Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Wskazówki projektowe

CEWE partnerem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

WSPIERAMY PODOPIECZNYCH STOWARZYSZENIA SOS WIOSKI DZIECIĘCE

Marka CEWE jako międzynarodowy koncern, działający globalnie od wielu lat jest partnerem stowarzyszenia SOS Children’s Villages. Wspólnie pomagamy, tym którzy potrzebują wsparcia. Chętnie włączamy się w akcje charytatywne na całym świecie. Udzielamy również wsparcia finansowego, a część przekazanych środków pomogła sfinansować globalne projekty charytatywne. Pierwszym z nich była zbiórka pieniędzy dla dzieci z regionów dotkniętych wirusem Ebola w Afryce Zachodniej. Pomoc trafia również do Polski.

CEWE działa również lokalnie, dlatego współpracujemy również ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce, ze szczególnym wsparciem dla Programu w Siedlcach. Co roku, podczas gali finałowej konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU następuje uroczyste przekazanie czeku o wartości 10 000 euro. W CEWE wierzymy, że podopieczni Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zasługują na wszystko, co najlepsze. Właśnie dlatego, wspólnie organizujemy dla nich wakacyjne wyjazdy. Pragniemy im podarować beztroskie, radosne chwile. A kiedy już wrócą – zachowamy je w CEWE FOTOKSIĄŻCE. W końcu jesteśmy ekspertami w utrwalaniu wspomnień i producentem fotoksiążki numer jeden w Europie.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest częścią organizacji SOS Children’s Villages, obecnej w 136 krajach świata. Od ponad 70 lat Stowarzyszenie zapewnia pomoc potrzebującym dzieciom. W Polsce prowadzone są 4 SOS Wioski Dziecięce, gdzie najmłodsi znajdują dom i wsparcie. Jak to działa? SOS Wioska Dziecięca to od 12 do 14 domów jednorodzinnych. W każdym z nich mieszka mama, czasem tata i kilkoro przybranych dzieci. Dzięki temu, podopieczni Stowarzyszenia otrzymują pomoc, dom pełen ciepła i przede wszystkim – beztroskie dzieciństwo. Równolegle do opieki zastępczej, rozwijane są również działania profilaktyczne, w ramach Programu „SOS Rodzinie”, którego celem jest ochrona dzieci przed utratą opieki i zapewnienie im kompleksowego wsparcia.

Opublikowano: luty 2021