Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kobieta trzyma w ramionach wiele fotoksiążek

Tablica do przypinania notatek ze zdjęciami jako element dekoracyjny

Zrób tablicę pamiątkową i dekoruj ją swoimi ulubionymi motywami fotograficznymi na naszych Zdjęciach Art.

W biurze, kuchni czy na korytarzu - własnoręcznie wykonana tablica "korkowa" na notakti i zdjęcia jest bardzo osobistym elementem dekoracyjnym w Twoich czterech ścianach. Z Twoimi najpiękniejszymi wspomnieniami w postaci Zdjęć Art, samodzielnie wykonana tablica jest naprawdę wyjątkowa. Materiały i tkaniny można w mgnieniu oka dopasować do reszty stylu wyposażenia pokoju. A co najważniejsze: możesz wielokrotnie wymieniać zdjęcia i dodawać małe notatki, pocztówki i inne akcesoria.

Przybory do majsterkowania do tablicy na zdjęcia i notatki

Na stole znajdują się Zdjęcia Art z motywami rodzinnymi, a także młotek, zszywacz, nożyczki i inne przybory do majsterkowania.
Do swojej rodzinnej tablicy DIY będziesz potrzebować różnych Zdjęć Art i przyborów z naszej listy przedmiotów do majsterkowania.

Potrzebujesz następującego materiału:

  • różne Zdjęcia Art (np. Zdjęcia Fine Art, Zdęcia Retro, Zdjęcia Kwadratowe, Zdjęcia Mini)
  • deska drewniana (ok. 40 x 60 x 2 cm (długość x szerokość x wysokość))
  • włóknina (ok. 50 x 70 cm)
  • kolorowa tkanina (ok. 50 x 70 cm)
  • szpilki lub pinezki i tasiemka
  • zszywacz, nożyczki, młotek
  • klipsy na listy

Krok po kroku: tablica na notatki DIY

Stwórz wyjątkowy element dekoracyjny dla swoich czterech ścian.
Ręce wyciągają Zdjęcia Art z pudełka. Na stole znajdują się przybory rękodzielnicze potrzebne do tablicy DIY.

Zamów osobiste motywy
Zamów zestawy Zdjęć Art. Można to zrobić bardzo łatwo online lub w oprogramowaniu CEWE Fotoświat. Mieszaj różne warianty, aby uzyskać większą dynamikę na swojej tablicy. Wskazówka: w przypadku Zdjęć Art możesz użyć kolorowego tła i innych elementów projektu, aby zaprojektować swoje zdjęcia tak, aby pasowały do ​​tablicy.

Ręce trzymają włókninę i tkaninę przy drewnianej desce.

Pokryj drewnianą deskę włókniną i przykryj tkaniną
Najpierw ułóż włókninę na drewnianej desce, tak aby można było owinąć ją taką samą ilością materiału ze wszystkich stron. Przyszyj włókninę, który później posłuży jako wyściółka, za pomocą zszywacza na bokach i z tyłu. Teraz powtórz ten proces z kolorową tkaniną wierzchnią.

Ręce rozciągają wstążkę na tablicy i mocują ją z boku.

Naciągnij wstążkę na tablicy na zdjęcia
Potnij wstążkę na kawałki o długości około 55 centymetrów. Umieść je jedna pod drugą na tablicy, tak aby powstał wzór w kształcie rombu. Jeśli chcesz zachować symetrię przestrzeni, użyj taśmy pomiarowej. Upewnij się, że paski są napięte i zamocuj je na węższej stronie i z tyłu za pomocą zszywacza.

Ręka przebija pinezką dwie wstążki, które krzyżują się na tablicy z notatkami.

Zamocuj wstążki
Umieść pinezkę na tablicy na notatki w miejscu, gdzie krzyżują się dwie wstążki. Mocują one wstążki, które później podtrzymają Twoje Zdjęcia Art na miejscu, a także zapewnią odpowiedni naciąg. W razie potrzeby możesz ostrożnie użyć młotka, aby przymocować pinezki do ​​deski.

Ręce przytrzymują rodzinne zdjęcie na tablicy.

Rozłóż Zdjęcia Art
W ostatnim kroku wsuwasz Zdjęcia Art za wstążki. Mieszaj różne rozmiary, aby dopasować je do swojego gustu. Wskazówka: w przypadku Zdjęć Retro pod motywem pozostaje miejsce na małą notatkę, którą możesz umieścić już przy tworzeniu zamówienia.

Ciągle projektuj na nowo

Czy sfotografowałeś kolejne niezapomniane chwile, które chciałbyś mieć w zasięgu wzroku każdego dnia? Ten element dekoracyjny jest łatwo modyfikowalny: motywy na samodzielnie wykonanej tablicy na zdjęcia i notatki można wielokrotnie aranżować i konfigurować.

Kobieta umieszcza zdjęcia na samodzielnie wykonanej tablicy wiszącej nad biurkiem.
Twoja tablica na notatki jest modyfikowalna: wymieniaj Zdjęcia Art, jak tylko chcesz.

Aby urozmaicić ogólny obraz, możesz alternatywnie dołączyć pojedyncze lub wiele zdjęć za pomocą zacisku do listów lub czegoś podobnego - niezależnie od nastroju i tego, jak pasuje do stylu wystroju wnętrza.

Baw się dobrze, majsterkując i dekorując