CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album z wieczoru panieńskiego

Najlepsze przyjaciółki, ulubiona muzyka, dobre jedzenie, prezenty i moc atrakcji – to przepis na udany wieczór panieński. Jednak nic dwa razy się nie zdarza i takie święto też obchodzimy tylko raz, dlatego warto uwiecznić je na zdjęciach. Ale co potem z tymi zdjęciami? Aby nie utknęły gdzieś w pamięci telefonu czy komputera złóżcie je w jeden wspólny album z wieczoru panieńskiego. Będzie on doskonałą pamiątką z Waszego wyjątkowego spotkania, do której będziecie mogły wracać kiedy tylko zechcecie.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album z wieczoru panieńskiego

Niezapomniane chwile w gronie przyjaciółek

Zapisz niepowtarzalną historię na kartach albumu z wieczoru panieńskiego

Album z wieczoru panieńskiego to spersonalizowany produkt, który w pełni odzwierciedli, jak świetnie się bawiłyście podczas tego dnia. Będziecie mogły wracać do niego wiele razy w przyszłości, aby przeżywać te wyjątkowe chwile na nowo. Na łamach albumu z wieczoru panieńskiego możecie zapisać Waszą niepowtarzalną historię, dodając zabawne czy wzruszające fotografie, życzenia, opisy atrakcji i wiele więcej.

Dlaczego to doskonały prezent dla panny młodej?

Album z wieczoru panieńskiego to świetny prezent dla panny młodej, który pozwala jej zachować piękne wspomnienia z ostatnich chwil przed ślubem. To nie tylko zwykły album, ale personalizowana pamiątka, która wyraża miłość, radość i bliskość. Przeglądając album po ślubie, panna młoda będzie mogła powrócić do tych wyjątkowych chwil spędzonych w dziewczyńskim gronie, przeżywać emocje i cieszyć się wspomnieniami razem z wszystkimi przyjaciółkami. To prezent, który wywoła uśmiech na twarzy panny młodej i przypomni jej o tym, jak ważna jest przyjaźń i wsparcie, które płynie ze strony przyjaciółek.

Jak zaprojektować okładkę albumu z wieczoru panieńskiego?

Okładka albumu z wieczoru panieńskiego to ważny element, który powinien odzwierciedlać atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Możesz wykorzystać Wasze zdjęcie grupowe jako główny motyw na okładce. Może to być również zdjęcie bohaterki tego wieczoru, czyli panny młodej. Dodatkowo, możesz dodać tytuł, taki jak na przykład Wieczór panieński [imię panny młodej] lub inne personalizowane hasło, które będzie miało szczególne znaczenie dla panny młodej. Warto wykorzystać udostępnianie przez nas kreatywne czcionki, ozdobne elementy i kolory, które odzwierciedlają charakter tego wyjątkowego wieczoru. Za sprawą naszego programu CEWE FOTOŚWIAT lub Kreatora online, samo projektowanie stanie się szybkie, łatwe i przyjemne. Możecie spotkać się we wspólnym gronie przy kawie i doskonale się przy tym bawić.

Kreatywne pomysły na wypełnienie albumu

Wypełnienie albumu z wieczoru panieńskiego to wspaniała okazja do pokazania wszystkich niezapomnianych momentów i przygód, które miały miejsce podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Oto kilka kreatywnych pomysłów na wypełnienie albumu:

Strony dedykowane każdej przyjaciółce

Przygotuj strony albumu dedykowane każdej z przyjaciółek, na których będą umieszczone ich zdjęcia oraz osobiste wpisy lub życzenia dla panny młodej. Gdy wręczycie go wspólnie pannie młodej, będzie wiedziała, że wszystkie byłyście zaangażowane w tworzenie prezentu z głębi serca.

Również jako panna młoda możesz zaprojektować taki album w ramach podziękowania przyjaciółkom za wspólnie spędzony czas. Będzie to piękny gest i wyraz wdzięczności za ich obecność i wsparcie w tym ważnym momencie.

Wesołe historie i wspomnienia

Dodaj zdjęcia z różnych atrakcji i zabaw, które miały miejsce podczas wieczoru panieńskiego. Niezależnie od tego czy był to wieczór w plenerze, impreza w mieście czy domowe SPA, wykonane zdjęcia będą Wam przypominać magię chwil spędzonych wspólnie w przeddzień ślubu. Umieść je na stronach w sposób kreatywny, dodając opisy i komentarze, które oddadzą atmosferę wieczoru.

Kolaże ze wspólnych zdjęć

Stwórz kolaże ze zdjęć, na których będą umieszczone wspólne zdjęcia panny młodej z przyjaciółkami. Umożliwią Ci to nasze atrakcyjne wizualnie szablony. Dodaj również miejsce na wpisy i życzenia dla panny młodej.

Pamiątka dla wszystkich przyjaciółek

Jeśli jako panna młoda, masz ochotę w oryginalny sposób podziękować wszystkim przyjaciółkom za ich udział w wieczorze panieńskim, przygotuj dla nich kopie albumu z wieczoru panieńskiego jako pamiątkę. To będzie zachwycający gest, który pokaże im, jak bardzo cenisz ich obecność i jak ważne są w Twoim życiu. Niech każda z przyjaciółek otrzyma album z wieczoru panieńskiego jako wyraz wdzięczności za to, że była częścią tego niezapomnianego dnia. Baw się motywami i stylami, żeby zaprojektować album według swojej wizji.