Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zamów online i wydrukuj na miejscu

Przygotuj zdjęcia w dowolnym miejscu i złóż zamówienie. Po 30 minutach w wybranym punkcie zeskanuj otrzymany kod QR i rozpocznij drukowanie.

Zdjęcia z wydrukiem w sklepie po 30 min.

Przekonaj się jakie to proste!
1. Przygotuj zdjęcia1. Przygotuj zdjęcia

1. Przygotuj zdjęcia

Wybierz zdjęcia do druku w zaciszu własnego domu lub z innego dowolnego miejsca, np. kawiarni.

2. Wybierz najbliższy punkt, format zdjęć i złóż zamówienie2. Wybierz najbliższy punkt, format zdjęć i złóż zamówienie

2. Wybierz najbliższy punkt, format zdjęć i złóż zamówienie

Wybierz miejsce, gdzie chcesz wydrukować swoje zdjęcia. Wybierz spośród 6 dostępnych formatów i złóż zamówienie.

3. Zeskanuj kod QR w fotokiosku CEWE i rozpocznij drukowanie3. Zeskanuj kod QR w fotokiosku CEWE i rozpocznij drukowanie

3. Zeskanuj kod QR w fotokiosku CEWE i rozpocznij drukowanie

W niedługim czasie (po około 30 minutach od złożenia zamówienia) otrzymasz e-maila z kodem QR umożliwiającym wydruk Twoich zdjęć. Wpisz go na ekranie fotokiosku i rozpocznij drukowanie.

Dostępne formaty zdjęć

10x15 cm

15x15 cm15x15 cm

15x15 cm

15x20 cm15x20 cm

15x20 cm

20x30 cm20x30 cm

20x30 cm

20x25 cm20x25 cm

20x25 cm

20x20 cm20x20 cm

20x20 cm

Przygotuj w domu i wydrukuj w wybranym punkcie

Dzięki przygotowaniu zdjęć w domu, proces wydruku staje się bardziej efektywny, dając pewność, że finalne produkty będą dokładnie takie, jakie chcesz, z maksymalizacją jakości i zadowolenia z efektów swojej pracy.

Edytując i przygotowując zdjęcia w domu, zaoszczędzisz czas spędzony na fotokiosku, szczególnie jeśli masz dużo zdjęć do wydruku. Dodatkowo, dokładny wybór i edycja zdjęć minimalizuje ryzyko potrzeby ponownego drukowania z powodu niezadowolenia z pierwszego efektu, co przekłada się na oszczędność pieniędzy.

Korzystaj z możliwości przygotowywania i zamawiania zdjęć online z późniejszym ich wydrukiem w wybranym punkcie, w fotokiosku CEWE.

ZAMÓW ZDJĘCIA ONLINE >

Zamów przez aplikację CEWE Fotoświat

Możesz także zamówić swoje zdjęcia z wydrukiem w fotokiosku CEWE poprzez naszą aplikację CEWE Fotoświat. Pobierz aplikację i przygotuj zdjęcia do wydruku. Wybierz ulubione fotografie, zdecyduj się na format zdjęć w ramach dostępnych możliwości oraz prześlij zdjęcia. W ciągu ok. 30 minut otrzymasz od nas e-mail z kodem QR. Zeskanuj kod w wybranym punkcie i rozpocznij drukowanie swoich zdjęć.

Przygotuj zdjęcia w domu, w kawiarni, podczas przerwy w pracy czy w każdym innym momencie. Wybór zdjęć, edycja i składanie zamówienia za pomocą smartfona jest szybkie i wygodne, co oszczędza czas i zapewnia pełen komfort oraz prywatność.

POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ >