CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album dla nauczyciela

Na koniec roku szkolnego, zbierz zdjęcia ze szkolnych wycieczek, uroczystości, spotkań po lekcjach i zaprojektuj oryginalny album dla nauczyciela wychowawcy. Będzie to niezwykła pamiątka wspólnie przeżytych lat, do której nauczyciel czy nauczycielka będą mogli wracać pamięcią w każdej chwili każdego dnia.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album dla nauczyciela

Niezapomniany upominek pełen najlepszych wspomnień

Prezent wypełniony kreatywnymi zdjęciami!

Nauczyciele i wychowawcy odgrywają niezwykle istotną rolę w życiu uczniów, wpływając na ich rozwój i edukację. Gdy nadchodzi moment, aby podziękować nauczycielowi za jego trud i zaangażowanie, warto wybrać prezent, który wyrazi wdzięczność w wyjątkowy sposób. Album dla nauczyciela wypełniony pamiątkowymi zdjęciami to idealny sposób na uwiecznienie wspólnych chwil i wydarzeń spędzonych razem w szkole.

Album dla nauczyciela na zakończenie roku i nie tylko

Albumy pamiątkowe dla nauczycieli można wręczać nie tylko na zakończenie roku szkolnego czy z okazji zakończenia nauki w danej szkole. Świetną okazją jest również Dzień Nauczyciela, jubileusz, urodziny czy Święta Bożego Narodzenia.

Zaprojektuj pamiątkę, która zostanie z nauczycielem na lata

Albumy dla nauczycieli od CEWE są chętnie wręczane przez uczniów szkół podstawowych, liceów, a także uczelni wyższych. Są one prezentem stworzonym samodzielnie przy pomocy programu CEWE FOTOŚWIAT lub naszego Kreatora online. Poniżej przedstawiamy pomysły, kiedy warto zamówić ten wyjątkowy produkt i jak go zaprojektować w ciekawy sposób.

Pamiątkowy album dla wychowawcy

Jednym z najczęściej wybieranych upominków dla nauczycieli jest pamiątkowy album dla wychowawcy. Wychowawca pełni szczególną rolę w życiu całej klasy. Album dedykowany tylko dla niego to także szansa na refleksję nad tym, jakie znaczenie ma praca wychowawcy i jak ważną rolę odgrywa on w życiu uczniów. To także moment, w którym cała klasa może zjednoczyć się i podziękować wychowawcy za nieocenioną rolę, jaką pełnił w ich życiu szkolnym.

Zamówienie albumu zaprojektowanego przez samych uczniów to wspaniała inicjatywa, która będzie zarówno trwałą pamiątką, jak i przypomni o wartościach, które wychowawca im przekazywał. To wyjątkowy sposób na okazanie wdzięczności uznania i sympatii, które towarzyszyły uczniom w czasie ich wspólnej podróży przez lata szkolne.

Album dla nauczyciela na koniec roku

Koniec roku to czas pełen emocji zarówno dla uczniów, jak i dla samych nauczycieli. Można go wypełnić na wiele kreatywnych sposobów, np.:

  • zrobić specjalną sesję zdjęciową, podczas której każdy uczeń będzie trzymał w rękach laurkę stworzoną dla nauczyciela,
  • poprosić każdego z uczniów, żeby napisał od siebie życzenia prosto z serca i umieścić je obok jego zdjęcia na kartach albumu na koniec roku,
  • przedstawić historię Waszej klasy chronologicznie - od najwcześniej zrobionych zdjęć aż po koniec roku szkolnego,
  • zebrać fotografie z ważnych uroczystości szkolnych, zawodów sportowych, wyjść do kina czy teatru, klasowych wycieczek, a następnie stworzyć z nich atrakcyjną kompozycję w albumie.

Album dla wychowawczyni z okazji Dnia Nauczyciela

Album dla wychowawczyni z okazji Dnia Nauczyciela to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności i podziękowanie za jej zaangażowanie i poświęcony czas. Możemy umieścić w nim zdjęcia z wyjątkowych momentów spędzonych razem, opisy i wspomnienia uczniów, a także osobiste podziękowania od każdego wychowanka. Album można zamówić w ozdobnym pudełku prezentowym, jeśli zdecydujecie się na jeden z większych formatów. Udostępniamy także mnóstwo ciekawych clipartów, czyli grafik, które przyozdobią fotografie uczniów. Są to m.in. grafiki przedstawiające kwiaty, serca czy uśmiechy.

Album podziękowanie dla nauczyciela

Album z podziękowaniami dla nauczyciela to projekt, który jest wypełniony życzeniami i innymi ciepłymi słowami od uczniów i rodziców. Tego rodzaju prezent można zaprojektować klasycznie lub nieszablonowo. Wśród kreatywnych pomysłów na wypełnienie albumu z podziękowaniami, możemy wymienić dodanie życzeń w formie wierszy napisanych samodzielnie przez uczniów czy stworzenie Przewodnika po lekcjach, w którym zostaną opisane wyjątkowe lekcje płynące od nauczyciela.

Jeśli szukasz spersonalizowanego upominku, album dla nauczyciela to świetny pomysł, który cieszy, wzrusza i rozbawia. Zapraszamy do projektowania!