CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

fotoksiążka ślubna twarda
ile kosztuje fotoksiążka ślubna
Fotoksiążka ślubna A4
fotoksiążka ślubna welurowa
fotoksiążka ślubna cena
fotoksiążka ślubna opinie
fotoksiążka ślubna okładka
foto książka ślubna
fotoksiążki ślubne

Album dla rodziców

Pragniesz podarować rodzicom prezent od serca? Stwórz dla nich wyjątkowy album ze zdjęciami i przywołaj wspomnienia ciepłych i radosnych chwil razem. Wybierz ulubione fotografie, dobierz cliparty czy zdobienia oraz dopełnij zdjęcia tekstami - słowami płynącymi prosto z serca. Podziękuj im za wychowanie, pomoc przy opiece nad dzieckiem, za wiele dobrych rad, po prostu za to, że są. Taki fotoalbum z podziękowaniem dla rodziców doskonale sprawdzi się jako wyjątkowy prezent.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Gabriela G. z Gierałtowic

– Anna G. z Łęcznej

– Wojciech W. z Katowic

– Edyta Ł. z Serocka

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Paulina C. z Warszawy

– Małgorzata G. z Łochowic

– Alicja B. z Warszawy

– Katarzyna M. z Lubienia

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Podaruj rodzicom wyjątkowy prezent od serca

Stwórz album dla rodziców z Waszymi ulubionymi zdjęciami

Przywołaj na nowo najlepsze wspomnienia

Jeśli szukasz dla swoich rodziców wyjątkowego prezentu, który podbije ich serca już od pierwszego wejrzenia, to album dla rodziców jest doskonałym pomysłem. Niezależnie od tego, na jaką okazję potrzebujesz upominku – rocznicę ślubu, święta Bożego Narodzenia, różne jubileusze, urodziny, imieniny i inna okazje – album dla rodziców zawsze będzie w 100% trafiony.

Dlaczego warto go podarować?

Nie bez powodu mówi się, że najlepsze prezenty to takie, które wzbudzają w ludziach emocje. Taki właśnie może być album dla rodziców, który stworzysz z CEWE. Umieść w nim zdjęcia wykonane na przestrzeni lat, a Twoi rodzice z pewnością chętnie do nich powrócą – nieraz ze łzą wzruszenia, uśmiechem czy nostalgią.

Podaruj swoim rodzicom album ze zdjęciami i usiądź razem z nimi, by wspólnie obejrzeć wybrane zdjęcia. Gwarantujemy, że będzie to czas pełen emocji – czas, w którym powrócicie do najpiękniejszych i najbardziej znaczących momentów w Waszym życiu.

Najwyższa jakość dla najważniejszych chwil w Twoim życiu

Niezależnie od tego, jakie zdjęcia zdecydujesz się umieścić w zaprojektowanym przez Ciebie albumie dla rodziców, jedno jest pewne – zasługują one na najpiękniejszą oprawę. Dlatego w procesie produkcji naszych albumów wykorzystujemy nowoczesną technologię, która wiernie odzwierciedla kolory i ostrość fotografii.

Zaprojektuj album dla rodziców – w kreatorze online lub samodzielnie

Jesteś osobą, która chce wręczyć rodzicom wspomnienia w dużym formacie? A może wolisz niewielkie, poręczne warianty? W CEWE z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.

Aby samodzielnie zaprojektować wyjątkowy album dla rodziców skorzystaj z opcji projektowania bezpośrednio w przeglądarce przy pomocy wygodnego kreatora online. Rekomendujemy również skorzystanie z udostępnionego przez nas programu CEWE Fotoświat, który możesz bezpłatnie pobrać z naszej strony.

Brakuje Ci czasu? Skorzystaj z udostępnionych przez nas szablonów, dzięki którym stworzysz swój projekt o wiele szybciej i sprawniej. Bez żadnego problemu możesz też zapisać swój projekt na swoim koncie na każdym etapie jego tworzenia i powrócić do niego w następnej wolnej chwili.

Daj ponieść się kreatywności – skorzystaj z wielu dostępnych możliwości projektowych i ozdób swój album wyjątkowymi clipartami, ramkami czy napisami, w których dodatkowo umieścisz ważne dla Ciebie słowa, krótką sentencję czy żart.