CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na 40. urodziny

W życiu ważne są chwile – utrwal je na kartach wyjątkowego albumu i podaruj go bliskiej osobie w prezencie np. na 40. urodziny. Spośród wielu zdjęć, często schowanych głęboko w pamięci telefonu czy aparatu wybierz te, które zachowały radosne i ciepłe wspomnienia. Utrwal je w urodzinowym albumie i spraw, że obdarowana osoba z uśmiechem na twarzy wróci do nich przeglądając prezent od Ciebie. Odtwórz wspomnienia na nowo i przeżyjcie Wspólnie radosne chwile jeszcze nie jeden raz!

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album na 40. urodziny

Prezent, który zaskakuje i wzrusza

40. urodziny - okres podsumowań i nowych planów

Jubilat przez cztery dekady swojego życia gromadził piękne wspomnienia. Aby sprawić tej osobie cudowną niespodziankę, warto przygotować spersonalizowany album na zdjęcia na 40. urodziny. To nowoczesna odsłona klasycznych albumów fotograficznych, którą możesz stworzyć od podstaw, zamykając w niej wybrane przez siebie zdjęcia. Przekonaj się, jak wiele możliwości daje Ci album urodzinowy od CEWE i podaruj bliskiej osobie najlepszy prezent na urodziny.

Lata wspomnień w jednej, stylowej formie

Po czterdziestu latach każdy człowiek ma na swoim koncie osiągnięcia, cenne znajomości i przeżycia, które warto uwieczniać. Album na 40. urodziny to doskonały sposób na przechowywanie fotografii, do których można wrócić w każdej chwili. Nie zajmie wiele miejsca, a jednocześnie będzie świetnie wyglądać na domowym regale czy półce.

Dodatkową zaletą są także same zdjęcia, które w tym przypadku zostają wydrukowane bezpośrednio na stronicach albumu. W ten sposób nie trzeba ich ręcznie układać w wyznaczonych miejscach, a żaden kadr na pewno się nie zgubi. Taki podarunek przypadnie do gustu każdemu, kto docenia wkład włożony w jego przygotowanie.

Album na zdjęcia na 40. urodziny - co go wyróżnia?

Album urodzinowy wyróżnia się pod wieloma względami, a możliwość jego personalizacji sprawia, że staje się idealnie dopasowany do osoby, której zostanie wręczony. Korzystając z prostego, intuicyjnego programu CEWE Fotoświat lub z kreatora online, możesz zaprojektować album od przedniej okładki aż po ostatnią stronę. Wybieraj spośród wielu dostępnych szablonów, kolorów i wzorów, tworząc małe dzieło sztuki o cudownej wartości sentymentalnej. Co więcej, nie musisz ograniczać się wyłącznie do zdjęć. Wewnątrz albumu bez trudu dodasz pola tekstowe, a także kod QR, który po odczytaniu wyświetli wybrany przez Ciebie materiał wideo! Taka forma przechowywania wspomnień na pewno urzeknie Twoich przyjaciół, krewnych i bliskich.

Fotoalbum na 40. urodziny - od czego zacząć?

Jak zacząć swoją przygodę z projektowaniem albumu na 40. urodziny dla przyjaciela, ukochanego czy krewnego? Przede wszystkim wybierz fotografie, które chcesz w nim umieścić. Mogą to być zarówno zdjęcia z danego okresu, z podróży, życia rodzinnego czy osiąganych sukcesów. Nie zabraknie również miejsca na kadry pełne uśmiechu i humoru, podczas wspólnych zabaw czy spotkań w większym gronie. Ważne, aby zdjęcia w albumie przedstawiały pewną historię, którą pragniesz przekazać solenizantowi. Pamiętaj, że album na zdjęcia nie musi być prezentem wyłącznie na okrągłe urodziny. Zamów oryginalny album na zdjęcia na 40. urodziny.

Najlepsza jakość produktu w CEWE

Aby spełnić wymagania naszych klientów, dostarczamy im tylko produkty najwyższej jakości. Co to oznacza? W CEWE pracujemy wyłącznie na odpowiednio wyselekcjonowanych materiałach. Znajdziesz u nas wiele interesujących rozwiązań, w tym możliwość wyboru jednego z pięciu rodzajów okładek oraz jednego z dziewięciu formatów. Wnętrze albumu wypełnią wybrane przez Ciebie fotografie, a profesjonalny papier fotograficzny zapewni im głębię kolorów oraz szczegółowość. Nasi specjaliści zadbają o właściwe złożenie Twojego projektu w taki sposób, by móc się nim cieszyć przez długie lata. Sprawdź opinie klientów, którzy wybrali album na 40. urodziny od CEWE.

Opakowanie prezentowe - z myślą o jubilacie!

Tworząc produkt album na 40. urodziny, zaprojektowaliśmy także specjalne opakowanie prezentowe dla większych formatów. Pudełko może służyć jako stałe opakowanie dla albumu, chroniąc go przed zabrudzeniem i uszkodzeniami, a jednocześnie świetnie prezentując się na półce. W przypadku formatu kwadratowego XL możesz także zamówić oryginalne etui wsuwane, zdobione zdjęciem z Twojej galerii. Idealnie dopasowany dodatek świetnie uzupełni każdy album na fotografie.
Zapraszamy do projektowania wymarzonego produktu, jakim jest fotoalbum!
Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca, a także: kubek ze zdjęciem oraz obraz na płótnie!