CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album na 50. urodziny

Długie zimowe wieczory, wakacyjne spacery po plaży, kolacja w ulubionej restauracji, uśmiech dziecka – te momenty zatrzymujesz na zdjęciach. Wszystkie emocje w nich zawarte możesz podarować bliskiej osobie, tworząc dla niej album na 50. urodziny. Przeglądając go, będziecie mogli wspólnie cieszyć się na nowo przygodami, które są już za Wami, ale przede wszystkim zainspirować się do zaplanowania kolejnych.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album na 50. urodziny

Sposób na przechowywanie najlepszych wspomnień

Szukasz wyjątkowego prezentu? Postaw na album ze zdjęciami!

Za pomocą fotografii możesz zatrzymać na chwilę czas, łatwo powracając do ulubionych momentów z przeszłości. Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby z okazji jej pięćdziesiątki, postaw na oryginalny album ze zdjęciami na 50. urodziny od CEWE. To stylowy produkt w nowoczesnej odsłonie, który pomoże Ci stworzyć z wybranych kadrów całą historię. Podaruj go solenizantowi, a przekonasz się, że wywoła wiele radości, uśmiechu, a może nawet nostalgii i wzruszenia. Personalizowany album na zdjęcia to doskonała pamiątka, która nigdy nie straci swojej daty ważności.

Album na zdjęcia na 50. urodziny - cenne chwile w wyjątkowej oprawie

Fotografiom często towarzyszą wspomnienia, które chcemy dzielić z bliskimi osobami. Wybierając** album na zdjęcia na 50. urodziny**, możesz nadać im zupełnie nową formę, idealną do wspólnego dzielenia się historiami. Które kadry warto umieścić w jego wnętrzu? To mogą być proste obrazy, przedstawiające najmłodsze lata jubilata, okres wkraczania w dorosłość czy chwile spędzone w szkole. Możesz postawić również na zdjęcia z ważnych uroczystości, jak ślub lub chrzciny dziecka, dodać kadry z ukochanym zwierzakiem lub fotografie z rozmaitych podróży. Nie zabraknie także miejsca na zdjęcia ze wspólnych spotkań, imprezowych wieczorów czy tych zrobionych z zaskoczenia. Wewnątrz fotoalbumu na 50. urodziny znajdziesz miejsce dla wszystkich cennych fotografii, które kryją za sobą swoją opowieść.

Jak dopasujesz produkt do swojej wizji?

Nie tylko wnętrze albumu na zdjęcia na 50. urodziny może być dopasowane do Twojego pomysłu. Masz możliwość wyboru wielu elementów produktu tak, aby efekt końcowy zachwycił osobę obdarowaną. Albumy na zdjęcia dostępne są w dziewięciu różnych formatach, od największego XXL aż po wariant mini. Okładka także może być dopasowana do Twojego pomysłu, a wśród dostępnych opcji znajdziesz oprawę twardą, miękką, zeszytową, płócienną i z eko skóry. Aby dodać jej wyjątkowego charakteru, skorzystaj również z opcji uszlachetnień w kolorze różowego złota, złotym lub srebrnym. Całość dopełni wybór jednego z dwóch rodzajów bindowania: klasyczny lub Lay-Flat, umożliwiający otwieranie produktu całkiem na płasko. Dzięki możliwości personalizowania, Twój album na 50. urodziny stanie się niepowtarzalnym prezentem, który każdemu przypadnie do gustu. Projektowanie jest bajecznie proste, dzięki naszym programom, które krok po kroku poprowadzą Cię przez cały proces.

Album na 50. urodziny a jakość zdjęć

Aby fotografie wewnątrz albumu mogły zachwycać za każdym razem, gdy zostanie otwarty, nasi specjaliści wykorzystują innowacyjną metodę druku cyfrowego w wysokiej rozdzielczości. Możesz wybrać profesjonalny papier fotograficzny o odpowiedniej gramaturze, z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Dostępny jest także specjalny papier kredowy. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji albumu na 50. urodziny odznaczają się wysoką jakością, zapewniając nie tylko piękny wygląd, ale również odporność na upływ czasu.

Projektowanie fotoalbumu na 50. urodziny - zobacz, jakie to proste!

Projektowanie albumu jest bardzo łatwe. Wystarczy pobrać bezpłatnie CEWE Fotoświat na swoje urządzenie mobilne lub skorzystać z kreatora online za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wybierz produkt, który Cię interesuje, a następnie krok po kroku dodawaj kolejne elementy wedle własnego pomysłu. Album urodzinowy ozdobisz za pomocą różnorodnych szablonów, w których umieścisz swoje fotografie. Możesz także wykorzystać ramki do ozdoby czy grafiki, a całość dopełnić polami tekstowymi. Przekonaj się, jak własnoręcznie zrobić album ze zdjęciami, nie wychodząc z domu.

Nie tylko na jubileusz

Mimo, że nasze albumy dopasowane są do okrągłych rocznic np. album na 50. urodziny, to podczas projektowania własnego produktu możesz dowolnie zmieniać liczby tak, aby pasowały do okoliczności. Podaruj wspaniały album fotograficzny swoim bliskim, by wiedzieli, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca, a także: kubek ze zdjęciem oraz obraz na płótnie!