CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na Walentynki

Walentynkowy album na zdjęcia to fantastyczny pomysł na prezent. Niezależnie od tego czy szukasz prezentu dla niej czy dla niego, pomyśl tylko, ile radości sprawi każdemu z Was odkrywanie na nowo wspólnych przeżyć. Album na Walentynki, to nie tylko zbiór zdjęć, ale przede wszystkim zapis Waszych emocji i historii niezwykłej miłości.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album na Walentynki

Zaskocz swoją miłość wyjątkowym prezentem

14 lutego – data – którą znają wszyscy Zakochani!

Dzień Zakochanych, Walentynki, 14 lutego - to dzień, w którym chcemy wyrazić swoje głębokie uczucia. Jeśli chcesz zaskoczyć swoją miłość prezentem, który stworzysz samodzielnie i który będzie mówił o Waszych wspólnych chwilach i emocjach, postaw na personalizowany album na Walentynki.

Mamy dla Ciebie kilka inspirujących pomysłów na album walentynkowy

Tworząc album dla swojej żony, męża, partnerki czy partnera, możesz zrealizować swoją wizję i zdecydować, co ma się znaleźć na poszczególnych kartach albumu. Poniżej prezentujemy Ci kilka pomysłów, które być może zechcesz wykorzystać w swoim albumie na walentynki.

Album walentynkowy w stylu listów miłosnych

Wstaw do albumu listy miłosne, pisane od serca. Obok Waszych wspólnych fotografii dodaj pole tekstowe, w których wyrazisz swoje najgłębsze uczucia i wspomnienia związane ze związkiem. Możesz wykorzystać do tego celu czcionki przypominające pismo ręczne. Wokół pól tekstowych możesz także ustawić kolorowe cliparty, czyli grafiki tematyczne - serca, róże i wiele więcej.

Wasza wspólna historia od samego początku

Być może w swojej kolekcji zdjęć na smartfonie przechowujesz wspaniałe zdjęcia z okresu Waszych początków, a może nawet masz zdjęcie zrobione podczas pierwszej randki.

Będzie to niezwykle zaskakujące i wzruszające dla Twojej miłości, kiedy otworzy album walentynkowy i zobaczy zdjęcie z czasów, kiedy dopiero co się poznawaliście. Dodatkowo, ciekawym pomysłem, może się okazać opisanie uczuć, które towarzyszyły Ci na pierwszych spotkaniach, podczas pierwszego pocałunku czy też wówczas, gdy pierwszy raz powiedzieliście sobie Kocham Cię.

Walentynkowy album na zdjęcia - pomysł dla narzeczeństwa lub małżeństwa

Takie chwile, jak zaręczyny czy ślub, to często najwspanialsze chwile życia. Dzięki albumowi możecie przeżywać te momenty raz jeszcze i ciągle od nowa. Przypomnicie sobie wszystkie uczucia, które Wam towarzyszyły - zabawne, wzruszające czy stresujące momenty. Takim prezentem możesz pokazać , jak cenne są dla Ciebie te dni.

Album walentynkowy ze zdjęciami z wesela czy zaręczyn stwarza możliwość ponownego docenienia drobnych szczegółów, które czynią Waszą miłość wyjątkową. Możesz uporządkować zdjęcia chronologicznie, opisać każdą fotografię lub dodać osobiste notatki, które wyrażają Twoje uczucia.

Zdjęcia ze wspólnych podróży na kartach jednego albumu

Zgromadzenie wielu zdjęć z różnych wyjazdów i umieszczenie ich w jednym albumie, to rewelacyjny pomysł na prezent walentynkowy. Będziecie mogli raz jeszcze wrócić chwil spędzonych razem podczas urlopów i podróży, zarówno po Polsce, jak i za granicami naszego kraju.

Przeglądając fotografie z wyjazdów, przypomnicie nie tylko uczucia Wam towarzyszące, ale także malownicze krajobrazy, atrakcje i niesamowite przygody, które razem przeżyliście. Album stworzy swoistą mapę Waszych wspólnych podróży, w której każda strona będzie wypełniona uśmiechami, wzniosłymi uczuciami miłości i nowymi odkryciami.

Albumy na Walentynki - prawdziwa magia wspomnień

Album ze zdjęciami na Walentynki to osobisty prezent przynosi ze sobą magię wspomnień, które uchwycą w sobie piękne chwile Waszego związku. Każda strona albumu jest poświęcona Waszej miłości, pełna uśmiechów, wzruszeń i radosnych wspomnień. Możesz zamieścić wspólne fotografie, notatki, listy miłosne czy nawet drobne detale, które mają dla Was szczególne znaczenie.

Stworzenie albumu na Walentynki jest nie tylko wyrazem miłości, ale także troski i zaangażowania. Każda strona jest pełna starannie wybranych zdjęć i słów, które oddają głębię Waszego uczucia. To prezent, który będzie towarzyszył Wam przez kolejne lata na co dzień, przypominając o waszych wspólnych przeżyciach i o tym, jak ważna jest ta druga osoba w życiu.

Niech album na Walentynki stanie się wyjątkowym upominkiem od serca, którym zaskoczysz swoją miłość. Niech wyrazi Waszą jedyną w swoim rodzaju więź i pozostanie trwałą pamiątką Waszej miłości. Albumy na Walentynki stworzysz prosto i intuicyjnie, dzięki łatwemu w obsłudze programowi CEWE FOTOŚWIAT i Kreatorowi online.