CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album maluszka

Weź udział w magicznej podróży przez najważniejsze chwile Twojego maleństwa – od pierwszego uśmiechu, pierwszego kroku do pierwszych słów. Stwórz wyjątkowy album, którego każda strona przedstawi wzruszającą historię – wybierz odpowiednie zdjęcie, dodaj krótki tekst nawiązujący do wydarzenia czy też ozdób ją clipartem czy ramką. To idealna pamiątka dla rodziców, ale również wyjątkowy sposób na podziękowanie rodzicom, dziadkom czy najbliższym przyjaciołom za ich wsparcie i miłość w tym niezwykłym czasie.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album maluszka

Pierwszy rok życia dziecka

Pierwszy roczek z życia Twojego maluszka!

Pierwszy rok życia dziecka to wyjątkowy okres pełen niezapomnianych chwil i przełomowych momentów. Maluszek rośnie i rozwija się w zawrotnym tempie, a każdy dzień przynosi nowe odkrycia i osiągnięcia. Aby uwiecznić te drogocenne chwile, możesz stworzyć niepowtarzalny** Album maluszka pierwszy rok życia**, który dokumentuje pierwsze 365 dni z życia dziecka.

Album pamiątka maluszka na całe życie

Album pamiątka maluszka to nie tylko zbiór fotografii z okresu niemowlęctwa, ale także opowieść o rozwoju, miłości i szczęściu, jakie przynosi nowe życie dla całej rodziny. Z każdą stroną albumu możemy przenieść się w czasie i zanurzyć się we wspomnieniach, które są związane z pierwszymi uśmiechami, krokami, słowami, posiłkami czy innymi kamieniami milowymi, jakie maluszek osiągał w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy swojego życia.

Kiedy maluszek podrośnie, będzie mógł przeglądać tak wyjątkowy album stworzony na jego cześć. Najpierw z zaciekawieniem, a potem być może ze wzruszeniem, nostalgią czy miłością. Dojrzewające już dziecko z pewnością doceni wkład Rodziców, którzy przygotowali dla niego tak wspaniałą pamiątkę własnoręcznie. Album maluszka może być z Twoim dzieckiem nawet wtedy, gdy jest już dorosłe i przypominać mu o wyjątkowych więziach rodzinnych, które Was łączą.

Album maluszka krok po kroku

Jeśli chcesz zaprojektować u nas wyjątkowy album maluszka, pokażemy Ci, jak to zrobić krok po kroku.

Krok 1: Wybór sposobu projektowania

Możesz u nas projektować swój album maluszka krok po kroku idąc przez wszystko, co wyświetla się na ekranie. Na początku wybierz, czy chcesz projektować w Kreatorze online (bez pobierania programu; potrzebujesz tylko dostępu do Internetu), czy wolisz stworzyć album przy pomocy dedykowanego programu CEWE FOTOŚWIAT.

Krok 2: Wybór odpowiedniego albumu

Następnie wybierz album, który Cię interesuje. Mowa tutaj o jego rozmiarze, typie okładki, sposobie bindowania czy typie papieru, na którym zostaną wydrukowane zdjęcia. Możesz postawić na uszlachetnienia okładki, np. w kolorze złotym lub zrezygnować z tej opcji. Wybierz również, czy chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie gotowy album maluszka w pudełku prezentowym czy bez niego.

Krok 3 Wybierz szablon

Wybór odpowiedniego szablonu jest kluczowy przy tworzeniu albumu maluszka krok po kroku. Szablony to gotowe układy, które ułatwią Ci aranżację zdjęć, tekstów i innych elementów w albumie. U nas masz do dyspozycji wiele pięknych szablonów.

Krok 4: Zacznij dodawać zdjęcia i teksty

Każda strona albumu maluszka może być wypełniona nie tylko zdjęciami, ale także opisami, datami, anegdotami i emocjonalnymi przemyśleniami związanymi z danym wydarzeniem. Można dodawać notatki, cytaty czy wspomnienia, które pomogą nam oddać atmosferę i uczucia towarzyszące tym pięknym momentom spędzonym w towarzystwie Waszego maluszka.

Album maluszka - prezent dla całej rodziny

W albumie maluszka możemy uwiecznić zarówno codzienne, zwyczajne chwile, jak i wyjątkowe wydarzenia, takie jak pierwsze spotkanie z rodzeństwem, pierwszy urodziny czy pierwsze kroki. Możemy także zamieścić fotografie z podróży, wizyt u dziadków, rodzinnych imprez czy innych ważnych momentów.

Stworzenie albumu maluszka to nie tylko okazja do wspomnień, ale także do dzielenia się nimi z innymi. Możemy pokazywać album bliskim osobom, dziadkom i przyjaciołom, aby podzielić się radością i dumą z postępów oraz osiągnięć naszego malucha.

Album maluszka pierwszy rok życia dziecka to nie tylko zwykła książka z fotografiami, ale prawdziwa skarbnica wspomnień, które będziemy mogli przeglądać i wspominać w przyszłości. To pamiątka, która przetrwa lata i zawsze będzie przypominać nam o tych pierwszych, magicznych chwilach życia naszego dziecka.

Zapraszamy do tworzenia albumu, który pozostanie w Waszej rodzinie przez długie lata, będzie bawić, wzruszać i wzbudzać wiele innych emocji.