CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album dla Mamy

W podróży przez życie towarzyszą nam różne emocje, zarówno te radosne jak i negatywne. Nigdy nie możesz mieć pewności, co Cię spotka, ale jedno jest pewne – zawsze możesz liczyć na Mamę, która służy radą i ciepłym uśmiechem. Podaruj jej prezent od serca, składający się ze wszystkich Waszych najważniejszych momentów zatrzymanych na zdjęciach. Taki album dla Mamy to fantastyczna opowieść o Waszej niezwykłej relacji, do której będziecie razem wracać podczas wspólnych wieczorów przy herbacie.

 • wiele formatów do wyboru
 • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
 • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
 • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album dla mamy

Prawdziwa magia wspomnień

Album, który wzruszy, zaskoczy, przywoła cudowne chwile

Album dla mamy to produkt, który wzrusza, rozśmiesza, zaskakuje i przywołuje na myśl wspaniałe chwile uwiecznione na fotografiach. To doskonały pomysł na prezent na Dzień Mamy albo dla przyszłej mamy. Już teraz możesz w bardzo prosty sposób zaprojektować album, który wspaniale wyeksponuje Twoje zdjęcia. Jeśli szukasz inspiracji i podpowiedzi, jak stworzyć album, poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek.

Dlaczego warto zaprojektować album dla mamy?

Spersonalizowany album CEWE zachowa swoją jakość i nienaganny wygląd przez długi czas. Choć w ostatnim czasie wiele osób przechowuje zdjęcia tylko w pamięci telefonu, to klasyczna forma albumu cieszy się coraz większą popularnością. Album dla mamy jest drukowany na papierze wysokiej jakości, co umożliwia oglądanie zdjęć bardziej szczegółowych i wyraźnych. Można je ponadto wydrukować w atrakcyjnym dużym formacie. Fotografie na smartfonie mogą zostać utracone, a w albumie zostaną przez lata zachowując swoją jakość i wyraźny kolor. Ponadto, album mamy będzie stworzony przez Ciebie, w związku z czym możesz go świetnie spersonalizować, dodając dedykacje, napisy, życzenia i wyróżniające się nagłówki.

Album na Dzień Mamy - inspiracje

Jeśli zastanawiasz się, jakie zdjęcia wybrać do albumy na Dzień Mamy i jaką historię nimi opowiedzieć, poniżej zgromadziliśmy dla Ciebie kilka pomysłów.

 1. Wybierz szczególne wydarzenia z życia Waszej rodziny, np. ślub Twoich rodziców, narodziny dzieci, ukończenie szkoły przez Twoją mamę itp. Mogą się tu znaleźć także fotografie, na których cała Wasza rodzina spędza wspólnie czas, na przykład podczas Bożego Narodzenia, wakacyjnego urlopu czy urodzin seniora rodu. Oglądając taki album na zdjęcia na Dzień Matki będziecie mogli prześledzić, jak Wasza rodzina się rozwija.
 2. Przedstaw w albumie zdjęcia mamy z dzieciństwa i okresu młodości. Ciekawym pomysłem będzie zaprezentowanie fotografii, na których mama jest młoda, a Ty jesteś jeszcze niemowlakiem. Dzięki temu przywołasz wspomnienia z okresu młodości i stworzysz okazję, żeby porozmawiać o Waszej rodzinie i jej historii.
 3. Jeśli Twoja mama jest miłośniczką podróży, warto będzie umieścić w albumie na Dzień Mamy fotografie krajobrazów, plaż czy budynków, które miała okazję zobaczyć na żywo.
 4. Koncepcja kreatywna albumu zależy w 100% od Ciebie. Możesz bawić się konwencjami i stylami, a także stworzyć zaskakujące kompozycje zdjęć. Dla przykładu, możesz zestawić na jednej karcie albumu zdjęcie mamy z Tobą na rękach i zdjęcie mamy z jej wnukiem ułożonym w podobnej pozycji co Ty w przeszłości.

Album dla przyszłej mamy - inspiracje

Album dla przyszłej mamy to doskonała pamiątka z okresu ciąży. Będzie trafionym pomysłem np. na prezent na baby shower lub po porodzie. Jakie zdjęcia warto zamieścić na kartach takiego albumu?

 1. Jeśli przyszła mama miała sesję fotograficzną wykonaną u zawodowego fotografia, przedstawienie zdjęć w spersonalizowanym albumie, będzie doskonałym pomysłem na kreatywny prezent.
 2. Ciekawym pomysłem będzie wykorzystanie zdjęć USG dziecka, żeby pokazać je na różnym etapie rozwojowym. Taki album dla przyszłej mamy będzie nie tylko pamiątką dla niej samej, ale także dla mającego się narodzić maleństwa.
 3. Na kartach albumu dla przyszłej mamy można także zamieścić zdjęcia z imprezy baby shower. Z tej okazji często przygotowuje się wystrój tematyczny, np. balony, a także wykonuje się sesje zdjęciowe. Będzie to idealny materiał do stworzenia pięknego albumu.
 4. Kolejny pomysł to zdjęcia z przygotowań do narodzin. Mogą to być kadry ze wspólnych zakupów wyprawki, remontu dziecięcego pokoju, składania mebli czy spotkań w szkole rodzenia.
 5. Wspólne zdjęcia rodzinne mogą znaleźć się w albumie i pokazywać wsparcie, które otrzymała przyszła mama od bliskich jej osób.

Album na zdjęcia dla mamy - łatwy proces projektowania

Projektując album na Dzień Matki lub dla przyszłej mamy, masz do dyspozycji mnóstwo różnych opcji. Proponujemy Ci wiele szablonów, formatów i dodatkowych dekoracji, które sprawią, że gotowy album będzie prezentował się wspaniale. Zapraszamy Cię do projektowania!