CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na 30. urodziny

Album ze zdjęciami zwykle kojarzy się ze starymi fotografiami, robionymi głównie aparatem analogowym. A co gdyby mógł mieć ciekawszą formę? Wyobraź sobie, że możesz zaprojektować taki album po swojemu – umieszczając w nim nie tylko zdjęcia, ale też opisy najciekawszych historii, śmieszne teksty, czy elementy graficzne z gotowego szablonu, które nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Taki album byłby idealnym, personalizowanym prezentem, na przykład na 30. urodziny bliskich przyjaciół. Podaruj im wszystkie wspólne chwile i emocje zamknięte w nowoczesnym albumie.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Zaprojektuj album na 30. urodziny po swojemu!

Umieść w nim najpiękniejsze zdjęcia i opisy najciekawszych historii.

Album na 30. urodziny - podsumowanie trzech wspaniałych dekad

Dla wielu osób 30. urodziny to magiczna granica, w związku czym celebracja trzydziestki bywa naprawdę huczna. Wzrasta nasza dojrzałość, samoakceptacja, czasem zmieniamy pracę na tę bardziej dopasowaną do naszych potrzeb czy też zakładamy rodziny. Możemy myśleć o życiu bardziej perspektywicznie i może wzrastać nasza motywacja. Jednak nie zapominamy o tym, jak wiele wspaniałych chwil mamy za sobą. Szkoła, studia, pierwsze miłości, pierwsze prace… To wszystko często dzieje się w drugiej i trzeciej dekadzie naszego życia. Dlatego warto uczcić okrągłe urodziny sentymentalnym i oryginalnym prezentem. Może to być na przykład album na 30. urodziny zaprojektowany samodzielnie.

Dlaczego album na zdjęcia na 30. urodziny to świetny pomysł na prezent?

Jeśli Twoja przyjaciółka, przyjaciel, brat, siostra, córka albo syn obchodzą wkrótce swoje 30 lat, stwórz dla nich niebanalny album na trzydziestkę. Coraz więcej osób decyduje się na zakup własnoręcznie wykonanych lub spersonalizowanych prezentów dla najbliższych. Album na 30. urodziny od CEWE to świetne rozwiązanie także dla tych, którzy obawiają się, że nie mają zdolności plastycznych. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie bardzo łatwy w obsłudze program do projektowania fotoksiążki - CEWE Fotoświat oraz kreator dostępny online. Dzięki tym narzędziom stworzysz piękny, spersonalizowany prezent, który zaskoczy i zachwyci. Album na zdjęcia na 30. urodziny to doskonała pamiątka, która pozostanie z jubilatem na długie lata i za każdym razem będzie przywoływała najlepsze wspomnienia.

Kilka pomysłów, jak zaprojektować album na trzydziestkę

Na początek zastanów się, jaki napis będzie widniał na okładce albumu. Czy chcesz postawić na coś klasycznego np. Paulina 30 lat, 30 wspaniałych lat, 30 lat minęło itd., czy raczej tekst ma być nieco mniej konwencjonalny. Na oprawie albumu na 30 lat możemy wydrukować wybrane przez Ciebie zdjęcie przedstawiające np. portret solenizanta, jego pupila, ulubioną aktywność czy zdjęcie w gronie najbliższych.

Wewnątrz albumu tworzysz całą narrację według swojej wizji. Możesz przedstawić wszystkie wspólne zdjęcia, które obrazują Waszą historię, miłość czy też przyjaźń. Zapraszamy do projektowania i zamawiania tego wyjątkowego prezentu na 30. urodziny.

Stwórz niebanalną okładkę do albumu na 30. urodziny

Projektowanie albumu na 30. urodziny rozpoczynamy od ustalenia jego formatu, typu okładki i wybrania szablonu graficznego. Po wybraniu zdjęcia na okładkę, należy również zdecydować, jakie będzie jej wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz okładki twarde, miękkie i zeszytowe. Każda z nich ma inne cechy i wpływa na ostateczny wygląd albumu. Najczęściej wybieraną opcją jest twarda oprawa o połyskującym wykończeniu. Ma ona wiele zalet, a jedną z nich jest sztywność, która wpływa na wytrzymałość produktu.

Kolejną możliwością jest okładka laminowana o miękkim wykończeniu. Niewielka waga, estetyczny wygląd i zabezpieczenie przed zabrudzeniami - to wszystko sprawia, że miękka okładka także jest bardzo często wybierana przez naszych Klientów.

Ostatnim z dostępnych typów jest okładka zeszytowa. Jej grzbiet został zszyty, tak jak w przypadku np. broszur. W tę okładkę można zmieścić do 50 stron. W przypadku twardej okładki mogą to być nawet 202 strony.

Album na 30. urodziny w eleganckim pudełku

Wybierając album na 30. urodziny od CEWE, masz możliwość zamówienia produktu wraz z estetycznym pudełkiem prezentowym (jeśli wybierzesz jeden z większych formatów albumu). To eleganckie, szare, lniane opakowanie doskonale ochraniające produkt. Zamyka się je na niewidoczne magnesy, które zabezpieczają pudełko przed niechcianym otwarciem. Pudełko prezentowe gwarantuje nie tylko efektowny i schludny wygląd upominku, ale również ochronę przed zabrudzeniami, kurzem oraz światłem. Dzięki temu, album na zdjęcia na 30. urodziny pozostanie w idealnym stanie na długie, długie lata.

Wybieraj spośród wielu dostępnych szablonów

Gdy wybierzesz już odpowiedni format albumu, okładkę czy papier, przyjdzie czas na dobór odpowiedniego szablonu. To właśnie on będzie w dużej mierze wpływał na efekt końcowy. Warto przeglądać różne szablony i dopasować styl do gustu jubilata. Niektóre z szablonów zostały przystosowane do tego, aby opisać historię poszczególnych zdjęć, a inne, aby wklejać pojedyncze hasła. Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy album na 30. urodziny ma mieć dużo tekstu, czy raczej koncentrować się na przedstawieniu fotografii.

Jaki papier wybrać?

Personalizując album na zdjęcia na 30. urodziny, samodzielnie wybierasz rodzaj papieru, który użyjemy do produkcji. W ofercie mamy zarówno papier fotograficzny, jak i papier kredowy. Oba warianty dostępne są w wykończeniu matowym, błyszczącym oraz głębokim macie. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, strony będą wyglądały dobrze i schludnie, a wydrukowane zdjęcia zachowają swoje barwy i jakość.