CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

album ślubny
albumy ślubne
fotoksiążka ślubna twarda
fotoksiążka ślubna opinie
projekt ślubnej fotoksiążki
fotoksiążki ślubne
foto książka ślubna
fotoksiążka ślubna okładka
fotoksiążka ślubna cena
fotoksiążka ślubna welurowa

Album ślubny

Ślub - przygotowanie, ceremonia, zabawa weselna - to niezwykły i magiczny czas dla dwojga. Z uśmiechem na twarzy wspominasz ten moment i pragniesz przeżywać go na nowo jeszcze niejeden raz! Warto uchwycić go na dłużej, nie tylko przez profesjonalnego fotografa, ale też Waszych przyjaciół, rodzinę, znajomych. Zbierz fotografie od najbliższych i stwórz wyjątkowy album ślubny w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI!

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Małgorzata B. z Rzepiennika Strzyżewskiego

– Kazimierz W. z Gdyni

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

- Iwona N. z Trzcianki

– Anna B. z Aleksandrowa Łódzkiego

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

– Romuald Ś. Z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Małgorzata B. z Krakowa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Oglądaj relacje wideo ze swojego ślubu - samej ceremonii, jak i weselnej zabawy. Zbierz filmiki od rodziny oraz znajomych i zamieść je w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE ze ślubu. Przeżywaj szczęśliwe chwile raz po raz, dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do swojej fotoksiążki ślubnej. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona, aby ponownie przeżyć niezapomniany dzień swojego życia.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album ślubny

Przeżyj na nowo dzień Twojego ślubu

Najpiękniejsze chwile na zawsze przy Tobie w wyjątkowym albumie ślubnym

Dzień ślubu to magiczny czas, który zapada w pamięć na długie lata. W tym dniu towarzyszą Ci najbliższe osoby: rodzice, chrzestni, rodzeństwo, bliższa rodzina i przyjaciele. Towarzyszą Ci emocje, które z pewnością pragniesz przeżyć jeszcze raz na nowo. Zachowaj te uczucia i chwile na wyjątkowych kadrach w Twoim albumie ślubnym i pozwól sobie do nich wrócić w każdym momencie.

Niesamowity album ślubny

Fotoalbum ślubny pozwala uchwycić ten ważny dzień i utrwalić go na długie lata. Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia z dnia ślubu i stwórz oryginalny, personalizowany album z Twoich własnych fotografii. Wykorzystaj zdjęcia wykonane przez siebie lub przez gości weselnych. Poproś najbliższych o przesłanie Wam najpiękniejszych kadrów i wykonaj z nich niepowtarzalną pamiątkę na lata! Oddaj wyjątkowy charakter tego dnia – w końcu to dzień, który odmienił Twoje życie.

Album ślubny od CEWE wyróżnia się wysoką jakością, którą potwierdza wielokrotnie otrzymana przez firmę nagroda TIPA World Awards. Na uwagę zasługuje papier PREMIUM, który sprawi, że wybrane przez Ciebie zdjęcia zachwycają ostrością oraz kolorami.

Album ślubny – zdecyduj o każdym detalu

W ręce Klientów CEWE oddajemy fotoprodukty które są produktami unikatowymi. Dlaczego? W procesie ich tworzenia to Ty decydujesz o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Wszystko po to, aby każdy nasz Klient otrzymał produkt spełniający dane potrzeby i oczekiwania.

Ty wybierasz, jaki format albumu Cię interesuje. Wybierz pomiędzy małymi formatami, aż po te w wersji XXL. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Dobierz okładkę - w naszej ofercie znajdziesz okładki twarde, miękkie, zeszytowe, a także te w wersji PREMIUM. Aby Twój album ślubny prezentował się jeszcze lepiej, podkreśl elementy okładki wypukłym nadrukiem w kolorze złota, różowego złota, srebra bądź też przy pomocy dekoracyjnego lakieru.

Album ślubny – idealny pomysł na prezent dla rodziców i dziadków

Wyjątkowy i niepowtarzalny album ślubny to produkt, który wywoła uśmiech na twarzach nie tylko młodej pary. Warto także rozważyć podarowanie go najbliższym – rodzicom, dziadkom lub rodzicom chrzestnym, aby i oni mogli razem z Wami wspomnieć Wasz najpiękniejszy dzień w życiu.

Wyobraź sobie spotkanie z rodzicami, odwiedziny u dziadków… ciepła herbata, słodkie ciasteczka. Siadacie wszyscy razem w salonie i wspólnie wspominacie Wasz wielki dzień. Babcia zachwyca się suknią, mamie kręci się łezka w oku ze wzruszenia, a tata pyta się, kiedy doczeka się wnuków. Te wszystkie chwile, przeżyjesz podczas wspólnego oglądania Waszego albumu ślubnego od CEWE.

Zaprojektuj i zamów swój własny, wyjątkowy fotoalbum ślubny

To naprawdę proste! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i pobierzesz rekomendowany przez nas program CEWE Fotoświat. Jeśli nie chcesz przechodzić procesu instalacyjnego, zdecyduj się na kreator online. Obie wersje są bezpłatne – wybierz tę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Następnie rozpocznij projektowanie. Dobierz wszystkie parametry Twojego albumu ślubnego, jakim jest fotoksiążka, oraz przejdź do edycji. Wykorzystaj wcześniej wybrane fotografie i ułóż je w kreatorze według własnego uznania. Nie bój się kreatywności – to ona pozwoli Ci w pełni wyrazić siebie oraz Twoje uczucia.

Nasze oprogramowanie gwarantuje Ci szerokie możliwości projektowe – zdjęcia możesz dowolnie ozdabiać ramkami, zdobieniami, clipartami, napisami oraz dodatkowymi grafikami. Dzięki temu każdy album ślubny projektowany przez naszych Klientów jest jedyny w swoim rodzaju.

Nie istnieją dwa identyczne fotoalbumy ślubne – tak, jak nie istnieją dwie identyczne uroczystości zaślubin. Wiemy o tym, dlatego CEWE każdy album ślubny traktuje jak nowe dzieło sztuki.