CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album dla Dziadka

W styczniu swoje święto obchodzi nie tylko Babcia, ale też Dziadek. Z pewnością masz wiele ciepłych wspomnień z nim związanych - wspólne majsterkowanie, zabawy na sankach, spacery, czytanie bajek na dobranoc. Zbierz zdjęcia ze wspólnych wyjazdów, roczinnych uroczystości czy codziennych chwil, które lubicie razem wspominać i stwórz niepowtarzalny album dla Dziadka. Pokaż Dziadkowi zdjęciami, jak wiele dla Ciebie znaczy.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album dla dziadka

Personalizowany prezent, który zachwyca

Prezent stworzony z Waszych ulubionych kadrów

Album dla dziadka to doskonały pomysł na prezent na szczególne okazje, ale nie tylko. Doskonale sprawdza się również wręczony bez okazji w celu pokazania dziadkowi, jak wiele dla Ciebie znaczy. Czasem najprostsze rozwiązania przynoszą najlepszy rezultat. Sięgnij po swoją kolekcję zdjęć z ukochanym dziadkiem i babcią, aby nadać im zupełnie nową oprawę. Nasz oryginalny album na zdjęcia dla dziadka będzie wspaniałym prezentem, niosącym za sobą ogromną wartość sentymentalną. Stworzony z Waszych ulubionych kadrów pozwoli Wam na nowo przeżyć wszystkie te najpiękniejsze chwile. Poznaj możliwości albumu fotograficznego od CEWE.

Opowiedz Waszą wspólną historię na zdjęciach

Dziadek to niezwykle ważna osoba w rodzinie. Od najmłodszych lat otacza wnuki opieką, poświęcając swój czas i pokazując, jak funkcjonuje świat. Wspomnienia z dziadkiem często wiążą się z nauką jazdy na rowerze, wspólnymi spacerami i niezwykłymi bajkami na dobranoc. Przypomnij mu, jak wiele dla Ciebie znaczy, wręczając samodzielnie zaprojektowany album dla dziadka. Znajdziesz w nim dość miejsca, aby ułożyć wszystkie fotografie z wielu lat wstecz w niepowtarzalną opowieść. Możesz zacząć ją chronologicznie, od najmłodszych lat, w których towarzyszył Ci Twój dziadek, stopniowo przechodząc do tych najbardziej współczesnych. Dzięki możliwości dodawania pól tekstowych przy zdjęciach, możesz zapisać swoje wspomnienia związane z poszczególnymi kadrami. W ten sposób stworzysz niezwykłą książkę, w której zapiszesz na nowo Waszą wspólną podróż przez życie.

Album dla dziadka - wyraź swoje uczucia!

“Kocham Cię”, “Jesteś dla mnie ważny” czy “Dziękuję Ci, że jesteś” to proste słowa, które czasem niezwykle trudno wyrazić. Tym razem możesz wykorzystać wyjątkowy album fotograficzny, aby z jego pomocą przekazać wszystko to, co czujesz. Umieść w albumie zdjęcia z chwil spędzonych z Twoim dziadkiem, zaś w polu tekstowym dodaj życzenia, podziękowania oraz słowa płynące prosto z serca. Dzięki temu wręczysz mu nie tylko fantastyczny prezent, ale również swego rodzaju laurkę, która wywoła u niego wiele radości i uśmiechu. Na pewno nie zabraknie także łez wzruszenia i odrobiny nostalgii. Album dla dziadka to upominek, którym będzie mógł się podzielić w gronie najbliższych, wspólnie przeglądając ulubione fotografie i odświeżając w pamięci wszystkie historie.

Album na zdjęcia dla babci i dziadka - tysiąc historii w jednej oprawie

Wiadomo, że album ze zdjęciami dla dziadka warto poświęcić jego osobie. Ale kto powiedział, że nie możesz przy okazji opowiedzieć o całej rodzinie? W końcu dziadek to jeden z jej głównych członków. Wykorzystując zdjęcia rodzinne możesz łatwo opowiedzieć historię kilku pokoleń. We wnętrzu albumu znajdzie się też miejsce na wszystkie ważne zapiski oraz drzewo genealogiczne z fotografiami Twoich bliskich. Album fotograficzny od CEWE to doskonały sposób na stworzenie rodzinnej kroniki z dedykacją dla dziadka. Dzięki temu będzie mógł przeglądać fotografie i opowiadać swoim wnukom o czasach swojej młodości, miłości, ślubu oraz kolejnych etapów życia. Podaruj mu najważniejsze wspomnienia, które będzie mieć zawsze w zasięgu swojej ręki.

Album na Dzień Dziadka - piękny i funkcjonalny upominek

Z okazji Dnia Dziadka wybierz niepowtarzalny upominek, który zostanie w sercu na długie lata. Specjalnie przygotowany album na zdjęcia dla babci i dziadka powstaje z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu jest odporny na upływ czasu oraz działanie brudu i kurzu. Fotografie drukowane w wysokiej rozdzielczości zapewnią szczegółowość oraz żywość kolorów, wywołując wiele emocji przy ich oglądaniu. Dla dziadka doskonale spisze się jeden z większych formatów albumu, aby mógł cieszyć się widokiem dużych zdjęć z łatwo dostrzegalnymi szczegółami. Możesz również zamówić album dla dziadka w specjalnym opakowaniu prezentowym, które uchroni go przed uszkodzeniem, a jednocześnie uzupełni całą kompozycję. Pokaż dziadkowi, jak wiele dla Ciebie znaczy, za pomocą cudownego albumu ze zdjęciami.