CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
foto książka ślubna fotoksiążka ślubna okładka fotoksiążka ślubna cena fotoksiążki ślubne fotoksiążka ślubna welurowa Fotoksiążka ślubna A4 ile kosztuje fotoksiążka ślubna fotoksiążka ślubna twarda fotoksiążka ślubna opinie projekt ślubnej fotoksiążki

Album na rocznicę ślubu

Wasz wielki dzień! Wspominasz go wieczorami popijając kakao i czytając swoją ulubioną książkę. Powoli zbliża się rocznica Waszego ślubu, a Ty szukasz ciekawego pomysłu na wyjątkowy prezent? Podsumuj pierwszy czy kolejny rok razem w wyjątkowym albumie i przywołaj uczucia oraz emocje towarzyszące Wam tego dnia. Twórz z CEWE - twórz z miłością!

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

Duża, Duża Panorama, XL, XXL, XXL Panorama, Kieszonkowa Panorama, Mała (Mini), Kwadratowa, Kwadratowa Mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, eko skóra, płócienna

Papier:

Do druku cyfrowego oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, różowego złora, srebra oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: Duża, Duża Panorama, XL, XXL, XXL Panorama).

Etui wsuwane (dla formatu: XL).

Nasi klienci polecają

– Małgorzata B. z Rzepiennika Strzyżewskiego

– Kazimierz W. z Gdyni

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

- Iwona N. z Trzcianki

– Anna B. z Aleksandrowa Łódzkiego

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Romuald Ś. Z Poznania

- Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Małgorzata B. z Krakowa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier do druku cyfrowego

Papier do druku cyfrowego dostępny jest w 3 wariantach: matowy oraz błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz matowy Premium o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze do druku cyfrowego stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, eko skóra oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: Duża, Duża Panorama, Kwadratowa, Kieszonkowa Panorama oraz Mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Oglądaj relacje wideo ze swojego ślubu - samej ceremonii, jak i weselnej zabawy. Przeżywaj szczęśliwe chwile raz po raz, dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do swojego albumu na rocznicę ślubu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona, aby ponownie przeżyć niezapomniany dzień swojego życia.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: Duża, Duża Panorama, XL, XXL oraz XXL Panorama. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Stwórz oryginalny album na rocznicę ślubu

Celebruj wspomnienie wyjątkowego dnia

Przypomnij sobie Wasz wielki dzień dzięki pięknym zdjęciom w albumie

Są w życiu takie okazje, które należy świętować szczególnie hucznie i wyjątkowo. Do nich z pewnością należą rocznice ślubu, pierwsza jak i kolejne. Pomimo tego, że większość osób celebruje wyłącznie okrągłe rocznice, to jednak warto postawić na coroczne świętowanie. W końcu na co dzień tak często brakuje okazji, by okazać swojej drugiej połowie to, co się do niej czuje.

Album na rocznicę ślubu od CEWE - powrót do najpiękniejszych wspomnień w życiu

Chcesz, by Twoja druga połówka zaniemówiła na widok prezentu, który wręczysz jej w dniu rocznicy ślubu? Wybierz album ze zdjęciami – wyjątkowy upominek, który podbije jej serce od pierwszego wejrzenia. Na każdej jego stronie wydrukujemy wybrane przez Ciebie zdjęcia, które zachwycą Was ostrością, jakością i głębią kolorów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wspomnienia z dnia ślubu to jedne z najważniejszych wspomnień w Twoim życiu. Nie dziwne więc, że chcesz zapewnić im niesamowitą oprawę, a my chętnie w tym pomożemy. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na 1, 5. czy też 20. Lub 50. rocznicę, album na rocznicę ślubu zawsze będzie trafionym wyborem.

Album na rocznicę ślubu – wybór zdjęć i parametrów

Na pewno pamiętasz emocje, które towarzyszyły Ci w dniu ślubu. To miłość, radość, szczęście, wzruszenie. Zatrzymaj upływ czasu i nie pozwól tym niesamowitym wspomnieniom wyblaknąć. Postaw na album ze zdjęciami, dzięki któremu wrócisz do tych chwil i na nowo poczujesz te emocje.

W albumie na rocznicę ślubu możesz umieścić tak naprawdę wszystkie zdjęcia, jakie tylko przyjdą Ci na myśl. Mogą być to fotografie wykonane podczas ceremonii ślubnej, wesela, sesji zdjęciowej, podróży poślubnej, a także wszystkie inne, które zrobiliście podczas Waszej dalszej, życiowej drogi.

Kiedy weźmiesz do ręki samodzielnie zaprojektowany album na rocznicę ślubu, poczujesz mieszankę dumy i wzruszenia. Wspólne oglądanie wybranych przez Ciebie zdjęć na pewno zbliży Was do siebie i sprawi, że poczujecie na nowo emocje utrwalone na fotografiach.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię niewielki format albumu, czy też produkt w wersji XXL, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednią dla siebie pozycję. Aby perfekcyjnie odwzorować i zaprezentować zdjęcia panoramiczne, najlepszym wyborem będzie format XXL panorama lub też duża panorama. Jeśli zależy Ci na niewielkim, poręcznym albumie ze zdjęciami, wybierz niewielką fotoksiążkę kwadratową.

Zwróć uwagę także na rodzaj okładki. W naszej ofercie znajdziesz okładki twarde, miękkie oraz zeszytowe. Dodaj im dodatkowego blasku dzięki uszlachetnieniu, czyli wypukłościom dekoracyjnym w kolorze złota, różowego złota, srebra, a także przy pomocy lakieru dekoracyjnego.

Projektowanie albumu na rocznicę ślubu krok po kroku

Dzięki oprogramowaniu, które udostępniamy Ci całkowicie za darmo, możesz szybko i w prosty sposób zaprojektować swój wyjątkowy album na rocznicę ślubu. Do wyboru masz program CEWE Fotoświat, dostępny do pobrania na naszej stronie internetowej, bądź też wygodny kreator online. Niezależnie od tego na jakie rozwiązanie się zdecydujesz, program krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces projektowania albumu na rocznicę ślubu.

Na początku wybierz format, okładkę oraz papier. W tym kroku możesz też zdecydować się na dodatkowe uszlachetnienie Twojego albumu. Następnie zadecyduj, czy podczas projektowania chcesz skorzystać z udostępnianych przez nas szablonów, czy też zaprojektować swój produkt samodzielnie, od podstaw.

Ozdób swój projekt przy pomocy dostępnych clipartów, dodatkowych grafik, napisów czy ramek - wszystko po to, by Twój album na rocznicę ślubu nabrał wyjątkowego charakteru i stał się produktem jedynym w swoim rodzaju.

Pamiętaj – jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie skończyć projektowania swojego albumu, zapisz projekt na swoim koncie, aby móc wrócić do niego w każdej chwili.