CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

fotoksiążka ślubna twarda
fotoksiążka ślubna opinie
fotoksiążki ślubne
foto książka ślubna
fotoksiążka ślubna okładka
fotoksiążka ślubna cena
fotoksiążka ślubna welurowa
Fotoksiążka ślubna A4
ile kosztuje fotoksiążka ślubna

Album dla przyjaciółki

Osoba bliska sercu, której możesz zwierzyć się z każdej radości, każdej trudności, każdej przygody. Niejedną przygodę przeżyliście też razem. Osoba, do której możesz zawsze zadzwonić, wesprzeć się i poradzić. Stwórz wyjątkowy album dla przyjaciółki czy przyjaciela i uwiecznij Waszą relację na dłużej. Podkreśl, jak jest Ci bliska ta osoba i podziękuj zdjęciami za wspólnie spędzony czas.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Gabriela G. z Gierałtowic

– Anna G. z Łęcznej

– Wojciech W. z Katowic

– Edyta Ł. z Serocka

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Paulina C. z Warszawy

– Małgorzata G. z Łochowic

– Alicja B. z Warszawy

– Katarzyna M. z Lubienia

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Wyjątkowy album dla przyjaciółki

Najlepsze wspomnienia zawsze pod ręką

Stwórz jedyny w swoim rodzaju album dla przyjaciółki i pokaż jej, jak bardzo jest dla Ciebie ważna

Przyjaciel, przyjaciółka – to osoby, które zajmują szczególne miejsce w sercu i życiu każdego człowieka. Można zwrócić się do nich o każdej porze dnia i nocy, licząc na cenną poradę i wsparcie. Wyjątkowy album dla przyjaciółki lub przyjaciela to doskonały sposób na to, by pokazać, jak ważną jest osobą w Twoim życiu, a także wyrazić wdzięczność za wspólnie spędzony czas i nadzieję, że takich cudownych chwil będzie jeszcze więcej.

Doskonały prezent na każdą okazję

Chcesz pokazać swoje przyjaciółce, że jest jedną z najważniejszych osób w Twoim życiu? Samodzielnie zaprojektuj unikatowy album dla przyjaciółki i podaruj go w prezencie. Album dla przyjaciółki może być świetnym prezentem na każdą okazję – urodziny, imieniny, jubileusz znajomości, ślub, a także każde inne święto, jakie tylko może Ci przyjść na myśl.

Wspólne przeglądanie albumu dla przyjaciółki – chwile, które zbliżają

Na pewno posiadasz wiele wspólnych zdjęć z przyjaciółką czy przyjacielem, zbieranych przez lata. Wyjazdy za miasto, wycieczki zagraniczne, spotkania przy kawie, spacer z dziećmi po parku – zbierz te wszystkie wspomnienia i utrwal na kartach wyjątkowego albumu. Dzięki niemu zyskacie możliwość wracania do tych niesamowitych momentów i przypomnicie sobie emocje, które Wam wtedy towarzyszyły.

W albumie dla przyjaciółki możesz umieścić zarówno zdjęcia wykonane na początku Waszej znajomości, jak i te zrobione całkiem niedawno. To świetny pomysł, by zobrazować to, jak ewoluował Wasz związek na przestrzeni lat, a także – jak zmieniałyście się Wy same.

Album dla przyjaciółki – projektowanie

CEWE oferuje szeroki wybór formatów - jeśli interesuje Cię niewielki, zgrabny format, wybierz wersję kieszonkowa panorama, mała bądź też kwadratowa. W przypadku większych albumów możesz wybrać od formatu dużego po XXL.

Jeśli chodzi o okładki, także i tutaj masz duże pole do wyboru. W naszej ofercie znajdziesz okładki miękkie, twarde, zeszytowe – możesz także zdecydować się na luksusowe okładki płócienne oraz skórzane. Będą prezentować się jeszcze lepiej, gdy zdecydujesz się na opcję uszlachetnienia okładki - kolorem złota, różowego złota, srebra, a także przy pomocy lakieru dekoracyjnego. Wypukłe, błyszczące zdobienia pojawiające się na okładce Twojego albumu z pewnością przyciągną uwagę i dodadzą mu stylowego wyglądu.

Album dla przyjaciółki – najwyższa jakość wykonania

Niezależnie od tego, jak będzie prezentował się zaprojektowany przez Ciebie album dla przyjaciółki, możesz mieć pewność, że będzie to produkt zachwycający jakością wykonania. W procesie produkcji stosujemy nowoczesną technologię, która pozwala na osiąganie naprawdę imponujących rezultatów. Zdjęcia, które pojawiają się na kartach naszych fotoksiążek, zachwycają ostrością i głębią koloru. Dzięki temu Twoje wspomnienia zyskują najlepszą możliwą oprawę i odżywają na nowo w najlepszym wydaniu.

Wykorzystaj szablon lub stwórz samodzielnie

Skorzystaj z darmowego oprogramowania CEWE Fotoświat, które udostępniamy na naszej stronie internetowej. Jeśli nie chcesz przechodzić przez proces instalacyjny skorzystaj także z kreatora online - równie wygodnego i intuicyjnego.

Wybierz zdjęcia, które obrazują historię Waszej przyjaźni i ozdób je przy pomocy różnego rodzaju grafik, clipartów, ramek i tekstów. Jeśli chcesz ułatwić sobie pracę, skorzystaj z udostępnionych przez nas, gotowych szablonów. Możesz też przejść przez cały proces projektowania całkowicie samodzielnie od początku aż do końca.