CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Cewe fotoksiążka mini Cewe fotoksiążka mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini

CEWE FOTOKSIĄŻKA mini i mała

Zachowujesz wiele wydarzeń w pamięci telefonu lub aparatu? Nadaj tym chwilom drugie życie i stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której opowiesz te historie na nowo! Pierwszy roczek Twojego dziecka, urodziny przyjaciółki jeszcze ze szkolnej ławki, rodzinna wycieczka w góry czy codzienne wygłupy z pupilem w domu... powodów do stworzenia fotoksiążki masz wiele!

 • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia, uszlachetnienie okładki
 • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • Mini: ok. 15×11 cm

 • Mała: ok. 14×13 cm

 • Ilość stron: od 26 do 74 stron

Okładka:

 • Mini: Miękka okładka

 • Mała: Zeszytowa okładka

Rodzaj papieru:

 • Papier kredowy: matowy

Rodzaj papieru i okładki w zestawieniu

Dowiedz się więcej na temat druku cyfrowego na papierze matowym i okładek
Miękka okładka Miękka okładka Miękka okładka

Miękka okładka jest tak elastyczna jak wydanie kieszonkowe. Dzięki temu przeglądanie najpiękniejszych historii zdjęciowych staje się wyjątkowo przyjemne.

 • Elastyczna, laminowana okładka
 • Miękka okładka z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb
 • Grzbiet z możliwością indywidualizacji
Zeszytowa okładka Zeszytowa okładka Zeszytowa okładka

Podobnie jak w przypadku broszury, w oprawie zeszytowej strony nachodzą na siebie i są podtrzymywane przez szycie na grzbiecie.

 • Oprawa z szyciem na grzbiecie
 • Strony nachodzą na siebie, podobnie jak w przypadku broszury
Druk cyfrowy – papier matowy cewe fotoksiążka Druk cyfrowy – papier matowy Cewe fotoksiążka Papier kredowy matowy gramatura: 200 g/m²

Wszechstronny i wysokiej jakości: Matowy papier do druku cyfrowego to nasz klasyk!

 • Klasyk wśród rodzajów papieru
 • Dostępny dla wszystkich formatów i okładek

CEWE FOTOKSIĄŻKA mini i mała

Format, który zawsze możesz mieć przy sobie

Mała fotoksiążka - zabierz ją ze sobą wszędzie, gdzie chcesz!

Mini fotoalbum to najmniejszy format fotoksiążek, jaki mamy w ofercie. Niewielkie wymiary sprawiają, że możesz zabrać go w każde miejsce i nie zajmie dużo miejsca. Niska cena to kolejna zaleta małej fotoksiążki. To także dobry sposób, żeby sprawdzić, czy warto skorzystać ponownie z naszej oferty i tym razem zaprojektować książki o albumowych wymiarach! Niezależnie od formatu fotoksiążek, każda z nich jest drukowana z największą starannością i precyzją. Dzięki naszemu programowi lub kreatorowi online każdy jest w stanie zaprojektować własną fotoksiążkę!

Fotoksiążka mini - jak ją zaprojektować?

Fotoksiążkę mini możesz zaprojektować na dwa sposoby. Postaraliśmy się o to, aby oba nie sprawiały kłopotu i były intuicyjne w obsłudze.

Pierwszy sposób wykonania projektu małej fotoksiążki to instalacja bezpłatnego programu, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Znajdziesz w nim szablony, setki clipartów, ramek i wiele innych opcji ozdobienia wybranych zdjęć. Program działa nawet wtedy, gdy nie jesteś podłączony do sieci. Gotowy projekt fotoksiążki możesz pobrać na swój komputer, odłożyć na jakiś czas, a potem do niego wrócić i zadecydować czy wciąż Ci się podoba. Jeśli tak, łatwo złożysz zamówienie, a jeśli nie, bez problemu wprowadzisz poprawki.

Drugi sposób to zaprojektowanie mini fotoksiążki na naszej stronie internetowej. W kreatorze online, podobnie jak w programie, znajdziesz szablony, cliparty, filtry, tła i wybierzesz font tekstu, który ozdobi Twój projekt. Jeśli założysz na stronie internetowej konto, projekty mini i małych fotoksiążek będą mogły zostać zapisane na pół roku.

