CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kalendarz adwentowy dzieci Kalendarz adwentowy dzieci Kalendarz adwentowy dzieci Kalendarz adwentowy dzieci

Kalendarz adwentowy z czekoladkami kinder® XXL

Święta to nie stół i ozdoby, a ludzie z ich uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami. Rozpocznij świąteczne odliczanie z kalendarzem adwentowym od CEWE. Wykorzystaj własne zdjęcie i stwórz wyjątkowy kalendarz, który dzięki słodkim czekoladkom od kinder® dodatkowo umili czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Podaruj go sobie lub bliskiej osobie w prezencie i wywołaj uśmiech i radość na Święta!

 • dostępny w dwóch formatach A4 i XXL oraz w orientacji pionowej lub poziomej
 • smakowita niespodzianka – 24 lub 27 czekoladek kinder®
 • z możliwością udekorowania zdjęciami powierzchni zewnętrznej

Kalendarze adwentowe pojawią się ponownie w naszej ofercie 25 września 2023 r. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco! Otrzymasz od nas nie tylko informacje o nowościach produktowych, ale także inspiracje oraz wskazówki projektowe.

149,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Wymiary:

 • 30,5 x 21 x 3,5 cm (A4)
 • 48 x 36 x 3,5 cm (XXL)
 • dostępny w formacie poziomym lub pionowym

Materiał:

 • Papier 300 g/m² w druku cyfrowym (A4)
 • Papier 350 g/m² w druku cyfrowym (XXL)

Zawartość:

 • A4: 24 sztuki czekoladek kinder®
 • XXL: 27 sztuk czekoladek kinder®
 • rodzaje: kinder Chocolate® mini, kinder Schoko-Bons®, kinder Bueno® mini

Skład produktów kinder®

Skład:

kinder® Chocolate Mini:

Nadziewana czekolada mleczna z nadzieniem mlecznym (60%). Składniki: CZEKOLADA MLECZNA 40% (cukier, MLEKO W PROSZKU, masło kakaowe, masa kakaowa, emulgator lecytyna (SOJA), wanilina), cukier, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (18%), olej palmowy, MASŁO, emulgator lecytyna (SOJA), wanilina. Łączna zawartość mleka w produkcie 33%. Całkowita zawartość kakao w produkcie 13%.

Skład:

kinder® Bueno Mini:

Wafel z delikatnym mlecznym nadzieniem z orzechów laskowych (54%), pokryty mleczną czekoladą. Składniki: CZEKOLADA MLECZNA 31% (cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU, MASŁO, emulgator lecytyna (SOJA), wanilina), cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, ORZECHY LASKOWE (10,8%), ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (8,5%) , MLEKO W PROSZKU (5,5%), półgorzka czekolada 2% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyna (SOJA), wanilina), niskotłuszczowe kakao, emulgator lecytyna (SOJA), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu; sól, wanilina. Łączne składniki mleka w produkcie 19,4%.

Skład:

kinder® Schoko-Bons:

Nadziewane jajka z pełnomlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym (42,5%) i drobno posiekanymi orzechami laskowymi. Składniki: CZEKOLADA MLECZNA 50% (cukier, MLEKO W PROSZKU , masło kakaowe, masa kakaowa, emulgator lecytyna (SOJA), wanilina), cukier, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (12,5%), olej palmowy, ORZECHY LASKOWE (5,8%), MASŁO, półgorzka czekolada (cukier , masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyna (SOJA), wanilina), środek powlekający: guma arabska, szelak; syrop glukozowy, emulgator lecytyna (SOJA), aromat, wanilina. Łączne składniki mleka w produkcie 28%. Łączne składniki kakao w produkcie 16,5%.