CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na 80. urodziny

W życiu warto celebrować ważne momenty. Z pewnością należy do nich piękny, 80. jubileusz. Wyobraź sobie, ile emocji może wywołać u bliskiej Ci osoby album na 80. urodziny. Prawdziwa radość, łzy wzruszenia, a może nawet wielkie zaskoczenie, że udało Ci się zgromadzić zdjęcia z tak wielu ważnych okazji. Do takiego albumu na zdjęcia możesz dodać również opisy historii, cytaty i cliparty, które uzupełnią Twoją opowieść.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album na 80. urodziny

Prawdziwy prezent od serca

Nadchodzi okrągły jubileusz i to jaki!

Z tej wspaniałej okazji podaruj solenizantowi album na 80. urodziny stworzony własnoręcznie. My udostępniamy Ci program CEWE Fotoświat oraz kreator online w przeglądarce i wiele ciekawych szablonów. Twoim zadaniem jest wybranie zdjęć, które mają dużą wartość dla 80-latka, a następnie ułożenie ich na szablonie.

Do dyspozycji masz także pola tekstowe, które możesz wypełnić według własnego uznania. Życzenia zaczerpnięte z Internetu, napisane samodzielnie, a może ciekawe opisy poszczególnych fotografii? To wszystko z łatwością umieścisz na kartach albumu i podarujesz bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego. Nie pozwól, żeby wspaniałe wspomnienia zostały utracone.

Album na 80. urodziny i uszlachetnienie okładki

Fotoalbum na 80. urodziny może mieć twardą okładkę, na której zastosujemy uszlachetnienie. To technika, dzięki której litery i elementy ozdobne mogą być wypukłe oraz pozłacane. Taka okładka prezentuje się niezwykle elegancko. Jaki napis zostanie wydrukowany na oprawie albumu, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Może być to coś prostego np. Urodziny Babci 80 lat albo bardziej emocjonalnego np. Nasz ukochany Dziadziuś obchodzi 80-tkę.

Zastanów się również, jakie zdjęcie wybierzesz na okładkę. Pierwsze, co zobaczy solenizant to właśnie oprawa, dlatego warto dobrze ją przemyśleć.

Pomysły na album na zdjęcia dla ukochanej babci lub dziadka

Twoja babcia uwielbia zwierzęta? Dziadek kocha gotowanie? A może inna, starsza osoba w rodzinie ma niekonwencjonalne zainteresowania? W albumie na 80. urodziny możesz zebrać fotografie przedstawiające 80-latka podczas wykonywania ulubionych aktywności, z pupilami albo na wyjazdach.

Innym pomysłem na album dla dziadka lub album dla babci jest przedstawienie całej ścieżki życiowej solenizanta. Od jego narodzin aż do dziś. Dzięki temu pokażesz wszystkie etapy jego życia, które z pewnością przywołają ogrom wspomnień.

Niektórzy dziadkowie nie wyobrażają sobie pięknego albumu, w którym nie ma zdjęć ich dzieci i wnuków. Dlatego zastanów się, które fotografie najbardziej lubią i zleć nam ich wydrukowanie na kartach pięknego albumu.

Co warto wiedzieć o procesie projektowania albumu na 80-tkę?

Samodzielne projektowanie albumu na 80. urodziny jest u nas bardzo intuicyjne. Poprowadzimy Cię krok po kroku i wskażemy wszystkie opcje, żebyś mógł wybrać te najlepsze dla Ciebie. Dla starszych osób albumy pełnią szczególną rolę. W czasach ich młodości fotografia wyglądała zupełnie inaczej, dlatego nowoczesny album z pewnością zrobi wrażenie. Być może starsza osoba dostawała już wcześniej album z nadrukowanymi zdjęciami na pięknym błyszczącym lub matowym papierze. Wówczas będzie mogła stworzyć w swoim domu całą kolekcję albumów, które otrzymała na różne okazje.

Wartość sentymentalna, która nie ma sobie równych

Babcia lub dziadek często wracają do wspomnień? Gromadzą u siebie fotografie członków rodziny, lubią opowiadać historie z przeszłości albo przeglądać stare albumy? W takich przypadkach możesz mieć pewność, że nasz album na urodziny przypadnie im do gustu. Do produkcji albumów wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały, dlatego nawet przy codziennym przyglądaniu, długo nie tracą one swojego świetnego wyglądu. Zapraszamy Cię serdecznie do projektowania, a następnie do podarowania tego niezwykle sentymentalnego prezentu, który będzie przypominał dziadkom wiele wspaniałych momentów. Foto album zaprojektujesz na każdą okazję!

Jaki album na zdjęcia na 80. urodziny wybrać?

Polecamy Ci wybór większego albumu, który będzie prezentował się okazale i elegancko. W przypadku wyboru większych formatów masz dodatkowo opcję zamówienia pięknego pudełka prezentowego. W przypadku formatu kwadratowego XL pojawi się opcja także wsuwanego etui. Okrągłe urodziny seniora to także odpowiedni moment na stworzenie albumu o dużej liczbie stron. Dzięki temu zmieścisz w nim wszystkie najważniejsze chwile uwiecznione na fotografiach. Najobszerniejsze albumy na zdjęcia na 80. urodziny mogą mieć nawet 202 strony.

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca, a także: kubek ze zdjęciem oraz obraz na płótnie!