CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album komunijny

Ze wszystkich najważniejszych momentów z życia rodzinnego robimy wiele zdjęć. Niejednokrotnie umieszczamy je w albumach, aby móc je przeglądać całą rodziną i wspominać cudowne spotkania. Taki album będzie również wspaniałą pamiątką z Pierwszej Komunii Twojego dziecka. Zachowaj te momenty na lata w pięknej oprawie, która podkreśli powagę wydarzenia.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album komunijny personalizowany

Najlepsza pamiątka dla całej rodziny

Album komunijny personalizowany to nowoczesny sposób przechowywania zdjęć z Pierwszej Komunii Świętej. Stworzenie albumu z tak ważnego wydarzenia w życiu młodego człowieka i całej rodziny, pozwoli zachować wspomnienia na zawsze. Przystąpienie do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to niezwykle ważna i podniosła uroczystość. To także duże przeżycie w życiu szkolnym oraz religijnym dla młodego chrześcijanina. Warto przemyśleć zamówienie pamiątkowego albumu nie tylko dla pierwszokomunisty, ale także dla rodziców, dziadków czy rodziców chrzestnych.

Album na zdjęcia komunijne to bezpieczna forma przechowywania zdjęć. Solidne wykonanie produktu pozwala cieszyć się nim przez długie lata. Album na komunię charakteryzuje się szerokimi możliwościami edytowania i personalizacji.

Jak stworzyć album "Pierwsza Komunia Święta"? Krok po kroku

Tworząc album na Komunię Świętą masz możliwość modyfikacji, edycji i personalizacji każdego z elementów projektu. Możesz go stworzyć przy pomocy programu CEWE FOTOŚWIAT lub Kreatora online. Poniżej prezentujemy, jak w łatwy sposób, krok po kroku stworzyć album Pierwsza Komunia Święta:

Wybierz format albumu

Masz do wyboru aż 12 różnych formatów. Najmniejszy z nich to 14x13 cm, a największa z dostępnych opcji to 38x29 cm. Duże zróżnicowanie wielkości pozwoli Ci precyzyjnie dobrać format, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Popularnością cieszy się m.in. album na zdjęcia komunijne 15x21.

Album na komunię - wybierz okładkę

Drugim krokiem będzie wybranie rodzaju okładki. W zależności od formatu będziesz miał do wyboru okładkę: twardą, miękką lub zeszytową. W edytorze albumu jest dostępna wizualizacja i krótki opis każdej z okładek. Dzięki temu bez problemu zdecydujesz się na najbardziej satysfakcjonującą opcję.

Możliwość uszlachetnienia okładki

Album na Pierwszą Komunię Świętą może być dodatkowo ozdobiony przy pomocy uszlachetnień, czyli wypukłych liter w kolorze złotym, srebrnym i innych. To świetny pomysł, ponieważ dzięki uszlachetnieniu okładki album na Komunię Świętą będzie jeszcze bardziej elegancki. Oczywiście możesz wybrać opcje czcionki na okładce bez uszlachetnień.

Pudełko prezentowe na album komunijny

Finalizując wstępną edycję albumu komunijnego, masz możliwość zamówienia go w pudełku prezentowym lub bez. Pudełko jest dopasowane do produktu, chroni go i dodaje charakteru. Jeśli nie chcesz zastanawiać się, jak samodzielnie zapakować prezent, polecamy tę opcję.

Finalizacja projektu

Na samym końcu wystarczy wkleić wybrane przez Ciebie zdjęcia do szablonu i ułożyć je według uznania. Jeśli chcesz, możesz dodać również napisy, życzenia, cytaty czy dedykację. Na końcu wystarczy jedynie zatwierdzić projekt i gotowe.

Jakie zdjęcia do albumu komunijnego wybrać?

Wybierając zdjęcia do albumu komunijnego zwróć uwagę na kilka podstawowych czynników. Pierwszym ważnym aspektem jest jakość fotografii komunijnych. Najlepiej, jeśli wybierzesz zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, ostre, nierozmazane i wykonane przy dobrym oświetleniu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w albumie znalazły się również zdjęcia ciemniejsze czy mniej ostre. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie. Na wybranych zdjęciach może pojawić się cała rodzina, rodzice z dzieckiem lub portrety w sukni albo w albie. W albumie z Pierwszej Komunii Świętej warto również zamieścić zdjęcia z przebiegu ceremonii oraz z samych przygotowań do uroczystości. Jeśli posiadasz zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa to także warto umieścić je w albumie. Pozycję zdjęć pionową lub poziomą należy dobierać na podstawie wybranego formatu oraz układu zdjęć w szablonie.

Pamiątkowy album komunijny - podsumowanie

Z nami zaprojektujesz zarówno album komunijny dla chłopca, jak i album komunijny dla dziewczynki. To niezwykle uniwersalny produkt, który można spersonalizować dla każdego dziecka, które obchodzi ważne wydarzenie w swoim życiu. Twoja praca włożona w zaprojektowanie osobistego albumu z pewnością zostanie doceniona. Album komunijny personalizowany to produkt jedyny w swoim rodzaju, który zachwyca swoją oryginalnością i jakością wykonania.