Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Lilli i jej matka Jana oglądają razem na sofie CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Wskazówki projektowe

Fotoksiążka na Dzień Mamy

Prezent od serca. Lilli uwieczniła wyjątkowe chwile razem w fotoksiążce dla Mamy. Wszystkie fotografie przekazują główne przesłanie, czyli "Dziękuję Ci, Mamo"!

Czy wiesz, jak bardzo cię kocham? Nasza klientka Lilli stworzyła fotoksiążkę dla swojej Mamy Jany, aby jej to pokazać. Chciała w wyjątkowy sposób podziękować Mamie. Lilii zawsze może na nią liczyć, porozmawiać z nią i miło spędzić czas. W CEWE FOTOKSIĄŻCE pokazuje fotografie pełne emocji. Jana oglądając fotoksiążkę, może przeżywać wspólne historie po raz kolejny i poczuć bliskość swojej córki. Może chciałbyś podarować Twojej Mamie, taki wyjątkowy prezent od serca w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI? Wielopłaszczyznowe wyznanie miłości Lilli jest pięknym przewodnikiem, który inspiruje do stworzenia własnego projektu. Szczególnie pięć elementów sprawia, że jest to bardzo wyjątkowy upominek.

1. Podróż w czasie dzięki zdjęciom - możesz wykorzystać zeskanowane fotografie

Cenne znaleziska: Jeśli podczas poszukiwań wspomnień znajdziesz analogowe zdjęcia, zeskanuj je i dostosuj do cyfrowego projektu.

Kiedy Jana otwiera zaprojektowaną przez córkę fotoksiążkę, na każdej z podwójnych stron wybiera się w podróż w czasie. Jej córka Lilli wymyśliła dla tej wędrówki ciekawy wzór.

Po lewej stronie każdej strony Lilli pokazuje wyjątkowe momenty, utrwalone na fotografiach, na których widoczne są Mama i córka. Po prawej stronie znajduje się odpowiednie wyjaśnienie, opis wspólnej historii w specjalnym bloku tekstowym. Są to wspomnienia Lilli, w których szczegółowo opowiada ona o tym, co przeżyła i za każdym razem są to historie, które są wypełnione emocjami. Dlatego właśnie ta fotoksiążka jest tak wyjątkowym upominkiem dla Mamy.

W ten sposób powstaje harmonijna podróż, w której na pierwszy plan wysuwa się więź Mamy i córki.

  • Zeskanuj Twoje wyjątkowe fotografie z dzieciństwa *

Wybierając fotografie do fotoksiążki, skoncentruj się na celowo niewielkiej liczbie zdjęć, np. dwóch na stronę. Czy są jakieś kadry z dzieciństwa Twojej Mamy, które mógłbyś dołączyć? Wykorzystaj te szczególnie piękne znaleziska, zeskanuj je i stwórz niespodziankę! Po drugie, pamiętaj, aby użyć zdjęć, które uchwycą szczególną relację między Tobą a osobą, dla której przeznaczona jest fotoksiążka. W ten sposób łatwo będzie Ci napisać specjalne wiadomości od serca, które są pełne miłości.

2. Wyeksponuj Twoje wiadomości i wspomnienia w formie pisemnej

Małe i ładne cliparty takie jak urocza biedronka. Lilli wykorzystuje talizman szczęścia, aby używać go w opowieści o osobistej zabawce-przytulance

Lilli wykorzystuje wiele ciekawych funkcji naszego programu projektowego w fotoksiążce dla Mamy. Dodaje dyskretne cliparty, które podkreślą zdjęcia i teksty w taki sposób, aby to jej historia była na pierwszym planie.

Elementy przypominające konfetti można znaleźć w sekcji clipartów pod hasłem "Kształty". A jeśli szukasz biedronek wykorzystanych w fotoksiążce, to wystarczy, że wciśniesz przycisk "Więcej". Dzięki temu będziesz mógł pobrać dodatkowe elementy graficzne. Na przykład w zakładce "Natura" znajdziesz kropkowany talizman szczęścia.

Pomyśl nieszablonowo i przejrzyj wszystkie kategorie clipartów i wybierz te, które Ci się spodobały. Pod hasłem "ślub" znajduje się więc wiele serduszek. Możesz wykorzystać je i inne elementy dekoracyjne, by stworzyć wyjątkową fotoksiążkę dla bliskiej osoby.

3. Idealny format dla Twojej historii

Front fotoksiążki widziany z góry, leżący na kolanach Jany i Lilli.
Serdecznie polecamy: Nasze fotoksiążki w formacie kwadratowym.

Lilli zdecydowała się na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w nowoczesnym kwadratowym formacie. Nie krępuj się podążać za jej wskazówkami, gdyż pozwoli Ci to podejść do projektu z pełną swobodą. Powód jest prosty. Można tu spójnie zaprezentować zarówno zdjęcia panoramiczne, jak i portretowe. Jeśli chcesz, na dwóch stronach możesz pokazać jeden kadr, lub umieścić obok siebie dwa zdjęcia. Warto poznać kilka wskazówek dotyczących kadrowania zdjęć.

Czy zakochałeś się już w kwadratowym formacie? Założymy się, że spodoba Ci się również następna opcja?

4. Namacalne i widoczne uszlachetnienie

Pierwsze wrażenie jest ważne - okładka z wyjątkowo pięknym zdjęciem. Co powiesz na uszlachetnienie, które podkreśli tytuł?

Wyjątkowe historie zasługują na najpiękniejszą oprawę. Oprócz różnych możliwości wyboru pod względem formatu, oferujemy możliwość wykorzystania opcji uszlachetnienia w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Szczególnie polecamy tę funkcję w przypadku ważnych stwierdzeń lub tytułu fotoksiążki, uszlachetnienie dodaje elegancji i szyku. Lilli wybrała nasz lakier dekoracyjny. Pismo jest nie tylko widoczne, ale i namacalne.

5. Spersonalizowane podziękowania i życzenia jako wisienka na torcie

Sojuszniczka, wzór do naśladowania, przyjaciółka - Mama jest jedną z najważniejszych osób w życiu Lilli. Ma to swoje odzwierciedlenie w końcowej dedykacji w fotoksiążce.

Jeśli tworzysz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ masz szansę na umieszczenie spersonalizowanych życzeń i podziękowań. Lilli wykorzystuje do tego ostatnią stronę fotoksiążki. Tam wyraża swoją radość na przyszłe wspólne przygody. Możesz skorzystać z okazji, aby pokazać Twoją chęć spędzenia kolejnych chwil razem, dzięki osobistej dedykacji.

Niezależnie od tego, czy fotoksiążkę tworzy córka czy syn, jedno jest pewne: każda wspólna chwila na zdjęciu to wyjątkowy prezent od serca - dla najlepszej Mamy na świecie.

Więcej niż tylko zdjęcia

Szukasz kreatywnego pomysłu na projekt? Chcesz uwiecznić Twoje wspaniałe wspomnienia? Zainspiruj się naszymi kreatywnymi wskazówkami i uwolnij wyobraźnię.