CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album dla Babci

Kolekcjonuj wspomnienia - nie tylko te ważne, ale i te codzienne! Z tych drobnych momentów stworzysz wyjątkowy prezent - album dla Babci z Twoich własnych zdjęć. Przywołaj fotografiami emocje towarzyszące Wam podczas wspólnych spotkań i wywołaj uśmiech na twarzy tej bliskiej Ci osobie. Pielęgnuj relacje - pielęgnuj emocje.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album dla Babci

Codzienna porcja wzruszeń

Dedykowany album dla babci

Fotografia to cudowny sposób na zatrzymanie czasu. Dzięki robieniu zdjęć przy każdej okazji możesz często wracać do ulubionych momentów w życiu, odświeżając je w pamięci i przeżywając na nowo. To również idealny sposób na przywołanie miłych chwil, spędzonych z Twoją babcią. Nie musisz czekać na specjalną okazję, by zrobić dla niej wyjątkowy prezent prosto od serca, którym wyrazisz, jak wiele dla Ciebie znaczy. Dedykowany album dla babci to idealne miejsce, w którym ukryjesz wybrane przez siebie zdjęcia, opowiadające Waszą wspólną historię. Klasyczna wersja fotografii w zupełnie nowej oprawie pozwoli cieszyć się nimi w gronie najbliższych. Sprawdź, jak w prosty sposób zaprojektować własny album ze zdjęciami i wręcz go swojej babci w dowód Twojej miłości.

Przeżyj ulubione momenty z babcią raz jeszcze!

Pamięć z wiekiem może być coraz bardziej zawodna. W życiu jednak pełno jest chwil, które chcielibyśmy zachować na zawsze. Dlatego tak ważne jest, aby tworzyć tyle fotografii, ile tylko się da. Jeżeli posiadasz całą kolekcję zdjęć ze swoją babcią z ostatnich lat, teraz możesz je uszeregować na stronach albumu fotograficznego i ułożyć z nich Wasza historię. Dowolnie umieścisz zdjęcia w wybranej przez siebie konfiguracji oraz rozmiarze tak, aby prezentowały się zgodnie z Twoim założeniem. Między nimi możesz dodać również ciekawe kliparty, ramki czy pola tekstowe. Ostatnia funkcja pozwoli Ci zapisać wspomnienia, związane z obrazem na fotografiach, życzenia oraz podziękowania. W ten sposób stworzysz wspaniały album dla babci.

Album na Dzień Babci — idealny prezent

Album ze zdjęciami to doskonały pomysł na prezent z okazji święta wszystkich babć! Zamiast poświęcać wiele czasu na szukanie czegoś, co mogłoby ją zachwycić, usiądź wygodnie na kanapie i za pomocą urządzenia mobilnego stwórz swój projekt albumu. Dzięki wykorzystaniu rodzinnych fotografii z babcią w roli głównej, zamienisz klasyczny podarunek w prezent o wielkiej wartości sentymentalnej. Ulubione zdjęcia w pięknej, nowoczesnej oprawie pozwolą babci cieszyć się na nowo każdą chwilą. Dzięki swojemu albumowi będzie miała zawsze swoje wnuki blisko serca, nawet gdy będą dzieliły Was kilometry. Szerokie możliwości personalizacji pozwolą Ci stworzyć go całkiem pod gust ukochanej babci, dzięki czemu całość stanie się piękna i spójna. Album dla babci może stać się jednym z najwspanialszych upominków, jakie kiedykolwiek otrzymała.

Co umieścić w albumie dla babci?

Choć wydaje się, że wypełnienie albumu dla babci to prosta sprawa, tak naprawdę możesz go zaprojektować na wiele różnych sposobów. Jeżeli masz kolekcję zdjęć swojej babci sprzed czasów, gdy stała się babcią i mamą, możesz w ramach albumu opowiedzieć jej historię od najmłodszych lat. W ten sposób cofniesz się w czasie i przywołasz jej najcenniejsze wspomnienia. Album z fotografiami to także idealna baza, by opowiadać wnukom o swoich czasach młodości oraz licznych przygodach. Możesz także stworzyć album dla babci, opierając się wyłącznie na rodzinnych fotografiach z babcią i wnuczętami, aby podkreślić jej ważną rolę.

Bez względu na to, który pomysł wybierzesz, Twoja babcia na pewno pokocha tę niecodzienną pamiątkę.

Najlepsze rozwiązania dla Twojej babci!

W CEWE doskonale wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się niektórzy seniorzy każdego dnia. Aby zapewnić im komfort oraz pełnię radości z przeglądania albumu ze zdjęciami, polecamy wybór jednego z większych formatów. Dzięki temu będą mogli zobaczyć wszystkie szczegóły na zdjęciach mimo słabszego wzroku. Doskonale sprawdzą się również podpisy z wykorzystaniem większych czcionek, które nie będą problematyczne do odczytania. Album dla babci możesz również zamówić od razu z dedykowanym pudełkiem prezentowym. Ochroni ono delikatną zawartość przed zabrudzeniem czy zniszczeniem w trakcie transportu, doskonale wyglądając na półce lub regale. Postaw na oryginalny prezent pełen wspomnień i zamów album dla ukochanej babci.