CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album przedszkolaka

Zbierz zdjęcia Twojego Maluszka z czasów przedszkola i stwórz niepowtarzalny album - idealny pomysł na prezent dla bliskich: rodziców, dziadków, chrzestnych. W albumie dla przedszkolaka utrwalisz cenne chwile na długie lata. Dzięki niemu, za dziesięć lat, siedząc na kanapie wieczorem, możesz wrócić myślami do tego czasu i oddać się chwili refleksji.

 • wiele formatów do wyboru
 • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
 • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
 • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album przedszkolaka

Piękne wspomnienia w atrakcyjnej oprawie

Album z najpiękniejszymi zdjęciami Twojej pociechy

Album przedszkolaka to produkt, który możesz wypełnić zdjęciami swojej pociechy, jej przyjaciół, nauczycieli, fotografiami z wydarzeń i uroczystości. Oferujemy albumy przedszkolaka w dużym i małym formacie oraz różnego rodzaju okładki - twarde, miękkie, zeszytowe, z eko skóry albo płócienne. Masz szerokie możliwości personalizacji albumu, dlatego stworzysz pamiątkę, która będzie cieszyć oko i przywoływać wspomnienia przez wiele nadchodzących lat.

Album na zdjęcia przedszkolaka - dlaczego warto go mieć?

Ładna oprawa zdjęć z przedszkola to nie jedyna zaleta posiadania albumu. Jakie są inne powody, dla których warto zamówić album na zdjęcia przedszkolaka?

 1. To oryginalna pamiątka zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Kiedy wejdzie ono w dorosłość, z pewnością chętnie wróci do swoich najlepszych wspomnień z okresu przedszkolnego.
 2. Album na zdjęcia przedszkolaka to także doskonały prezent dla dziadków czy innych członków rodziny, którzy bardzo kochają Twojego malucha.
 3. Łatwość personalizacji sprawia, że album ma formę, kolory i treści dokładnie takie, jakie Ci się najbardziej podobają. U nas masz do dyspozycji mnóstwo przepięknych szablonów, które mogą zostać wypełnione Waszymi zdjęciami.
 4. Album przedszkolaka może pełnić także funkcję edukacyjną - przypomina wydarzenia z historii rodziny i pozwala zachować wspomnienia o swoich pierwszych przyjaciołach.

Album na zakończenie przedszkola - pomysły i inspiracje

Jeśli zastanawiasz się nad układem albumu lub nad tym, jakie fotografie w nim umieścić, mamy dla Ciebie kilka pomysłów.

 • W albumie warto pokazać zdjęcia grupowe, dzięki którym dziecko zachowa wspomnienia o wszystkich koleżankach i kolegach z klasy.
 • Doskonałym pomysłem będzie także uwzględnienie zdjęć indywidualnych - mogą to być fotografie każdego przedszkolaka z grupy lub najbliższych przyjaciół Twojego dziecka.
 • W albumie mogą znaleźć się zdjęcia z wyjątkowych okazji, np. Dnia Mamy, Taty, Dnia Babci i Dziadka. Upamiętnią także własnoręcznie wykonane przez malucha upominki.
 • Nie tylko zdjęcia osób są warte pokazania. Możesz wybrać fotografie plac plastycznych swojego dziecka i jego kolegów. W przyszłości będzie to doskonały materiał do przywoływania różnych wspomnień.
 • Zdjęcia z wycieczek urozmaicą album przedszkolaka, a wizyty w muzeach czy w innych miastach zostaną odpowiednio wyeksponowane.
 • Okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Dzień Dziecka zwykle wiążą się z przygotowaniem pięknych dekoracji. Fotografie na ich tle będą prezentowały się w albumie bardzo atrakcyjnie.
 • Możesz również uwzględnić zdjęcia z okresu przedszkolnego wykonane w domu, podczas przygotowań do wyjścia, lub w trakcie drogi do przedszkola.

Kronika przedszkolaka album

Album na zakończenie przedszkola może być swoistą kroniką, czyli zapisem wydarzeń z okresu dzieciństwa. W kronikach często zamieszcza się informacje o danym miejscu czy wydarzeniach sportowych i społecznych. Nasze albumy pozwalają Ci zaprojektować nie tylko układ fotografii, ale także tekstu. Dodatkowy opis zdjęcia może być ciekawym źródłem informacji, które wraz z upływającym czasem, potrafią umykać z naszej pamięci. Opisz więc zabawną sytuację, która miała miejsce podczas Dnia Babci, moment, w którym dziecko pierwszy raz pojawiło się w przedszkolu albo napisz, jakie były ulubione potrawy i zabawy Twojego malucha.

Projektowanie albumu przedszkolaka - to proste!

Do Twojej dyspozycji oddajemy program CEWE FOTOŚWIAT i Kreator online, dzięki którym z łatwością wybierzesz ulubiony szablon, a następnie wypełnisz go zdjęciami i tekstami. Kolorowe szablony i urocze grafiki będą doskonałym urozmaiceniem produktu. Dodatkowo, możesz ozdobić okładkę albumu uszlachetnieniem, a także zamówić produkt wraz z pięknym pudełkiem prezentowym (wybrane formaty albumów). Świetnej jakości papier i druk sprawiają, że kronika przedszkola album zachowa swój nienaganny wygląd przez długi czas. Zapraszamy do projektowania jedynej w swoim rodzaju pamiątki rodzinnej, która w dowolnej chwili będzie przywoływać wzruszające wspomnienia.