CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album z zeskanowanych zdjęć

Często rodzinne zdjęcia są rozsiane po całym domu, w ramkach i szufladach, a nawet po mieszkaniach kilku członków rodziny. Przez to nikt z Was nie ma dostępu do całej historii rodziny. Jest na to jednak sposób. Możecie stworzyć album z zeskanowanych zdjęć całej rodziny, w kilku kopiach. Dzięki temu każdy będzie miał dostęp do zdjęć i rodzinnych opowieści i z łatwością przekażecie je swoim dzieciom, które będą mogły lepiej poznać historię swoich dziadków i innych krewnych.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album z zeskanowanych zdjęć

Nie pozwól, żeby Wasze fotografie ginęły na dnie szuflady

Album ze starymi zdjęciami

Rodzinne zdjęcia, nawet te, a może zwłaszcza te sprzed 100 lat, zasługują na piękną nowoczesną oprawę. Zgromadzone w jednym miejscu na kartach spersonalizowanego albumu, stworzą swoistą kronikę rodzinną i wspaniałe archiwum wydarzeń z życia kilku pokoleń. Projektując album z zeskanowanych zdjęć w CEWE masz ogromne możliwości jego wypełniania. Samodzielnie przygotujesz okładkę, a zdjęcia i opisy ułożysz dokładnie tak, jak chcesz. Wystarczy, że wyciągniesz stare fotografie z szuflady, nie tylko swojej, ale także rodziców, dziadków czy dalszej rodziny, a następnie dasz im nowe życie na łamach albumu.

Pełna historia Waszej rodziny w pięknej oprawie

Dzięki albumowi stworzonemu z zeskanowanych fotografii, przeniesiesz się do czasów swoich dziadków czy pradziadków. Przeglądanie tych pięknie zaprojektowanych stron, będzie jak niezwykła podróż w czasie i odkrywanie historii bliskich od nowa. Wybierając album w CEWE, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej możliwej jakości. Na początek będziesz mógł zaprojektować okładkę i zdecowac, czy chcesz wybrać twardą czy miękką oprawę. Czekają na Ciebie atrakcyjne wizualnie dodatki, takie jak uszlachetnienie okładki w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego.

Wyjątkowe szablony

Album z zeskanowanych zdjęć zaprojektujesz jeszcze łatwiej i wygodniej, dzięki stylizowanym szablonom. Nasze szablony nawiązują do stylu albumów z dawnych lat, mając charakterystyczne starodawne czcionki i ozdobne ramki, które przywołują sentymentalne wspomnienia. Dzięki nim, Twoje zeskanowane fotografie nabiorą autentycznego wyglądu, przypominając albumy, które zachwycały naszych przodków. Każda strona albumu stanie się jak malowane płótno, na którym Wasze zdjęcia i wspomnienia ożyją w wyjątkowy sposób.

Zachęcamy do dodawania opisów obok fotografii, które opowiedzą historię stojącą za każdym ze zdjęć. Niech Wasz album stanie się kroniką Waszej rodziny i wartościową pamiątką dla kolejnych pokoleń.

Album z zeskanowanych zdjęć jako wzruszający prezent dla babci i dziadka

Nie ma lepszego prezentu dla babci i dziadka niż spersonalizowany dla nich album z zeskanowanych zdjęć. Taki produkt przeniesie seniorów w piękne wspomnienia sprzed lat. Zbierzcie wszystkie fotografie, które mają szczególne znaczenie dla Waszych dziadków, a następnie zeskanujcie je i umieśćcie w spersonalizowanym albumie. Niech to będzie piękny prezent, który pozwoli im cieszyć się chwilami z przeszłości i przypomina, jak ważna jest dla Was ich historia. Jeśli więc szukacie idealnego pomysłu na prezent na Dzień Babci, Dzień Dziadka, ich urodziny czy imieniny, zapraszamy do stworzenia sentymentalnego albumu z zeskanowanych fotografii.

Album z zeskanowanych zdjęć jako prezent dla mamy i taty

Albumem z zeskanowanych zdjęć, możecie zaskoczyć także swoich rodziców. który zawierać będzie najważniejsze wspomnienia z ich życia. Przez przeglądanie tych cennych fotografii, Wasi rodzice będą mogli powrócić do swojej młodości, dzieciństwa oraz ważnych momentów z życia ich przodków. Dodajcie do albumu opisy, które uchwycą emocje związane z każdym zdjęciem. Rodzice z pewnością docenią album, który został przygotowany własnoręcznie przez ich dzieci.

Album jako rozbudowane drzewo genealogiczne rodziny

W albumie z zeskanowanych zdjęć można stworzyć rozbudowane drzewo genealogiczne rodziny, gromadząc wszystkie fotografie i informacje o swoich przodkach. Umieśćcie zdjęcia swoich pradziadków, dziadków, rodziców oraz Waszych własnych, dodając odpowiednie opisy i daty. Każdy członek rodziny może zostać opisany, a cytaty i zabawne historie jeszcze bardziej będą mogły uatrakcyjnić album. To doskonały sposób na głębsze poznawanie swoich korzeni i zrozumienie historii całej rodziny. To również niezwykle cenna pamiątka dla przyszłych pokoleń.

Pamiątka, którą warto mieć na swojej półce

Album z zeskanowanych zdjęć to niezwykle wartościowa pamiątka, która pozwala na uporządkowanie i zachowanie pełnej historii Waszej rodziny. Niech to będzie wzruszający prezent dla Ciebie lub dla Twoich bliskich. Zapraszamy do rozpoczęcia projektowania.