CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na roczek dziecka

Wszystkie najważniejsze chwile w naszym życiu staramy się zatrzymywać na zdjęciach. Szczególnie ważne są wydarzenia z pierwszego roku życia naszych dzieci. Zawsze obserwujemy je z ogromną radością, niejednokrotnie również ze łzami wzruszenia, bo uświadamiamy sobie, że każdy skok rozwojowy oznacza początek nowego etapu w życiu malucha. Te wszystkie emocje, które Ci towarzyszą przy rozwoju Twojego dziecka możesz opisać w albumie na roczek dziecka. Taki album będzie pamiątką dla całej rodziny, a kiedyś będziecie mogli przekazać go swojemu dziecku.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album na roczek dziecka

Niepowtarzalna pamiątka rodzinna

Album ze zdjęciami dziecka

Kiedy pojawia się nowe dziecko w rodzinie, cały świat potrafi stanąć na głowie. Tworzą się nowe priorytety oraz mnóstwo ciepłych chwil, spędzonych z maluszkiem w gronie najbliższych. Pierwszy rok życia pociechy to niepowtarzalny czas, kiedy budowane są silne więzi oraz mają miejsce pierwsze małe sukcesy. Czas potrafi lecieć naprawdę szybko, dlatego warto wykorzystać moc fotografii, aby zachować najcenniejsze wspomnienia w pamięci na zawsze. Specjalny album na roczek dziecka to idealne rozwiązanie do przechowywania najcenniejszych chwil. Możesz go zaprojektować na tysiąc różnych sposobów, dzięki czemu zawsze idealnie odda charakter tych wspólnie spędzonych momentów oraz podkreśli wartość, jaką niesie za sobą rodzina. Poznaj wszystkie oblicza albumu ze zdjęciami na roczek i zamów swój oryginalny projekt.

Pierwszy roczek uwieczniony na pięknych fotografiach

Podczas pierwszego roku, gdy nowy członek rodziny stale towarzyszy swoim rodzicom, nie zaszkodzi mieć telefon lub aparat zawsze pod ręką. W ten sposób nigdy nie umkną Ci najważniejsze momenty, którymi zaskoczy Cię Twoja pociecha. Zdjęcia upamiętniające pierwszy uśmiech, pierwszą wizytę w domu po porodzie czy pierwsze poznanie reszty rodziny to tylko część kadrów, które możesz umieścić w albumie. W środku znajdzie się miejsce na całą kolekcję fotografii malucha, bez względu na to, jak wiele ich będzie. To mogą być zarówno przełomowe momenty, jak i rodzinna codzienność. Idealnie sprawdzą się zdjęcia ze wspólnych posiłków i drzemek, a także wspólnej zabawy.

Album na roczek dziecka pozwoli Ci przechować wszystkie te wspomnienia w jednym miejscu, ułożone tak, by bez trudu móc do nich wracać.

Album Mój Pierwszy Rok w wersji Kids — idealny dla malucha!

A gdyby tak album ze zdjęciami był stworzony z myślą o jego głównym bohaterze? Teraz to możliwe! Album Mój Pierwszy Rok możesz zaprojektować w specjalnej wersji Kids, czyli dopasowanej do małych rączek dziecka. Taki format posiada dedykowane, zaokrąglone strony z fotografiami na papierze, który bez trudu zniesie dotyk małych paluszków. Ich grubość sprawi, że będą w pełni bezpieczne dla dziecka, zaś bindowanie w formie plastikowej spirali zapewni wygodę przewracania kolejnych kartek. Album na roczek w wersji Kids spełnia wszystkie niezbędne wymogi, aby zapewnić maluchowi bezpieczną zabawę. Dzięki tej specjalnej formie nie tylko stworzysz cudowną pamiątkę, ale także od najmłodszych lat możesz uczyć pociechę znaczenia fotografii i wspomagać jej funkcje motoryczne. Poznaj możliwości albumu fotograficznego w wersji Kids!

Pomysły na zaprojektowanie albumu z fotografiami

Album fotograficzny Mój Pierwszy Rok to pełna możliwości forma przechowywania wybranej kolekcji zdjęć. Możesz ją zaprojektować na kilkadziesiąt różnych sposobów, a w środku umieścić to, co zechcesz. Różne dostępne formaty, rodzaje okładek oraz dodatkowe zdobienia pozwolą Ci na nowo ułożyć historię z pierwszego roku Twojego dziecka.

Możesz wydzielić w albumie miejsca na najważniejsze rzeczy, czyli fotografie malucha, jego rozwoju z miesiąca na miesiąc oraz pierwszych osiągnięć. Nie zapomnij również, aby zarezerwować miejsce na zdjęcia z najbliższą rodziną. Dzięki opcji dodawania pola tekstowego bez trudu zapiszesz w albumie najważniejsze rzeczy, jak waga i wzrost po urodzeniu, pierwsze słowo czy ulubione jedzenie na różnych etapach. Korzystając z możliwości, jakie daje Ci album fotograficzny od CEWE, możesz stworzyć niepowtarzalną pamiątkę dla całej rodziny.

Spersonalizowany prezent dla Twoich bliskich

Po co decydować się na gotowe upominki, kiedy możesz postawić na prezent prosto od serca? Jeżeli chcesz sprawić radość swoim przyjaciołom lub bliskim, którzy posiadają dzieci, możesz samodzielnie stworzyć dla nich niepowtarzalny album na roczek. W ten sposób przypomnisz im na nowo pierwsze miesiące z ich maluchem, przywołując wiele uśmiechu oraz nostalgii. Zaprojektuj album na roczek dziecka, który pozostanie w sercach Twoich bliskich na lata!