Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Wskazówki projektowe

Pamiątki pełne miłości - wachlarz ze zdjęciami

Każdy z niecierpliwością czeka na świąteczny prezent. Wszyscy liczymy i uwielbiamy dostawać upominki, ktore są wyjątkowe. Może to być na przykład własnoręcznie wykonany wachlarz zdjęć, który przypomina piękne chwile od lub z ulubionymi osobami. Paski ze zdjęciami stanowią idealną podstawę dla samodzielnie zaprojektowanych wachlarzy, które można łatwo zaprojektować w wielu wersjach. Tworzy to ładną mini pamiątkę, która pięknie zdobi główny prezent.

Materiał dla fanów Zdjęć natychmiastowych:

Mały prezent ze zdjęć

Możesz łatwo samodzielnie stworzyć wyjątkowy wachlarz zdjęć w zaledwie kilku krokach.

Ten pomysł na prezent jest idealny dla każdego, kto ma mało czasu lub potrzebuje drobnych prezentów dla kilku osób. Możesz w wygodny sposób wydrukować paski ze Zdjęciami Mini w jednym z naszych Fotoksiosków. Użyj pięciu pasków ze zdjęciami, które pasują do siebie tematycznie i stwórz z nich jeden wachlarz. Jeśli chcesz podarować taki upominek z tymi samymi zdjęciami kilku osobom po prostu wydrukuj paski ze zdjęciami kilka razy. Czy masz wspólne fotografie z osobą, której chcesz podarować prezent? Świetnie, umieśc je w wachlarzu, dzięki temu prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty.

Ułóż, dziurkuj i nawlecz paski ze Zdjęciami Mini

Możesz łączyć kolory drewnianych kulek indywidualnie dla każdego, kogo chcesz obdarować.

Ułóż pięć pasków ze Zdjęciami Mini w takiej kolejności, jaka podoba Ci się najbardziej i zrób dziurki w górnej części. Nożyczkami przytnij sznurek na odpowiednią długość, a następnie nawlecz koraliki i kokardy.

Drewniane kulki dopasowane kolorystycznie | Fotousługi CEWE

Prezent ze zdjęć jest idealny dla każdego, kto chce po prostu dać sobie „coś małego”.

Możesz dobrać drewniane kulki w kolorystyce odpowiadającej zdjęciom lub postawić na klasyczny świąteczny styl. Przeciągnij taśmę przez otwory i mocno zawiąż oba końce razem. Mini-prezent dla przyjaciół ze zdjęć jest gotowy!

Miłego tworzenia!