CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na rocznicę związku

Dzięki dostępności aparatu w telefonie zatrzymujemy na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty z życia. Możemy potem wracać do szalonych górskich wypraw, romantycznych pikników w parku pod blokiem, wakacji na rajskiej plaży, czy pysznych dań w ulubionej restauracji. Takie fotografie zawsze wywołują radosne emocje, dlatego idealnym pomysłem jest zebranie ich i podarowanie jako album na rocznicę związku. Przy okazji odpadnie Wam planowanie rocznicowej randki – zróbcie coś pysznego do jedzenia, rozsiądźcie się wygodnie, zanurzcie w wyjątkowej opowieści o Waszej relacji i przeżyjcie razem kolejny niezapomniany wieczór.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album na rocznicę związku

Prezent i pamiątka na całe życie

Samodzielnie zaprojektuj album na rocznicę związku

Album na rocznicę związku, który możesz zaprojektować samodzielnie, to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Twojemu sercu osoby. To piękna pamiątka, którą będziecie mogli wspólnie przeglądać przez wiele lat i powracać do wspomnień z okresu, kiedy zaczęliście się poznawać.

Jak zaprojektować swój album na rocznicę związku?

W CEWE masz wiele możliwości projektowania albumów rocznicowych. Udostępniamy atrakcyjne wizualnie szablony, dzięki którym w szybki i łatwy sposób stworzysz wyjątkowy prezent dla Ukochanej lub Ukochanego. Album możesz także zamówić wraz z pudełkiem prezentowym, co sprawi, że upominek będzie od razu gotowy do wręczenia. Kiedy wybierzesz format, papier i typ okładki, nasz program CEWE FOTOŚWIAT lub Kreator online pokaże Ci możliwość dodawania do Twojego albumu clipartów z motywami miłości - sercami, wyznaniami czy kwiatami. Oprócz tego w albumie na rocznicę związku możesz zamieszczać swoje teksty, życzenia czy cytaty. Całość zostanie dla Ciebie wydrukowana w najwyższej jakości, aby album był zarówno piękny wizualnie, jak i niezwykle trwały.

Pomysły, jak można wypełnić albumy na rocznicę związku

Poniżej znajdziesz kilka kreatywnych i klasycznych pomysłów, jak możesz zaprojektować oraz wypełnić album dla swojego partnera lub partnerki.

Jeśli szukasz inspiracji, z pewnością je tutaj znajdziesz. Jeśli masz już swój pomysł, zapraszamy Cię do projektowania. Najpierw możesz stworzyć projekt, a dopiero później zdecydujesz, czy chcesz go zamówić w takiej formie. Możesz edytować album na rocznicę związku do woli, aż stwierdzisz, że to jest to!

Twoje cechy, które uwielbiam

Przedstawiamy Ci jeden z naszych kreatywnych pomysłów na album dla Twojej miłości. Na kilku stronach albumu wymień 10, a nawet 20 cech, zachowań lub rzeczy, które kochasz w swoim partnerze. Możesz je uzupełnić dopasowanymi tematycznie zdjęciami i krótkimi opisami. To niezwykły sposób na wyrażenie swojego uczucia i podkreślenie unikalnych cech waszego związku.

Oto kilka konkretnych pomysłów, które możesz uwzględnić w albumie rocznicowym:

  • Twoje poczucie humoru i uśmiech, które rozświetlają moje dni - zaprezentuj tutaj Wasze fotografie, kiedy śmiejecie się w różnych sytuacjach. Taki album wywoła sporo uśmiechu i radości podczas przeglądania.
  • Nasze romantyczne wieczory - przygotuj fotografie z Waszych wspólnych kolacji czy spacerów oraz podkreśl, jak doceniasz romantyczne gesty swojego partnera. Taki album może wywołać zarówno uśmiech, jak i masę wzruszeń.
  • Wspólne marzenia, które realizujemy razem - możesz zawrzeć albumie zdjęcia swojego partnera np. podczas Waszych wspólnych wyjazdów i przekazać, jakie emocje wywołuje w Tobie każdego dnia, np. miłość, podziw, szacunek czy wdzięczność.
  • Twoja delikatność i czułość, która sprawia, że czuję się bezpieczna - komplementowanie Twojego partnera w albumie na rocznicę sprawi mu wiele przyjemności.

Chronologiczna opowieść o Waszym związku

Kolejny pomysł to stworzenie albumu na rocznicę związku, który opowie Waszą historię od samego początku - od dnia poznania aż do dziś.

Możesz rozpocząć album od Waszych początkowych spotkań, pierwszych randek i pierwszych pocałunków, a następnie przejść do ważnych wydarzeń, takich jak podróże, urodziny czy wspólne osiągnięcia. Dodaj krótkie opisy i daty, aby stworzyć spójną historię waszego związku.

Album na rocznicę związku tematyczny

Jeśli macie wspólne hobby albo Twój partner ma hobby, które zaczynasz podzielać, może to być doskonały motyw do stworzenia ciekawego i kreatywnego albumu. Dla przykładu, kochacie zwierzęta, jeździcie konno i opiekujecie się ukochanymi psami czy kotami. Wówczas możesz stworzyć uroczy album z najlepszych chwil spędzonych wśród czworonożnych przyjaciół. Jeśli z kolei kochacie kuchnie świata, odwiedzać restauracje i testujecie nowe przepisy w domowym zaciszu, możesz zatytułować album na rocznicę związku np. Nasz rok pełen smaków, a w jego wnętrzu przedstawić najlepsze fotografie z chwil, które spędziliście razem na gotowaniu. Zapraszamy Cię do projektowania.