CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album świąteczny

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z rodzinnym czasem przy wigilijnym stole, prezentami i zapachem choinki. A gdyby tak wykorzystać ten czas na zrobienie przepięknej rodzinnej sesji zdjęciowej? Takie zdjęcia, na których cała rodzina jest odświętnie ubrana, idealnie będą się nadawały do oprawienia w ramkę oraz stworzenia albumu świątecznego. Możecie umieścić w nim nie tylko rodzinne portrety, ale także artystyczne zdjęcia pięknie przystrojonych, tradycyjnych potraw i choinki. Za każdym razem, gdy otworzycie taki album, poczujecie zapach Świąt.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album świąteczny ku radości całej rodziny

Stwórz wymarzony prezent świąteczny

Album idealny na święta Bożego Narodzenia

Album świąteczny przedstawiający fotografie z okresu Świąt Bożego Narodzenia to nieszablonowa pamiątka dla Ciebie i całej rodziny. To doskonałe miejsce na zdjęcia, zapiski rozmów, historii rodzinnych i inspirujących cytatów. Świąteczny album na zdjęcia przyniesie dużo uśmiechu, radości i wzruszeń. Przeglądając go w gronie rodziny, odkryjecie na nowo piękno wspólnie spędzonych chwil.

Pomysły na albumy świąteczne

Masz niezwykle szerokie możliwości przy projektowaniu albumu świątecznego. Stworzone przez nas narzędzia do projektowania przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces - łatwo, sprawnie i przyjemnie. Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji, jak wypełnić swój świąteczny album na zdjęcia, mamy dla Ciebie kilka propozycji!

Albumy świąteczne tematyczne

Możesz stworzyć świąteczny album tematyczny, np. "Nasze ulubione przepisy świąteczne", gdzie zamieścisz fotografie potraw, notatki i wskazówki kulinarne, które są szczególnie ważne w tradycji Waszej rodziny. Możesz również zilustrować Wasze rodzinne tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia, nie tylko związane z kulinariami. W albumie ze zdjęciami możesz zamieści fotografie tylko z rozpakowywania prezentów, z dnia przygotowań do Świąt czy nawet zdjęcia ozdób świątecznych i członków rodziny dekorujących choinkę.

Album na zdjęcia świąteczny z dedykowanymi stronami dla każdego

Możesz także przygotować fotoalbum z dedykowanymi stronami dla każdego członka rodziny, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoimi wspomnieniami i refleksjami na temat Świąt. Obok zdjęcia wybranego członka rodziny, możecie dodać pole tekstowe, które dana osoba wypełni swoimi życzeniami albo opisem zabawnej historii świątecznej.

Album z Wigilii w kilku egzemplarzach dla członków rodziny

Taki sam album świąteczny w kilku egzemplarzach to doskonały sposób na podzielenie się pięknymi wspomnieniami, które ułożysz na jego kartach. Projektując świąteczny album, możesz zebrać fotografie z każdej Wigilii, które spędziliście razem jako rodzina. Każdy egzemplarz albumu będzie zawierał nie tylko zdjęcia, ale także notatki, refleksje i opisy wyjątkowych chwil i tradycji związanych z Wigilią.

Stworzenie kilku egzemplarzy albumu pozwoli każdemu członkowi rodziny mieć swoją kopię. Dzięki temu poszczególni członkowie będą mogli sięgać do wspomnień w dowolnym momencie, nawet będąc wiele kilometrów od Ciebie.

Magiczny prezent pod choinką - jeden album, różne dedykacje

Świąteczny album na zdjęcia w kilku egzemplarzach jest również doskonałym prezentem, który możesz położyć pod choinką. Możesz go spersonalizować, dodając inne dedykacje dla różnych osób i dodać ciepłe życzenia. To nie tylko pamiątka, ale także wyraz miłości i troski o bliskich.

Jeśli chcesz podarować album podczas Wigilii, możesz postawić na zdjęcia wykonane podczas świąt w zeszłym roku. Pamiętaj, że nie muszą być to tylko zdjęcia z dni świątecznych, ale także z czasu przygotowań czy też zimowe kadry w otoczeniu śniegu.

Wiele możliwości personalizacji i dodawania dekoracji tematycznych

Albumy świąteczne mogą zawierać zdjęcia i teksty, ale to nie wszystko. Projektując album w programie CEWE FOTOŚWIAT albo w naszym Kreatorze online, otrzymujesz dostęp do biblioteki setek magicznych clipartów, którymi ozdobisz produkt. Urocze grafiki płatków śniegu, choinek czy reniferów mogą znaleźć się tuż obok Twoich zdjęć i tworzyć razem z nimi zgraną kompozycję.

Świetną opcją jest również wybór uszlachetnienia okładki. Oznacza to, że litery tytułowe albumu mogą być np. złote i wypukłe. Kolory złoty i czerwony kojarzą nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, więc warto je wykorzystać w swojej fotoksiążce. Ale pamiętaj, że projektując swój album możesz zdać się wyłącznie na swoją wizję i kreatywność. Masz mnóstwo opcji, jeśli chodzi o typ okładki, papieru czy formatu.

Co więcej, możesz zamówić swój album świąteczny w pięknym pudełku prezentowym. Zapraszamy Cię serdecznie do zaprojektowania magicznego albumu na Święta.