Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
CEWE FOTOKSIĄŻKA leży zamknięta na szarej sofie z beżowym kocem. Na nim widać dwie śmiejące się kobiety. Możesz również zauważyć uszlachetnienie napisu  na okładce.

Wyjątkowa przyjaźń utrwalona w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Kasia zaprojektowała CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dla swojej najlepszej przyjaciółki Marysi. W fotoksiążce o przyjaźni znalazło się wiele miłości i pięknych elementów graficznych.

Merle Osterthun

Kasia i Marysia są najlepszymi przyjaciółkami, od wielu lat. Ich więź jest zawsze silna, nawet wtedy, gdy nie mają możliwości, by często się ze sobą spotykać. "Jest między nami coś w rodzaju zasadniczego zaufania" - wyjaśnia Marysia. Wiele wspólnych doświadczeń i wspomnień połączyło je tak mocno, że są gotowe, by nazywać siebie nawzajem rodziną.

Kasia postanowiła podsumować wiele pięknych wspólnych chwil i zaprojektowała dla swojej przyjaciółki CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i podarowała ją jako prezent od serca. Wspólny wyjazd do Berlina był świetną przygodą - nakręciły tam reklamę telewizyjną. Ta fotoksiążka jest również wyjątkowym podziękowaniem za prezent, który Marysia podarowała przyjaciółce rok temu z okazji 25 urodzin.

Najlepsze przyjaciółki w telewizji

Czy chciałbyś zobaczyć efekt podróży Marysi i Kasi do Berlina w formie filmu? Oto reklama telewizyjna, która powstała podczas tej ekscytującej podróży.

"Bardzo lubię dawać samodzielnie wykonane i spersonalizowane upominki, które pochodzą z głębi serca" - mówi Kasia. Na każdej stronie widać, że CEWE FOTOKSIĄŻKA pochodzi z głębi serca i została zaprojektowana z wielką dbałością o szczegóły. Tutaj możesz dowiedzieć się, jakich elementów użyła, aby nadać książce jednolitego i harmonijnego, a jednocześnie ekscytującego wyglądu.

1.Zastanów się nad formatem fotoksiążki

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży otwarta na drewnianych panelach. W książce można zobaczyć różne momenty dwóch roześmianych kobiet. Prawa strona z fotoksiążką została zaprojektowana z maską młota.
Użyj formatu fotoksiążki jako elementu projektowego.

Przy projektowaniu Kasia wykorzystywała możliwości, jakie daje jej kwadratowy format CEWE FOTOKSIĄŻKI XL. Dlatego ułożyła zdjęcia i bloki tekstu, a także rysunki oraz maski i cliparty tak by z tych elementów powstawały kwadraty. Przy okazji: maski można znaleźć w programie projektwym w menu po lewej stronie w obszarze "Maski i ramki".

Wskazówka: aby ułożyć poszczególne elementy w linii prostej, kliknij opcję "Układ" w menu programu CEWE Fotoświat w prawym górnym rogu. W punkcie "Pomoc przy wyrównywaniu" możesz umieścić podkład siatki na Twoich stronach lub alternatywnie włączyć w programie automatyczne wyrównanie. Możesz włączyć tę funkcję po kliknięciu symbolu czerwonego magnesu.

2. Dobierz kolorystykę zdjęć

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży otwarta na drewnianych panelach. W książce można zobaczyć dwie roześmiane kobiety w ruchu. Strony fotoksiążek zostały zaprojektowane w tonacji niebieskiej.
Ładny efekt: przyciągający wzrok kolor ze zdjęcia jest używany jako kolor tła.

Kasia w swojej fotoksiążce przyjaźni poruszała jest w tej samej tonacji kolorystycznej. Aby urozmaicić projekt, zmieniła barwy teł i wybrała różne odcienie niebieskiego. Jeśli chcesz uzyskać ten efekt po prostu poszukaj odpowiednich kolorów w programie w sekcji Tła po lewej stronie. Wybierz grupę odcieni, które możesz znaleźć na swoich zdjęciach. W tym przykładzie Kasia dopasowała kolor tła do dżinsowej kurtki. Wyjątkowo ciekawie wygląda to wtedy, gdy projektujesz jedną stronę z jaśniejszym odcieniem niebieskiego i ciemniejszym clipartem, a na drugiej stronie odwrotnie.

Zauważyłeś to? Kasia użyła również koloru ze zdjęcia na okładkę fotoksiążki. Odcień różowego złota możesz znaleźć w sekcji z uszlachetnieniem.

3. Użyj podwójnych stron

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży otwarta na drewnianych panelach. W książce można zobaczyć dwie rozpromienione kobiety jedzące ciastka oraz zdjęcie z dzieciństwa.
Kasia i Marysia doświadczyły wielu zabawnych chwil podczas kręcenia filmu.

Zerwij ze zwykłym wzorcem strony i pozwól niektórym zdjęciom przechodzić przez łączenie kartek. W ten sposób możesz w ciekawy sposób pokazać piękny kadr i wprowadzić efekt wow do Twojego projektu. Ważne: na zagięciu nie powinno być twarzy ani ważnych szczegółów. Na tak dużym obszarze możesz świetnie umieścić fragment tekstu w okienku na brzegu. Najlepiej, aby czcionka tekstu była lekko przezroczysta, aby zdjęcie było idealnie widoczne. Możesz osiągnąć ten efekt za pomocą pozycji menu "Dekorowanie" w prawym górnym rogu programu CEWE Fotoświat. Tam kliknij "Przejrzystość".

4. Historia ze zdjęć na jednej stronie

CEWE FOTOKSIĄŻKA leży otwarta na drewnianych panelach. Książka przedstawia kobietę siedzącą na sofie i rozpakowującą fotoksiążkę.
Krok po kroku: możesz opowiedzieć krótką historię za pomocą serii zdjęć.

Historie opowiadane za pomocą zdjęć są niezwykłe. Możesz wypróbować ciekawe kadrowanie zdjęć i poeksperymentować. W powyższym przykładzie Kasia wybrała zdjęcie ze wspólnej sesji telewizyjnej po lewej stronie i dodała do niego małą anegdotę. Odpowiednie elementy zostały zestawione po prawej stronie. Ta krótka historyjka obrazkowa pokazuje, jak Marysia rozpakowuje swoją fotoksiążkę.

Odpowiedni układ można znaleźć w programie w menu po lewej stronie pod zakładką "Układy stron". Następnie u góry w otwartej sekcji możesz wybrać, ile zdjęć chcesz umieścić na stronie. Możesz rónież w ten sposób opowiedzieć bardzo ekscytującą krótką opowieść zrób to sama - na przykład o poszczególnych etapach własnoręcznie wykonanego projektu.

Naszą przyjaźń cechuje spokój i harmonia.

Katarzyna Schwanemann

To się nigdy nie znudzi

"Naszą przyjaźń charakteryzują spokój i harmonia", zachwyca się Kasia. A jednak zawsze pozostaje ekscytująca, "ponieważ wszystkim się dzielisz i tak wiele doświadczasz" - dodaje Marysia. To właśnie te charakterystyczne elementy ich relacji znajdują teraz odbicie również w projekcie fotoksiążki. Całkiem nieświadomie, a jednocześnie tak harmonijnie!

Teraz twoja kolej - co sprawia, że ​​przyjaźń z Twoją najlepszą przyjaciółką jest tak wyjątkowa? Zaprezentuj Waszą więź jako prezent w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE.

CEWE FOTOKSIĄŻKA: współdzielona radość to podwójna radość

W ten sposób zaczniesz swój następny projekt prosto z serca