CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Album Pamiątka Chrztu Świętego

W naszej naturze jest zbieranie pamiątek, ze wszystkich najważniejszych momentów w życiu. Najczęściej tymi pamiątkami są zdjęcia, dzięki którym możemy na długie lata zachować emocje, które nam towarzyszą. Jedną z takich niepowtarzalnych chwil jest Chrzest Święty dziecka. Jest on okazją do spotkania całej rodziny i wspólnego celebrowania w radosnej atmosferze. Album ze zdjęciami idealnie sprawdzi się jako pamiątka z Chrztu Świętego.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojego albumu. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do albumu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Album ze zdjęciami - idealny na wiele okazji - zainspiruj się!

Album ze zdjęciami to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Album Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka

Magiczne chwile z wyjątkowego dnia!

Album ze zdjęciami z chrztu

W ciągu pierwszych lat życia malucha ma miejsce wiele niezwykłych i niepowtarzalnych momentów. To nie tylko pierwszy uśmiech, pierwsze słowa czy kroki, ale także pierwsze ważne uroczystości. Szczególnym dniem dla każdej małej pociechy oraz jej rodziny jest Chrzest Święty, wprowadzający małego człowieka do rodziny kościoła. W takiej chwili, gdy cała rodzina zbiera się razem, aby celebrować ten ważny moment, warto chwycić za aparat i uwiecznić wszystko dzięki fotografii. Album ze zdjęciami z chrztu to piękna, nowoczesna forma przechowywania kadrów, która pozwala zaglądać do nich w dowolnym momencie. To nie tylko nowoczesny sposób przechowania kolekcji zdjęć, ale również metoda na dzielenie się nimi w szerszym gronie rodziny. Zainspiruj się pomysłami na Album Pamiątka Chrztu Świętego i stwórz własną, niepowtarzalną pamiątkę dla swojego malucha i całej rodziny.

Idealna oprawa dla całej kolekcji zdjęć

Album fotograficzny na zdjęcia z chrztu to doskonały sposób na przechowywanie wszystkich zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Nie od dziś wiadomo, że trzymanie ważnych fotografii wyłącznie w formie cyfrowej może być problematyczne. Podczas awarii urządzenia istnieje zagrożenie ich utracenia, a poszukiwania wybranego folderu wśród wielu innych nie sprzyjają ich przyjemnemu przeglądaniu.

Najlepszym sposobem na przechowywanie fotografii z chrztu dziecka jest nasz specjalny album fotograficzny. Kadry wydrukowane w żywych kolorach oraz z dbałością o detale zachowają swój piękny wygląd na lata, a dodatkowe zdobienia nadadzą produktowi podniosłego charakteru. Nie musisz się również specjalnie ograniczać — odpowiednio dobrany format albumu chrzest pozwoli Ci pomieścić wszystkie Twoje zdjęcia!

Pamiątka dla chrzestnych

W tak szczególnym dniu, jakim jest Chrzest Święty dziecka, jedną z najważniejszych ról sprawują rodzice chrzestni malucha. To na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za duchowy rozwój dziecka oraz dalszą naukę życia zgodnie z wiarą katolicką. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu albumowi z fotografiami z chrztu możesz sprawić im przyjemność, wręczając im cudowne podsumowanie tego dnia na zdjęciach. W ten sposób zawsze będą pamiętać, jak ważną częścią życia malucha stali się od tego dnia oraz jak wiele się z tym wiąże. Podziękowania w formie spersonalizowanego albumu fotograficznego pozwolą Ci przekazać im wszystko, co najważniejsze oraz idealnie docenić ich starania.

Album chrzest — co warto w nim umieścić?

Zaprojektowanie własnego albumu na zdjęcia to niezwykle łatwy proces, w którym możesz dać się ponieść swojej wyobraźni. Układ w środku oraz styl możesz dowolnie zmieniać za pomocą jednego z wielu dostępnych szablonów. Zdjęcia warto układać chronologicznie, od tych robionych przed uroczystością przy kościele, po fotografie w trakcie oraz po sakramencie. Warto wkomponować również kadry maluszka z rodzicami chrzestnymi, dziadkami oraz dalszą rodziną. Całość idealnie uzupełnisz za pomocą pól tekstowych, w których umieścisz tę szczególną datę i miejsce, dodasz piękne cytaty lub zawrzesz życzenia dla dziecka od najbliższych. Aby dodatkowo ozdobić strony albumu, możesz skorzystać ze stylowych ramek na zdjęcia oraz pięknych grafik w formie klipartów. Opowiedz historię tego dnia jeszcze raz, dzięki dedykowanemu produktowi, jakim jest album chrzest od CEWE.

Doskonały prezent dla całej rodziny Pamiątka z chrztu dziecka w formie albumu ze zdjęciami niesie ze sobą wiele radości i nostalgii, którą warto podzielić się z najbliższą rodziną. Jeżeli chcesz podarować innym coś, co idealnie zwieńczy ten dzień oraz sprawi, że zachowają go w pamięci na zawsze, wybierz nasz oryginalny album chrzest. W kilkanaście minut stworzysz projekt Album Pamiątka Chrztu Świętego, który zamówisz w kilku kopiach, po jednej dla każdego, komu pragniesz go wręczyć. Możesz również zdecydować się na strony z dedykacjami dla bliskich, aby poczuli się szczególnie wyróżnieni swoim upominkiem. Nadaj zdjęciom z Chrztu Świętego zupełnie nową oprawę, dzięki której pozostaną z Wami na dłużej — już dziś zamów swój niepowtarzalny album ze zdjęciami.