Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Puzzle ze zdjęcia

Układanka magicznych wspomnień

Puzzle na zamówienie - puzzle z Twoich zdjęć!

Ułóż niezapomniane wspomnienia, element po elemencie

Utrwal wyjątkowe chwile na fotopuzzlach

Uchwyć wspaniałe wspomnienia w oryginalnej formie. Dzięki spersonalizowanym fotopuzzlom stworzysz coś więcej niż produkt – pamiątkę wspólnych przeżyć, a także wykreujesz możliwość spędzenia wspólnie czasu, poznania się jeszcze bliżej, rozmowy i powrotu do Twoich ulubionych chwil. W dowolnym momencie możesz je ponownie ułożyć i wrócić wspomnieniami do wybranych momentów.

Układanka, którą sam zaprojektowałeś, jest idealnym pomysłem na spędzenie wieczoru z rodziną i przyjaciółmi. Wraz z dołączonym pudełkiem, puzzle ze zdjęcia to również doskonały pomysł na prezent dla dziadków, cioci, wujka i wszystkich, którym zdjęcie na puzzlach może sprawić radość. A do tego wszystkiego.... personalizowany kubek ze zdjęciem a w nim gorące kakao... Mile spędzony wieczór gwarantowany!

Zaprojektuj fotopuzzle z Twoich ulubionych zdjęć

Każda część puzzli charakteryzuje się trwałością i wysoką jakością. Wykonane zostały za pomocą druku cyfrowego zabezpieczonego lakierem dyspersyjnym posiadającym certyfikat FOOD SAFE. Elementy zostały wykonane w taki sposób, aby idealnie do siebie dopasowane służyły przez długi czas.

Otrzymujesz puzzle w eleganckim i atrakcyjnym pudełku, dzięki czemu żaden element się nie zgubi. Ułóż Twoje osobiste puzzle raz po razie i przywołaj wspomnienia z miłego rodzinnego wypadu, zabawnego wieczoru z przyjaciółmi lub niezliczonych innych przeżyć.

Nie wiesz jakie zdjęcie wybrać? Zainspiruj się codziennością, swoimi podróżami, rodziną czy przyjaciółmi, a nawet Twoim pupilem. Wybierz fotografię, która ma znaczenie, aby samo układanie przynosiło jeszcze większą radość. Spraw przyjemność sobie i najbliższym i podaruj im fotopuzzle marki CEWE.

Zamów wysokiej jakości fotopuzzle z Twoimi zdjęciami w CEWE

Dzięki CEWE zaprojektowanie własnych puzzli jest bardzo łatwe, bowiem kreator online jest prostym i intuicyjnym narzędziem. Najpierw zadecyduj i wybierz z ilu elementów Twoje fotopuzzle mają się składać – masz dwie możliwości: 112 lub 266 części.

Kolejnym etapem jest dobór kadru, najlepszego ujęcia – pamiętaj, aby Twoje zdjęcie miało znaczenie. Możesz wykorzystać jedną fotografię bądź stworzyć puzzle z kilku – wybierz najlepsze kadry z ostatniego wyjazdu, ulubione fotografie z dzieciństwa czy najsłodsze ujęcia Twojego pupila.

Podczas procesu projektowania dostępnych jest wiele różnych układów, dopasuj układ do swojej wizji produktu i rozpocznij projektowanie.

Po wybraniu idealnego zdjęcia bądź grupy zdjęć możesz rozpocząć tworzenie fotoprezentu. CEWE oferuje liczne cliparty, które możesz dodać do Twoich fotopuzzli. Możesz dopasować dany element do koloru wybranego zdjęcia lub poszukać tematycznych clipartów - takich jak kwiaty, słońce lub motywy morskie, które pasują do Twojej wizji fotopuzzli lub elementów graficznych, które samodzielnie namalowałeś.

Skorzystaj z możliwości wstawienia tekstu, którym możesz wykończyć swój produkt i nadać mu jeszcze bardziej osobistego charakteru.