Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kobieta robi zdjęcie telefonem komórkowym w kierunku widza.  Telefon komórkowy jest chroniony pokrowcem.  Na tym zdjęciu widać, jak matka i córka śmieją się razem do kamery.

Kreatywna wskazówka

"Dziękuję Ci, Mamo" - wyjątkowy prezent na Dzień Mamy

Nico Lindner

Z okazji Dnia Mamy możesz podarować jej wyjątkowy upominek, pełen emocji. Etui na smartfon z Twoim zdjęciem i uroczym szablonem to spersonalizowany, pokazujący, jak ważna jest dla Ciebie Mama, a zarazem praktyczny prezent. Etui to będzie towarzyszyć obdarowanej osobie na co dzień i przypominać o wspólnie spędzonych chwilach. To również uroczy upominek na urodzin lub na każdą inną okazję. Idealny zawsze wtedy, kiedy chcesz zrobić przyjemność Twojej Mamie.

Jakie warunki powinno spełniać wybrane przez Ciebie zdjęcie? A które to mogą być? Zajmiemy się tym w dalszej części artykułu, podobnie jak punktem dotyczącym projektowania. Na koniec, mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z pasującego opakowania, które jest wisienką na torcie i sprawia, że prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

Wybór zdjęć - najlepiej sprawdzą się te w formacie portretowym

Na stole leżą trzy warianty etui na telefon komórkowy.  Na każdej okładce znajduje się ta sama para matka-córka.  U góry po lewej stronie widać bukiet kwiatów.
Najpierw zdjęcia, potem niespodzianka w postaci fotoprezentu. Jeśli masz ochotę, zorganizuj wcześniej małą i miłą sesję fotograficzną. Z reguły zdjęcia robione są w formacie portretowym, co stanowi wspaniałą podstawę do projektu etui na smartfon.

Etui na smartfon szybko i łatwo zaprojektujesz ze zdjęć, które robisz Twoim telefonem. Idealne będą te w formacie portretowym. To co sprawia, że tego rodzaju fotografie świetnie się komponują ze smartfonem, który często leżą pionowo lub znajdują się w dłoni użytkownika.

A może uda Ci się zorganizować małą sesję zdjęciową z Mamą i zrobić wyjątkowe selfie? Jeśli uda Ci się utrzymać w tajemnicy po co są Ci te zdjęcia, to Twój prezent z okazji jej święta będzie jeszcze większą niespodzianką. I oczywiście sprawi Mamie jeszcze więcej radości.

Jeśli nie masz przygotowanego spontanicznego zdjęcia, możesz wykorzystać jedną z Twoich fotografii z galerii. Może postawisz na to, które ostatnio zrobiliście sobie podczas spaceru w parku? A co jeśli Twoje ulubione zdjęcie jest w formacie krajobrazowym? Zapewniamy - taki projekt również możesz zachwycić. W końcu to kadr, który przypomina o najpiękniejszych chwilach razem.

Szablon "Best mom" idealny z okazji Dnia Mamy

Kobieta siedzi przy stole i trzyma w ręku etui na telefon komórkowy.  Na nim są matka i córka.  Na górze zdjęcia znajduje się bukiet kwiatów.
Często wycięcie na kamerę telefonu znajduje się w górnej części etui. Idealnie byłoby, gdybyś zaplanował to już podczas wyboru zdjęcia, które chcesz umieścić na etui.

Jak wspominaliśmy do stworzenia tego projektu idealnie będą zdjęcia w formacie portretowym. Jednak możesz wykorzystywać również zdjęcia w formacie krajobrazowym. Przy wyborze fotografii warto zwrócić uwagę, by wybrany kadr przedstawiał również trochę wolnej przestrzeni. należy zwrócić uwagę na to, aby pożądany motyw miał jeszcze trochę "powietrza" wokół siebie. To ważne, ponieważ część zdjęcia będzie wycięta, ze względu na konieczny otwór na tylni obiektyw lub obiektywy. Jeśli zdjęcie będzie przedstawiało cześć nieba lub ściany z łatwością dopasujesz wycięcie bez zasłaniania ważnej części obrazu.

Przy okazji, nasz projekt z szablonem "Best Mom" możecie znaleźć w zakładce "Układy". Zauważysz tam również inne projekty, które z łatwością dopasujesz do innych okazji i osób, którym chcesz podarować ten wyjątkowy prezent.

Na środku zdjęcia widać etui na telefon komórkowy.  Jest na stole.  Okładkę zdobiła dedykacja "Najlepsza mama", umieszczona w sercu.  Po lewej stronie okładki ochronnej znajduje się fotoksiążka i zdjęcia.
Cudownie - Projekt "Najlepsza Mama" jest pięknym elementem prezentu z okazji Dnia Mamy.

Opakowanie - wisienka na torcie

Kobieta przywiązuje różową kokardkę do prezentu.
Idealna ramka - pudełko prezentowe pasujące do etui na smartfona, ozdobione osobistą dedykacją i kokardką. Możesz również wybrać sznurek, na przykład naturalną brązową włóczkę.

By prezent stał się jeszcze bardziej wyjątkowy warto postawić na ciekawy sposób zapakowania, który będzie spójny z całym projektem. Na początku warto znaleźć papier do pakowania prezentów o podobnym kolorze, co wybrany szablon. Później wystarczy dopełnić całość dekoracyjnym sznurkiem. Pasującym elementem jest również kokarda. Pamiętaj, by zwrócić uwagę na odpowiednią długość. Świetnie, jeśli najpierw zrobisz próbę, a później w ruch pójdą nożyczki.

A oto i obiecana wisienka na torcie - nasze zdjęcia Retro staną się wyjątkową i osobistą dedykacją dla Mamy. Kadry w stylu Polaroid to małe, uniwersalne fotografie z wystarczającą ilością miejsca na parę miłych słów - życzenia, podziękowania, wyznanie miłości. To od Ciebie zależy, co chcesz powiedzieć.

W ten sposób stworzysz prezent od serca. Życzymy Ci, abyś cieszył się z prezentu - i spędził cudowne chwile z Mamą.

Twój zespół CEWE

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne