NA MIEJSCU
ONLINE

A tak to się robi:

Zbliżenie dłoni wkręcającej mały haczyk do wnętrza drewnianej ramki na zdjęcia.

Mocowanie haków śrubowych w ramce na zdjęcia
Aby zdjęcia później mocno trzymały się tablicy memo, należy najpierw przykręcić małe haczyki do wewnętrznej strony ramki na zdjęcia. Jeśli umieścisz haki śrubowe w różnych odległościach od siebie, zapewnisz unikalne prowadzenie lini. Liczba haczyków powinna być uzależniona od wielkości ramy.

Podnosząc dwie ręce, które prowadzą gumowy sznurek wokół haczyków śrubowych. Są one przykręcone do drewnianej ramy obrazu. Obok ramki na zdjęcia znajdują się natychmiastowe zdjęcia.

Nawlekanie sznurka
Zawiąż koniec gumowej linki na wybranym haczyku. Stamtąd przeprowadź sznurek po przekątnej na drugą stronę ramy do następnego haczyka - i z powrotem, aż dojdziesz do ostatniego haczyka, na którym zamocujesz końcówkę. Upewnij się, że naprężenie jest wystarczające.

Dwie ręce za pomocą elastycznego sznurka włożyły siatkę w ramkę obrazu. Oprócz ramki dostępne są natychmiastowe zdjęcia w różnych formatach.

Przygotuj zdjęcia natychmiastowe

Teraz możesz ponownie użyć linijki i ołówka. Umieść ją na jednym z Twoich zdjęć natychmiastowych. Następnie narysuj mały znak pośrodku, czyli na wysokości pięciu centymetrów na górnej krawędzi fotografii. Powinien pojawić się na linii między białą ramką a zdjęciem. W ten sposób wszystkie kadry będą później wisiały na tej samej wysokości.

Zbliżenie na dwie ręce nawlekające kostki z literami na gumową nitkę.  Na kostkach pojawia się napis "good times".

Zestaw dekoracji
Kawałek sznurka, który przepuszczamy poziomo przez ramkę na zdjęcia i małe kamienie z literami, które na nim nawlekamy: Za pomocą tych elementów ozdobisz Twoją tablicę wspomnień indywidualnymi wiadomościami. Gumowa siatka stanowi również oparcie dla małych wisiorków lub klipsów.

Zbliżenie dwóch dłoni umieszczających natychmiastowe zdjęcie CEWE z wzorem pomiędzy elastycznym sznurkiem. Są też inne nagrania w innych formatach.

Ułoż rodzinne zdjęcia

Teraz wystarczy poukładać zdjęcia na dwóch haczykach. Możesz wypróbować różne kombinacje i zestawienia fotografii zanim zdecydujesz się na to, które jest dla Ciebie najlepsze. W przyszłości możesz dodać kolejne kadry na ten pełen wspomnień stojak lub po prostu wymienić wszystkie zdjęcia i opowiedzieć inną historię.

Wskazówka: Tablica ze zdjęciami DYI nadaje się szczególnie do szybkiej modyfikacji: po prostu wydrukuj nowe zdjęcia w fotokiosku CEWE. W mgnieniu oka zastępują poprzednie fotografie.


Data publikacji: 20.05.2021 r.

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
  • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.