CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na 70. urodziny

Album ze zdjęciami na 70. urodziny? To brzmi jak pomysł na prezent prosto od serca. Dając komuś bliskiemu w prezencie historię opowiedzianą zdjęciami wykażesz się kreatywnością i zaangażowaniem w Waszą relację. Pomyśl tylko, z jaką radością rodzice, czy babcia z dziadkiem będą potem pokazywać taki album wszystkim swoim znajomym. Będą mogli chwalić się dziećmi i wnukami, opowiadać o wydarzeniach, które są bliskie ich sercu i ważne dla całej Waszej rodziny.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album na 70. urodziny

Prezent pełen emocji

70 lat – wiek, godny świętowania!

Ktoś z Twoich bliskich obchodzi zaraz swoje 70 lat? To wiek godny wyjątkowego świętowania. Jeśli szukasz idealnego prezentu, mamy dla Ciebie album na 70. urodziny, który możesz dowolnie zaprojektować według swojej wizji. To podarunek oryginalny, niebanalny i klasyczny. Siedem dekad doświadczenia to wiele ciekawych okazji do robienia zdjęć, mnóstwo wspomnień i doświadczeń. Warto zebrać je wszystkie i podarować solenizantowi w atrakcyjnej formie i pięknej oprawie. Zerknij także na pozostałe fotoalbumy!

Eleganckie uszlachetnienia okładki albumu na 70. urodziny

Bardzo często wybieraną opcją, która z pewnością będzie adekwatna do okazji, są uszlachetnienia. To nadanie albumowi elementów zdobniczych o niebanalnym charakterze. Napis na okładce (np. 70. urodziny najdroższej Babci Eli) może być wypukły i pozłacany. Dzięki takiemu zabiegowi będzie pięknie błyszczeć i przykuwać wzrok. Polecamy skorzystać z tej możliwości, żeby dodać albumowi klasycznej elegancji.

Jakie zdjęcia wybrać? Jak je ze sobą zestawić?

Jeśli tego rodzaju pytania krążą Ci po głowie, bez obaw. Układ zdjęć przyjdzie do Ciebie naturalnie, kiedy otworzysz jeden z przygotowanych przez nas szablonów. Uruchom kreator online w swojej przeglądarce lub pobierz program projektowy CEWE Fotoświat. Następnie możesz wybrać szablon i po kolei dodawać wybrane fotografie. Z łatwością dodasz również pola tekstowe, gdzie zapiszesz swoje życzenia, ciepłe słowa albo ulubione cytaty. Poniżej przygotowaliśmy kilka pomysłów, jak można zaprojektować fotoalbum na 70. urodziny.

Album na 70. urodziny dla babci albo dziadka

Dziadkowie to ważne osoby w naszym życiu i zawsze chcemy podarować im to, co najlepsze. Dla seniorów ich wnuki to często oczko w głowie, dlatego album wypełniony zdjęciami właśnie z wnukami będzie dla nich niesamowitą niespodzianką. Masz fotografie, na których babcia trzyma Cię na rękach? A może takie, na których bawicie się z razem dziadkiem? Wszystkie tego rodzaju chwile będą doskonale wypełniać wyjątkowy album.

Drzewo genealogiczne w albumie na 70. urodziny

Niech senior wie, jak bardzo jest dla Was ważny. Na kartach albumu możecie stworzyć piękne drzewo genealogiczne. Zdjęcie głowy rodu będzie się mieściło na samej górze, a może uda Ci się znaleźć także fotografie jej rodziców?

Magiczny prezent dla ukochanej mamy i taty

Któryś z Twoich rodziców kończy 70 lat? To piękny wiek, który zasługuje na wspaniały prezent. Jeśli masz ochotę stworzyć dla niego wyjątkowy album pełen wspomnień, jesteśmy do dyspozycji.

Wiele razem przeżyliście, dlatego z pewnością masz w swoim archiwum zdjęcia, z których jesteś szczególnie dumna i lubisz do nich wracać. Nadaj im unikalną oprawę i łatwo zaprojektuj album na 70. urodziny, który będzie stał na honorowym miejscu w domu rodziców.

Upominek na 70. urodziny dla przyjaciółki lub przyjaciela

Fotoalbum na urodziny warto zamówić także dla swoich przyjaciół. Wiek to tylko liczba, a wy macie za sobą i przed sobą wspaniały czas. Zgromadź wszystkie zdjęcia ze wspólnych spotkań, uroczystości, wycieczek, a może nawet z młodych lat i zamów je wydrukowane na pięknym papierze i w wyjątkowej oprawie.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach projektowania?

Ze względu na jubileusz, proponujemy Ci wybrać większy format albumu na zdjęcia, który będzie sobie liczył kilkadziesiąt stron oraz wybór twardej okładki z uszlachetnieniem. Duży format możemy zapakować w specjalne pudełko prezentowe. Otrzymasz więc upominek gotowy do wręczenia. Jednak to nie jedyna opcja. Mamy także do Twojej dyspozycji pełne uroku, mniejsze formaty albumów na 70-tkę. Być może chcesz, żeby album na 70. urodziny stanowił dodatek do innego prezentu albo zależy Ci na niedużych jego rozmiarach. Oprócz formatu, zostaniesz poproszony o wybór papieru i bindowania. Zamawiając album na zdjęcia na 70. urodziny w CEWE masz gwarancję, że każdy wybór będzie dobry. Dbamy o najwyższą jakość drukowanych naszych produktów.

Zapraszamy serdecznie do zamówienia album na 70. urodziny dla bliskiej Twojemu sercu osoby, która obchodzi ten niezwykły jubileusz.

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca, a także: kubek ze zdjęciem oraz obraz na płótnie!