CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album rodzinny

Stwórz wyjątkowy album rodzinny, gdzie najważniejsze momenty z Waszego wspólnego życia utrwalone zostaną na produkcie wysokiej jakości, co daje gwarancję trwałości na długie lata. Zachowaj to, co najcenniejsze i wracaj do tych chwil każdego dnia o każdej porze.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album rodzinny na zdjęcia

Mała podróż w czasie

Rodzinne zdjęcia zamknięte w wyjątkowym albumie

Każdy doświadcza w życiu takich chwil, które chciałby zachować w pamięci na zawsze. Momenty spędzone z rodziną, bez względu na okoliczność, należą do tych szczególnie wartych zapamiętania. Aby móc do nich wracać nawet po upływie lat, warto uwieczniać je za pomocą fotografii, a następnie zbudować z nich niepowtarzalną kolekcję. Album rodzinny na zdjęcia od CEWE to nowoczesna i bardzo wygodna forma przechowywania wspomnień w postaci fotografii. Dzięki swojemu formatowi zajmuje niewiele miejsca na półce, dając możliwość podróży po wspomnieniach zawsze, gdy pojawi się na to ochota. Sprawdź nasze inspiracje i zaprojektuj własny album na zdjęcia rodziny.

Albumy rodzinne na tysiące okazji

Spotkania w gronie rodzinnym to często okazja do świętowania. Zwłaszcza, gdy na co dzień odległość pomiędzy wszystkimi członkami sprawia, że częste widywanie najbliższych staje się niemożliwe. W albumie rodzinnym możesz zamieścić zdjęcia wykonane przy różnych świętach, które spędzacie wspólnie. To mogą być fotografie z urodzin, imienin, rocznic, a także z okazji ślubu czy chrztu. Na każde z nich możesz poświęcić osobne, wyznaczone miejsce w swoim albumie, układając je chronologicznie lub według własnego uznania. Dzięki opcji pola tekstowego bez trudu zapiszesz przy zdjęciach wszystkie ważne daty oraz okazje spotkań, przemyślenia lub ulubione cytaty.

Przykładowe albumy rodzinne

Doskonałym pomysłem na stworzenie własnego albumu rodzinnego jest poświęcenie odrębnego miejsca dla każdego członka rodziny. W ten sposób Twój album zyska poszczególne rozdziały, a każdy z nich będzie opowiadał historię innej osoby. Jeżeli posiadasz zbiór fotografii z przestrzeni wielu lat, zbieranych przez rodziców i dziadków, możesz im nadać zupełnie nową, piękną oprawę. Zaprezentuj swoją rodzinę od najstarszego do najmłodszego członka, dodając zdjęcia z różnych okresów, w tym również z dzieciństwa. W ten sposób album na zdjęcia rodzinne stanie się Waszym prawdziwym archiwum wspomnień.

Rodzinny album na zdjęcia — codzienne chwile są ważne

Nie tylko wyjątkowe uroczystości mogą być doskonałym materiałem do wypełnienia własnego albumu rodzinnego. Celebruj także codzienne momenty, spędzone z najbliższymi osobami. Do albumu możesz dodać zdjęcia ze spotkania na grillu lub herbatę, wspólnych wyjść na spacer, a także kadry z czasu spędzonego wspólnie w domu. Całość idealnie dopełnią zdjęcia ukochanego zwierzaka! Fotografie bez okazji również mogą opowiedzieć unikalną historię Twojej rodziny, która wywoła wiele uśmiechu. Wracaj do niej w gronie najbliższych tak często, jak będziecie chcieli, przeżywając na nowo ulubione, radosne momenty.

Album na zdjęcia rodzinne — od pomysłu do gotowego produktu

Wystarczy tylko kilka kroków, aby Twój pomysł na album z rodzinnymi fotografiami stał się rzeczywistością. Dzięki specjalnemu programowi do składania zamówień i projektowania, w ciągu kilkunastu minut możesz stworzyć cudowną pamiątkę dla swoich bliskich. Złożenie zamówienia nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy usiąść wygodnie z urządzeniem mobilnym i przejść krok po kroku przez wszystkie etapy projektowania albumu. Możesz zamknąć wszystkie historie w jednej formie lub podzielić je wedle własnego upodobania i stworzyć kilka różnych projektów. Masz też możliwość zamówienia kilku sztuk tego samego albumu ze zdjęciami, aby móc wręczyć go wszystkim członkom rodziny. Z nami zrealizujesz wszystkie swoje pomysły, nadając im cudowny i niepowtarzalny kształt.

Pomysł na prezent? Album na zdjęcia rodzinny! Stworzony przez Ciebie rodzinny album na zdjęcia to idealny sposób na uczczenie z bliskimi ich wyjątkowego dnia. Możesz go sprezentować m.in. w ramach okrągłych urodzin, rocznicy ślubu czy Świąt Bożego Narodzenia. To oryginalny sposób na wyrażenie uczuć oraz podkreślenie tego, jak ważna w życiu jest rodzina. Twój prezent stanie się piękną pamiątką na długie lata, która pozwoli na nowo zasiąść w gronie najbliższych, aby wspominać ulubione chwile. Zamów swój własny album na zdjęcia rodzinny.