CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na 20. urodziny

Nie lubisz dawać oklepanych prezentów i szukasz pomysłu, jak kreatywnie obdarować przyjaciół na dwudzieste urodziny? Stwórz dla nich album z Waszymi zdjęciami. Będzie to niepowtarzalny prezent pełen emocji. Uruchom swoją wyobraźnię i przemyśl jaki album najbardziej ucieszy jubilata. Możesz zaprojektować duży, elegancki album lub mniejszy w bardziej humorystycznym wydaniu. Nie musisz samodzielnie tworzyć całego projektu graficznego – w naszych gotowych szablonach znajdziesz motywy boho, glam, rustykalne, kwiatowe i wiele więcej.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Stwórz wyjątkowy album na 20. urodziny!

Umieść w albumie wyjątkową kolekcję wspomnień, zdjęć i dedykacji...

Album na 20. urodziny - prawdziwe zaskoczenie dla solenizanta

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla któregoś z Twoich bliskich przyjaciół lub członków rodziny, to album na 20. urodziny będzie idealnym pomysłem! Jest to nie tylko zaskakujący upominek, ale również pamiątka do końca życia. Na naszej stronie internetowej oraz w programie CEWE FOTOŚWIAT masz możliwość stworzenia albumu od samego początku. Samodzielnie zaprojektowany i personalizowany album na pewno pozostanie na długo w pamięci obdarowanej nim osoby. Możesz także korzystać z wielu atrakcyjnych szablonów, które ułatwią Ci cały proces!

Jakie zdjęcia wybrać do albumu na 20. urodziny?

Wybór zdjęć do albumu to kluczowy element personalizacji. Pamiętaj, że od szablonu zależy, czy możesz wstawiać zdjęcia i w pionie, i w poziomie. Na zdjęciach mogą być przedstawione ważne dla Was chwile, zabawne wspomnienia, podróże, wyprawy czy też imprezy. Wybierz zdjęcia, do których masz sentyment Ty i osoba, dla której projektujesz album na 20. urodziny. Jeśli nie masz wystarczająco dużo zdjęć, aby wypełnić strony albumu, możesz poprosić innych znajomych oraz członków rodziny o podzielenie się fotografiami z ważnych dla jubilata chwil.

Pod względem technicznym warto jest wybrać zdjęcia o wysokiej jakości, ostre i nierozmazane. Jeśli posiadasz naprawdę dużo zdjęć do wyboru, możesz także zwrócić uwagę na ich barwy i scenerie. Wszystkie wyżej wymienione czynniki składają się na efekt końcowy albumu. Im lepszej jakości zdjęcia, tym lepiej będzie wyglądał cały album na zdjęcia na 20. urodziny.

Szablony na każdą okazję

Tworząc album na 20. urodziny możesz użyć jednego z przygotowanych przez nas szablonów z ciekawymi ramkami, kolorowymi grafikami i miejscami na teksty. Każdy szablon ma nieco inny układ, który wyróżnia go na tle pozostałych. W niektórych wariantach jest bardzo dużo miejsca na zapiski, a w innych dominują fotografie. Możesz wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma oryginalnymi szablonami. Podczas wyboru zwróć uwagę na kolorystykę oraz rozłożenie zdjęć. To właśnie od szablonu zależy, jak cały album na 20. urodziny będzie się ostatecznie prezentować.

Album na zdjęcia na 20. urodziny i pola tekstowe

Tworząc personalizowany album na 20. urodziny możesz dodać w nim nie tylko wybrane zdjęcia, ale również tekst. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, pomysłu i projektu.

Możesz wstawić do albumu krótką dedykację, opowiedzieć historię danego zdjęcia lub dodać jedynie krótki opis lub napis w formie hasła. Możliwości jest naprawdę wiele. Tekst jest bardzo ważną częścią albumu, ponieważ pozwala przekazać solenizantowi cenne informacje. Z łatwością dostosujesz czcionkę i jej wielkość do Twojego pomysłu.

Album na 20-stkę - jaki format wybrać?

Dostępne u nas formaty fotoksiążek zaczynają się od 14x14 cm. Wybierając rozmiar albumu na 20. urodziny zastanów się, ile zdjęć ma się znaleźć wewnątrz i jakiej mają być wielkości. Najmniejsze formaty będą świetną opcją jako dodatek do prezentu. Może to być mała książeczka ze wspomnieniami, którą solenizant łatwo schowa do plecaka. Decydując się na jeden z formatów zwróć uwagę również na to, ile stron może on w sobie pomieścić. Przykładowo, najmniejszy z dostępnych wymiarów może pomieścić maksymalnie 50 stron, natomiast format większy pomieści ich aż 202.

Zapraszamy do projektowania. W każdej chwili możesz wrócić później do swojego projektu, który zapiszesz w programie CEWE Fotoświat czy kreatorze online. Sprawdź, jak świetnie może wyglądać album dla przyjaciółki, przyjaciela czy dziecka na jego okrągłe 20. urodziny!