INFORMACJE

Wskazówki projektowe

Świąteczny wachlarz wspomnień – coś więcej niż prezent

Przedświąteczny czas możesz wykorzystać na samodzielne przygotowanie upominków. Może chcesz zagłębić się w DIY? Dzięki temu twórczo spędzisz czas, zrelaksujesz się i stworzysz niepowtarzalny prezent dla bliskich osób. Poznaj wskazówki, jak w łatwy sposób przygotować wachlarze ze zdjęciami.

Wolisz dawać czy dostawać prezenty? Jedno i drugie dostarcza wiele uśmiechu i radości. Upominki, w które wkładasz serce, z pewnością najbardziej ucieszą bliskich. W te Święta zaskocz ich prezentem DIY. Samodzielnie wykonanie podarunku pozwoli Ci wrócić do ulubionych rodzinnych chwil i w pełni poczuć radość przygotowań do Świąt. Stwórz wachlarze złożone ze zdjęć, przypominające Twoim bliskim piękne momenty. Paski ze zdjęciami stanowią idealną podstawę do zrobienia wachlarzy, które łatwo zaprojektujesz w wielu wersjach. Mogą być samodzielnym prezentem lub częścią większego upominku.

Materiał dla fanów Zdjęć natychmiastowych:

Mały prezent ze zdjęć

Możesz łatwo samodzielnie stworzyć wyjątkowy wachlarz wspomnień w zaledwie kilku krokach.

Ten pomysł na prezent jest idealny, zwłaszcza jeśli masz mało czasu. Upominek stworzony ze zdjęć jest niepowtarzalny — przypomina o przygodach, wyjazdach, chwilach, które spędzasz z bliską osobą… To prezent, który będzie bliski sercu przez lata. Masz wspólne fotografie z osobą, której chcesz podarować prezent? Umieść je w wachlarzu. Dzięki temu prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty.

Jak wykonać taki wachlarz? Najpierw wybierz fotografie, które mają ozdobić Twoje paski ze zdjęciami. Następnie udaj się do jednego z Fotokiosków CEWE (najbliższy punkt znajdziesz tutaj) oraz wydrukuj 5 pasków ze zdjęciami w formacie 5x15 cm. Będą Ci potrzebne do stworzenia wachlarzy wspomnień (1 wachlarz składa się z 5 pasków). Po wydrukowaniu warto przełożyć paski w kopertę lub teczkę, żeby były bezpiecznie podczas powrotu do domu.

Wskazówka: jeśli chcesz podarować upominek z tymi samymi zdjęciami kilku osobom, po prostu wydrukuj paski ze zdjęciami w paru egzemplarzach.

Następnym krokiem w stworzeniu wachlarza będzie połączenie pasków w całość.

Ułóż, dziurkuj i nawlecz paski ze Zdjęciami Mini

Możesz łączyć kolory drewnianych i filcowych kulek, tworząc indywidualne prezenty dla rodziny i przyjaciół.

Ułóż 5 pasków ze Zdjęciami Mini w takiej kolejności, jaka podoba Ci się najbardziej i zrób dziurki w górnej części. Nożyczkami przytnij sznurek na odpowiednią długość, a następnie nawlecz koraliki i kokardy.

Drewniane kulki dopasowane kolorystycznie | Fotousługi CEWE

Prezent ze zdjęć jest idealny dla każdego, kto chce po prostu dać sobie „coś małego”.

Możesz dobrać drewniane i filcowe kulki w kolorystyce odpowiadającej zdjęciom lub postawić na klasyczny, świąteczny styl. Przeciągnij taśmę przez otwory i mocno zwiąż oba końce. Miniprezent dla bliskich jest gotowy!

Jak widzisz, możesz stworzyć niepowtarzalny prezent w kilku krokach — szybko i przyjemnie. Taki upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby. Będzie to dla Ciebie okazja, by rozwinąć własny wachlarz wspomnień i zanurzyć się w ulubionych chwilach.

Miłego tworzenia!