Info
Obsługa klienta
+48 774063180
Fotomagnesy w kształcie serca - rodzinne zdjęcia i teksty takie jak. „Weekendowa wycieczka” lub „kolacja w ulubionym barze”.

Kreatywne wskazówki | CEWE

Małe magnesy, wielki gest. Fotomagnesy ze zdjęciami na prezent

Urodziny, rocznice, Dzień Mamy, Święta - Fotomagnesy można przygotować z wielu okazji. Stwórz trwałe wspomnienia z wartością dodaną! Zaprojektuj własne Fotomagnesy w zestawie 10 online lub w CEWE Fotoświecie i dzięki nim nadaj niezwykle osobistego charakteru Twojej aranżacji wnętrza. Następnie połącz magnesy tak, aby utworzyły wyjątkową tablicę fotograficzną - na przykład na lodówce. W ten sposób masz je zawsze w zasięgu wzroku, możesz z nich korzystać nawet po ich zrealizowaniu i podarować swoim bliskim małe, trwałe przyjemności w życiu codziennym. Przy okazji: te urocze magnesy są teraz dostępne również w kształcie serca!

Słodka wiadomość

Dziesięć magnesów fotograficznych z kilkoma zdjęciami i tekstami.
Mały, wspaniały prezent dla Twojej ulubionej osoby.

Jeśli chciałbyś podarować swojemu partnerowi uroczy prezent, to wykorzystaj pięć Waszych zdjęć obrazujących wspólne przeżycia, wyjazdy, ślub. Nawiasem mówiąc, czarno-białe zdjęcia tworzą ładny kontrast z kolorowymi czcionkami. Na magnesach możesz zamieścić krótką wiadomość zamiast zdjęcia. Czy nie fajnie byłoby zobaczyć na lodówce magnez z tekstem „Dzisiaj gotuję”, "Kocham Cię", "Dzisiaj idziemy do kina".

Od dzieci dla Mamy lub Taty

Dziesięć magnesów w kształcie serca ze zdjęciami rodzinnymi i tekstami takimi jak „ czas na czyszczenie zmywarki” lub „czas dla dwojga”.
Dla mamy: magnesy w kształcie serca przypominają o odpoczynku lub domowych pracach.

Słodki pomysł na prezent dla Mamy i Taty. Wspólne projektowanie Fotomagnesów to świetna zabawa. Aby to zrobić, wybierz pięć rodzinnych zdjęć wspólnych chwil i umieść je na magnesie w kształcie serca w CEWE Fotoświecie. Kolejne pięć magnesów możesz zaprojektować z wykorzystanie kolorowego tła i napisów. Możesz skorzystać z gotowych szablonów.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne

W zestawie zabawa i gry: Tutaj znajdziesz różne pomysły na kreatywne prezenty fotograficzne.