Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Domowy drewniany stojak ze Zdjęciami Retro na świątecznym stole.

Kreatywne wskazówki

DIY - stwórz samodzielnie galerię wspomnień

Tata jest jak superbohater - wszystko potrafi i musi mieć ekstra moc. A co powiesz na pokazanie własnemu Tacie jak bardzo jest ważny, silny i kochany? Postaw na wyjątkowy prezent świąteczny DIY. Galeria wspomnień z osobistymi zdjęciami, powiedzeniami i małymi notatkami jest do tego idealna.

Na Zdjęciach Retro możesz pokazać wszystkie ważne chwile. Masz na nich miejsce na tekst pod fotografią. Możesz dodawać piękne słowa do wybranych kadrów bezpośrednio online lub w CEWE Fotoświecie.

Zdjęcia Retro szczególnie dobrze prezentują się w samodzielnie wykonanym stojaku z drewna. W ten sposób Tata może raz po raz przeglądać najpiękniejsze wspomnienia - i zawsze ma na uwadze pełne miłości chwile ze swoją rodziną. Będzie mógł zabrać ze sobą ten prezent na przykład do pracy.

Wszystkie materiały, takie jak Zdjęcia Retro od CEWE, drewno, klej i narzędzia znajdują się na stole.
Do wykonania stojaka na zdjęcia potrzeba tylko kilku przyborów.

Czego potrzebujesz:

  • Zdjęć Retro (np. W zestawie 16 sztuk)
  • 3 drewnianych desek (wymiary: 10 x 18 centymetrów)
  • 1 kijka
  • kleju
  • wiertła
  • Skórzanego paska
  • ołówka
  • linijki
  • Pieczątek z literkami
Wyjmowanie z pudełka Zdjęć Retro od CEWE ze zdjęciami i powiedzeniami.

1. Projektuj Zdjęcia Retro

W CEWE Fotoświecie znajdziesz gotowe projekty Zdjęć Retro z cytatami. Można je połączyć ze zdjęciami Twoich najpiękniejszych przeżyć. Biała powierzchnia pod fotografią zapewnia miejsce na małe wiadomości.

Jedna z tablic obrobiona jest długopisem i linijką, obok znajduje się potrzebny materiał.

2. Przygotuj podpisy

Do wykonania stojaka na zdjęcia potrzebne są trzy drewniane deski. Możesz zdobyć je nawet w sklepie z narzędziami jako darmowe resztki, które możesz wykorzystać do tego celu. Na dwóch deskach narysuj mały znak pośrodku górnego wąskiego boku, około dwóch cali od krawędzi. Wywierć tam otwór o średnicy okrągłego kijka.

Klej nakłada się na drewnianą deskę.

3. Zmontuj stojak

Przymocuj okrągły kijek do dwóch zewnętrznych ścian stojaka. Niewielka ilość kleju na końcu sztyftu zapewnia niezbędną stabilność. Następnie przyklej ściany zewnętrzne również do podstawy. Niech klej dobrze wyschnie.

Galeria ze wspomnieniami jest oznaczona stemplami

4. Ozdób stojak

Możesz dodać niewielką dedykację na podstawie stojaka za pomocą pieczątki z leterkami. Może to być jak w naszym przykładzie, tytuł „Najlepszy Tata”, ale także imię lub pseudonim.

Zdjęcia Retro są przymocowane za pomocą skórzanego paska.

5. Dołącz Zdjęcia Retro

Potnij skórzany sznurek na dwa równie długie kawałki po 12 centymetrów. Jeśli posortowałeś swoje Zdjęcia Retro, uderz równomiernie w górne rogi i poprowadź sznurek przez otwory, a następnie wokół kijka. Zawiąż końce.

Wskazówka: w każdej chwili możesz wymienić fotografie w galerii lub dodać dodatkowe Zdjęcia Retro. Galeria jest więc zawsze aktualna!

Domowy drewniany stojak ze Zdjęciami Retro na świątecznym stole.
Dzięki podstawce Tata może wielokrotnie przeglądać Zdjęcia Retro i wspominać miłe chwile.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne