Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane zaproszenie na bierzmowanie

Ładowanie konfiguratora...

Personalizowane zaproszenie na bierzmowanie — stwórz je po swojemu

Sakrament bierzmowania to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka, a także doskonała okazja do spotkania się w rodzinnym gronie. Teraz możesz zaprosić rodzinę oraz przyjaciół na bierzmowanie w stylowy sposób przy pomocy efektownych zaproszeń z własnym zdjęciem.

Personalizowane zaproszenie na bierzmowanie to produkt, który wykonasz i zamówisz w kilka chwil, a który będzie cieszył Twoich bliskich przez kolejne lata. Zaprojektuj zaproszenia tak, jak chcesz i ozdób fotografią, która zmieni klasyczne zaproszenie w piękną pamiątkę. Sprawdź aktualną ofertę na zaproszenia z okazji bierzmowania i zamów własnoręcznie przygotowany projekt.

Zaproszenie na bierzmowanie urozmaicone dowolną fotografią

Nie musisz wybierać spośród klasycznych zaproszeń, które znajdziesz w każdym sklepie. Jeżeli chcesz, by uroczystość bierzmowania była niezwykła, warto postawić na niepowtarzalny dodatek w formie zaproszenia. Oryginalne zaproszenie na bierzmowanie ze zdjęciem to nie tylko praktyczny i piękny sposób zaproszenia na uroczystość bliskich, ale również wspaniała pamiątka.

Wybierz jedną lub kilka fotografii, które urozmaicą zarówno przednią okładkę zaproszenia, jak i jego wnętrze. W ten sposób od razu podkreślisz, kogo ceremonia dotyczy, a także nadasz zaproszeniu bardzo osobistego wyrazu. Dzięki różnorodnym możliwościom projektowania zaproszeń możesz nadać im wygląd, który odzwierciedla Wasze oczekiwania. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, jak możesz urozmaicić własne zaproszenia na bierzmowanie.

Zaproszenie na bierzmowanie dla świadka ze szczególną dedykacją

W tak wyjątkowym dniu, jak przyjęcie sakramentu bierzmowania, poza osobą, której ceremonia dotyczy, jest jeszcze jedna szczególnie ważna postać. Mowa oczywiście o świadku. Teraz możesz zaprosić go w oryginalny sposób, tworząc specjalne zaproszenie na bierzmowanie dla światka urozmaicone wyjątkowym zdjęciem. Doskonale sprawdzi się na przykład fotografia przedstawiająca Waszą dwójkę, dzięki czemu stanie się ono bardziej osobiste.

Zaproszenie na uroczystość bierzmowania może być jednocześnie prośbą o zostanie świadkiem, dlatego warto postawić na niepowtarzalny pomysł i zadać to pytanie w pięknej formie. W środku znajdziesz dużo miejsca do projektowania, dzięki czemu bez trudu zmieścisz zarówno treść zaproszenia ze wszystkimi szczegółami, jak i to ważne pytanie. Całość urozmaicisz dzięki stylowym grafikom w formie clipartów, ramkom oraz wybranej kolorystyce.

Dla rodziny i bliskich — zaproszenie na bierzmowanie do wydruku

Zamówienie własnych zaproszeń na bierzmowanie to sama przyjemność tworzenia, połączona z intuicyjnym programem do kreowania Twojego produktu. Własne zamówienie wykonasz wygodnie nie wychodząc z domu, za pośrednictwem laptopa lub urządzenia mobilnego.

Jeżeli zależy Ci na czasie, a jednocześnie nie masz konkretnego pomysłu na wygląd zaproszeń, możesz wykorzystać jeden z dostępnych szablonów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele ciekawych szablonów, do których wystarczy dodać własne zdjęcie oraz tekst — i gotowe. Wszystkie potrzebne detale zaproszenia, szeroki wybór czcionek oraz elementów ozdobnych znajdziesz w programie do projektowania produktów.

Oryginalne zaproszenie na bierzmowanie do wydrukowania

Dzięki fotoproduktom masz możliwość w pełni wyrazić siebie, stawiając na wyjątkowe i niepowtarzalne projekty. Ty decydujesz o rozmiarze Twoich zaproszeń, ich orientacji oraz o wyborze jednego z dostępnych papierów do ich wydruku.

Zaproszenie na bierzmowanie do wydrukowania może zostać zaprojektowane od podstaw, według Twojego pomysłu. Wykorzystanie zdjęć do tworzenia zaproszeń pozwala nadać im oryginalnego wyglądu, a całość zyskuje wartość sentymentalną. W dodatku podczas składania zamówienia na zaproszenia możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania produktu, w tym na druk cyfrowy o wysokiej rozdzielczości. Otwórz kreator online i zacznij projektować swoje niepowtarzalne zaproszenia z okazji bierzmowania.