CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na 60. urodziny

Piękna twarda oprawa, tłoczone złote, srebrne lub w kolorze różowego złota litery, a w środku wyjątkowa historia opowiedziana zdjęciami. Tak właśnie może wyglądać album na 60. urodziny kogoś, kto jest dla Ciebie wyjątkowy. Pokaż tej osobie ile dla Ciebie znaczy, tworząc dla niej wyjątkową pamiątkę pełną prawdziwych emocji. Pamiętaj, że taki album na zdjęcia na 60. urodziny nie musi być pełen powagi. Może być zabawny i kolorowy. Jego wygląd zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj jednak, by przy tworzeniu kierować się gustem jubilata czy jubilatki.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album na 60. urodziny

Taki dzień musi być wyjątkowy!

Wzruszający prezent dla 60-latka!

Album na 60. urodziny to propozycja dla tych, którzy szukają zaskakującego, wzruszającego i nieszablonowego pomysłu na prezent. Wiele osób obchodzących okrągłe 60 lat czuje, że to wyjątkowy czas. To z jednej strony osiągnięcie dojrzałości, zbliżająca się emerytura, podczas której można zacząć realizować zapomniane pasje. Z drugiej - nierzadko duża odpowiedzialność i poczucie bycia seniorem rodu. Uczczenie 60-tych urodzin przy pomocy niebanalnego prezentu z pewnością będzie świetną niespodzianką dla jubilatki lub jubilata.

Personalizowany prezent na 60. urodziny - dlaczego warto?

Wyobraź sobie, że Twoja mama, tata, ciocia czy przyjaciółka rozpakowuje album ze swoją fotką na okładce… To będzie piękny i wzruszający moment! Personalizowanie prezentu daje wiele korzyści. Po pierwsze, album na zdjęcia na 60. urodziny może przybierać różne formy dopasowane do charakteru solenizanta. Możesz wybrać zdjęcia, które mają się w nim znaleźć, dodać osobiste teksty, które śmieszą Was w życiu codziennym albo zapisać życzenia płynące prosto z serca. Samodzielnie dopasowujesz czcionkę, ozdoby czy też zdjęcie okładkowe. Solenizant czuje, że przygotowanie takiego upominku wymagało nieco czasu i wysiłku, a tym samym cieszy się z niego jeszcze bardziej.

Album na zdjęcia na 60. urodziny - moc inspiracji

Żeby stworzyć spersonalizowany album na 60. urodziny, możesz zainspirować się jednym z wielu przygotowanych szablonów.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć projekt samodzielnie od A do Z. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu na wypełnienie albumu, przejrzyj szablony, zdjęcia zrealizowanych projektów i poczytaj poniższe inspiracje.

Zabawny album na zdjęcia na 60. urodziny

Taki prezent będzie poprawiać humor w smutniejsze dni. Aby go zaprojektować potrzebujesz kilku, kilkunastu albo kilkudziesięciu wywołujących uśmiech fotografii. Liczba stron w albumie może być nieduża i wynosić np. 30, ale jest także opcja zaprojektowania obszernego albumu, który liczy sobie nawet kilkaset stron. Żeby było zabawnie, możesz podpisać każde zdjęcie według własnego uznania. Sprawdzą się śmieszne powiedzonka jubilata, niekonwencjonalne opisy fotografii czy też rozbawiające cytaty znanych osób. Nie zapomnij o zabawnym wierszyku urodzinowym albo o życzeniach płynących prosto z serca. Jeśli natomiast szukasz mniejszego prezentu, ale równie ciekawego, to polecamy kolaż zdjęć.

Od młodości do dziś, czyli przekrojowy album wspomnień

Okrągłe urodziny to doskonała okazja, żeby przygotować obszerny album, w którym znajdą się fotografie nawet z najmłodszych lat solenizanta. Album na urodziny możesz rozpocząć np. od zdjęć, kiedy babcia, mama, dziadek czy tata mieli kilka lat. Następnie warto przejść do najważniejszych momentów w życiu - ukończenia szkoły, narodzin dzieci, wnuków i niezapomnianych uroczystości. Solenizantowi miło będzie oglądać także fotografie zrobione w gronie przyjaciół albo te z podróży.

Poznaj wiele różnych możliwości

Projektując album na zdjęcia na 60. urodziny masz mnóstwo ciekawych opcji do wyboru. Różne rodzaje papieru, okładek czy uszlachetnień to tylko kilka z nich. Możesz zdecydować się na jeden z kilku dostępnych formatów. Co więcej, dajemy Ci możliwość zamówienia albumu na 60 lat w ładnym pudełku prezentowym. Wystarczy, że zaprojektujesz fotoalbum na 60. urodziny, a następnie zamówisz go razem z pudełkiem (opcja dostępna dla większych formatów). Produkt dostarczymy Ci w ciągu kilku dni roboczych. Nie ma na co czekać! Taki prezent zachwyci każdą osobę, która zaraz obchodzi swoje 60. urodziny.

Świetne upamiętnienie 60-tych urodzin

Zarówno na okładce albumu, jak i w jego wnętrzu, możesz umieścić elementy świadczące, że powstał on właśnie z okazji sześćdziesiątki. Czasem można zapomnieć, kiedy dostało się dany album, ale nie w tym przypadku. Popularną praktyką jest zapisanie na okładce albumu informacji, że to prezent na 60. urodziny. Liczba 60 może się także pojawiać na fotografiach albo w formie ozdobnych grafik wewnątrz albumu. Dodatkową opcją, która świetnie się sprawdza z okazji jubileuszu, jest zastosowanie uszlachetnień na okładce. Jeśli wybierzesz tę opcję, napis na okładce będzie wypukły i złoty. Dostępne są także inne kolory niż złoto. Taki dodatek sprawi, że album na zdjęcia na 60. urodziny będzie miał w sobie jeszcze więcej uroku i elegancji. Sprawdź pozostałe albumy ze zdjęciami!

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca, a także: kubek ze zdjęciem oraz obraz na płótnie!