Fotoksiążka mało stron, dużo treści - uwolnij swoją kreatywność!

Stworzenie projektu własnej fotoksiążki to świetny sposób, aby uwolnić swoją kreatywność i stworzyć coś, co jest jedyne na całym świecie. Ze względu na małe formaty, my zajęliśmy się dobraniem najbardziej optymalnego, profesjonalnego matowego papieru fotograficznego (200 g/m2) oraz okładek, z których będzie najwygodniej korzystać.

 • mini fotoksiążka ma wymiary ok. 15×11 cm i jest oprawiona w miękką, laminowaną okładkę.
 • mała fotoksiążka mierzy 14×13 cm i posiada oprawę zeszytową.

Fotoksiążka 20 stron, a może fotoksiążka o 40 stronach?

Bez względu na wybrany format fotoksiążki mogą mieć od 26 do 74 stron. Twoim zadaniem jest zatem dokonanie selekcji zdjęć, wybór tych najlepszych oraz zaprojektowanie ewentualnych ozdób i podpisów. Możesz wybrać jeden z zaproponowanych przez nas szablonów tematycznych lub stworzyć taki szablon samodzielnie. W drugim przypadku umieścisz zdjęcia w odpowiednich miejscach, wybierzesz ich rozmiar oraz tło.

Każda strona fotoksiążki może mieć inne tło. Do wyboru są setki clipartów, czyli grafik, które możesz nałożyć na zdjęcia lub by ozdobić pozostałe miejsca na stronie. Są one posegregowane tematycznie - w zależności od wybranych zdjęć możesz wybrać ozdoby w klimacie wakacyjnym, podróżniczym, przyrodniczym albo związanym z jakąś uroczystością rodzinną lub porą roku.

Fotoksiążka mała - dlaczego warto ją mieć?

Największą zaletą mini fotoksiążek są oczywiście ich małe rozmiary! Można je zabrać wszędzie i nie będą sprawiały kłopotu. To także najtańsze fotoksiążki, które można u nas zaprojektować. Możesz skorzystać z nich, żeby uwiecznić różnego typu wydarzenia ze swojego życia, na przykład weekendowy wyjazd lub imprezę z przyjaciółmi.

Mini fotoksiążka dla podróżników

Jeśli Twój tryb pracy wymaga częstych i długich wyjazdów, fotoksiążka mini to świetny sposób, aby mieć przy sobie najbliższych członków rodziny, zwierzęta domowe i przyjaciół. Oczywiście w formie wydrukowanych fotografii.

Z kolei, jeśli podróżujesz tylko turystycznie, ale często i w różne miejsca (także do okolicznych miast), każdą wycieczkę możesz udokumentować w mini fotoksiążce. Dzięki temu nawet takie małe, przyjemne wspomnienia nie przepadną i będzie można do nich wrócić.

Fotoksiążka mini - niezwykły prezent

Fotoksiążka, niezależnie od jej rozmiaru, to zawsze dobry pomysł na prezent. Sprawdzi się przy każdej okazji, o ile tylko masz odpowiednią liczbę zdjęć. To piękna pamiątka i uwiecznienie wspomnień, ale także możliwość całkowitej personalizacji i stworzenia dla kogoś czegoś niepowtarzalnego. Możesz pomóc dziecku w projektowaniu fotoksiążki mini, która będzie pięknym prezentem z okazji Dnia Matki, Ojca, Babci lub Dziadka.

Mała fotoksiążka jako pamiątka na zakończenie roku szkolnego

Mini i Mała Fotoksiążka to idealne formaty, aby zamówić je w wielu sztukach. To świetny pomysł na upominek dla dzieci, które ukończyły przedszkole, szkołę podstawową lub średnią. Na każdej stronie można zamieścić portret dziecka, podpisać je imieniem i nazwiskiem, a także dodać dedykację od każdego z uczniów. Będzie to wyjątkowa pamiątka z czasów szkolnych. Ten pomysł można wykorzystać także podczas zakończenia kolonii, obozu, kursu lub kilkudniowego wypadu z przyjaciółmi.