Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotomagnesy w kształcie serca - rodzinne zdjęcia i teksty takie jak. „Weekendowa wycieczka” lub „kolacja w ulubionym barze”.

Kreatywne wskazówki | CEWE

Mały upominek, wiele emocji. Fotomagnesy ze zdjęciami na prezent

Czy dla Ciebie też małe niespodzianki są niezwykle radosne? Chcesz, żeby prezenty z okazji Świąt wywołały uśmiechy na twarzach bliskich? Zaskocz ich oryginalnymi upominkami: magnesami ze zdjęciami i sentencjami. Możesz połączyć zdjęcia ze słodkimi wiadomościami – dla partnera, mamy czy taty. Poznaj kreatywne inspiracje!

Z jakiej okazji możesz przygotować magnesy ze zdjęciami? Z każdej! Warto wykorzystać wszystkie momenty, w których możesz wywołać uśmiech bliskiej osoby. Utrwalając zdjęcia, a zarazem wyjątkowe historie, które się za nimi kryją, stworzysz wyjątkowo osobisty i emocjonalny prezent pod choinkę. Możesz zamówić Fotomagnesy online lub w CEWE Fotoświecie – w zestawie, który zawiera 10 sztuk. Masz 2 warianty do wyboru: magnesy w kształcie uroczego serca lub klasycznego kwadratu. Co powiesz na to, żeby pełniły rolę dekoracji lodówki? Osoba, której podarujesz prezent, będzie mogła przymocować za ich pomocą ważne informacje, takie jak np. plan lekcji dziecka, listę zakupów czy karteczkę z przypomnieniem o treningu.

Masz wiadomość! Uroczy gest dla tych, których kochasz

Dziesięć magnesów fotograficznych z kilkoma zdjęciami i tekstami.
Mały, wspaniały prezent dla Twojej ulubionej osoby.

Możesz podarować romantyczny upominek partnerowi. Zamów magnesy w zestawie 10 sztuk – 5 z nich zaprojektuj z uroczymi wiadomościami, a 5 ozdób z wykorzystaniem zdjęć. Najpierw stwórz te z pełnymi miłości hasłami przeznaczonymi dla Twojej ulubionej osoby. Możesz zamieścić krótką wiadomość, która umili dzień, na przykład „Dzisiaj ja gotuję”, "Kocham Cię", "Jutro idziemy do kina". To też dobry sposób, by w nietypowy sposób zaprosić partnera na randkę!

Następnie zaprojektuj magnesy ze zdjęciami. Będziesz potrzebować 5 fotografii, na których są utrwalone ulubione momenty we dwoje. Może wybierzesz kadry ze ślubu, sesji narzeczeńskiej czy wakacji? Na magnesach świetnie będą wyglądały zdjęcia z czarno-białym filtrem – klasyka w nowoczesnej formie. Taki styl będzie idealny do tego typu projektu i pozwoli skupić się na detalach uchwyconych w kadrze.

Prosto w serce – prezent dla mamy lub taty

Dziesięć magnesów w kształcie serca ze zdjęciami rodzinnymi i tekstami takimi jak „ czas na czyszczenie zmywarki” lub „czas dla dwojga”.
Dla mamy: magnesy w kształcie serca, przypominające o odpoczynku i ulubionych rodzinnych aktywnościach.

Serduszko puka w rytmie rodziny? Jak podoba Ci się pomysł, by podarować mamie i tacie fotomagnesy w kształcie serca? Jeśli Twoje dziecko jest jeszcze małe, możesz zdecydować się na wspólne projektowanie. To kreatywna zabawa i czas tylko dla najbliższych. Aby zaprojektować magnesy, wybierz 5 rodzinnych zdjęć przedstawiających wspólne chwile i umieść je na projekcie w CEWE Fotoświecie. Kolejne 5 magnesów stwórz z wykorzystaniem kolorowego tła i napisów. Znajdziesz je w programie projektowym po lewej stronie, w kategorii Cliparty. Możesz też samodzielnie dodać napis – np. “W Święta robimy maraton filmowy” lub “Zaczynamy magiczny czas Świąt”.

Jak widzisz, Fotomagnesy z Twoimi zdjęciami mogą być naprawdę wyjątkowym i pełnym emocji prezentem. Dodatkowo stworzenie zestawu magnesów, który łączy napisy i zdjęcia, będzie pięknie prezentować się np. na lodówce. Oprócz funkcji dekoracyjnej pozwoli Ci również miło zaskoczyć tych, których kochasz.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne