Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Jak skorygować horyzont?

W 5 krokach: Skorygowanie horyzontu

Zrobiłeś ładne zdjęcie krajobrazowe, ale niestety wygląda na przekrzywione? To żaden problem - w oprogramowaniu CEWE FOTOŚWIAT możesz łatwo skorygować horyzont swoich zdjęć. Nie musisz nawet przerywać projektowania swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, aby to zrobić.

Oto jak to działa:

  1. Jeśli chcesz edytować swoją fotografię, kliknij dwukrotnie na zdjęcie po lewej stronie w obszarze wyboru. Jeśli już wstawiłeś żądane zdjęcie, możesz również kliknąć dwukrotnie bezpośrednio na stronie fotoksiążki. W obu przypadkach automatycznie otworzy się CEWE – podgląd zdjęć, gdzie można skorygować horyzont.
  2. W programie CEWE- podgląd zdjęć kliknij na symbol "Skoryguj horyzont" znajdujący się po lewej stronie.
  3. Teraz możesz użyć niebieskiego suwaka do regulacji horyzontu swojego obrazu. Alternatywnie, wprowadź dokładny stopień i zwiększaj lub zmniejszaj go za pomocą ikon strzałek. Siatka nad zdjęciem pomaga w wyprostowaniu obrazu.
  4. Jeśli chcesz powrócić do oryginalnych ustawień, po prostu kliknij przycisk "Ustaw na wartości standardowe".
  5. Czy Twój horyzont jest już idealny? Jeśli tak to kliknij "Ok", a następnie "Zapisz" znajdujący się na pasku menu u góry. Otworzy się okno "Opcje zapisu", masz możliwość szybkiego zapisania obrazu (oryginał jest zachowany), wymiany oryginału, zapisania obrazu w określonym miejscu pod nową nazwą.