CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami

Fotokartki okolicznościowe

Przyjęcie urodzinowe zbliża się wielkimi krokami? Planujesz przebieraną zabawę w stylu lat 60-tych, hawajskie party, a może chcesz zaprosić bliskich do klimatycznej restauracji z włoską kuchnią? Wyślij swoim gościom niepowtarzalne zaproszenia w formie fotokartki okolicznościowej z tematyczną fotografią. Zrób sobie zdjęcie z hawajskim wieńcem na szyi albo wybierz ujęcie z wakacyjnej podróży do Toskanii i od razu wprowadź gości w atmosferę nadchodzącej imprezy!

 • dostępne w czterech formatach
 • 10 szt. w zestawie
 • z pasującymi kopertami
od 39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • 10×14 cm
 • 21×10,5 cm
 • 14×14 cm
 • 18,5×10 cm

Materiał:

 • Papier kredowy matowy
 • Papier fotograficzny (dla formatu 18,5×10 cm)

Wydruk:

 • druk dwustronny
 • druk jednostronny (dla formatu 18,5×10 cm)

Zakres dostawy:

 • w zestawie 10 sztuk
 • wraz z pasującymi kopertami

Wyślemy Ci te fotokartki!

Wybierz pomiędzy czterema wariantami!

Fotokartki okolicznościowe — oryginalny upominek na każdą okazję

Wysyłaj osobiste wiadomości za pomocą CEWE Fotokartki

Szukasz oryginalnego upominku, który ucieszy, a jednocześnie zaskoczy osobę obdarowaną? Wybierz nowy sposób na wykorzystanie wspólnych wspomnień, uwiecznionych na fotografiach i zaprojektuj własną fotokartkę okolicznościową na urodziny, imieniny, święta, narodziny dziecka, ślub i wiele więcej.

Fotokartki okolicznościowe to niepowtarzalne produkty, którym możesz nadać unikalny wygląd za pomocą zdjęcia ze swojej galerii. Z jej pomocą złożysz życzenia bliskim osobom na każdą okazję oraz podarujesz im moc uczuć, związanych z chwilami zamkniętymi w wybranych kadrach.

Kartki okolicznościowe ze zdjęciem na urodziny

Jedną z ważniejszych okazji do złożenia wyjątkowych życzeń w formie fotokratki okolicznościowej będą urodziny bliskiej osoby. W tym szczególnym dniu warto przekazać osobiste życzenia płynące prosto z serca, wykorzystując stylową kartkę ze zdjęciem. Najlepiej sprawdzą się wspólne fotografie, z którymi związana jest jakaś szczególna historia. W ten sposób klasyczna kartka z życzeniami staje się nośnikiem emocji, uczuć i wspomnień, zatrzymując je na dłużej w zupełnie nowym wydaniu.

W środku kartki okolicznościowej znajdziesz wystarczająco dużo miejsca na wszystkie słowa, które chcesz przekazać. Podaruj solenizantowi osobisty i spersonalizowany upominek, który stworzysz samodzielnie w naszym kreatorze online.

Narodziny dziecka z fotokartką okolicznościową

Pojawienie się na świecie dziecka to szczególny dzień, pełen radości i wzruszeń. Warto podzielić się szczęśliwą nowiną z wszystkimi bliskimi, na przykład z tymi, którzy nie mogli być przy narodzinach. U nas kartkę okolicznościową zaprojektujesz w zaledwie kilka minut, nie wychodząc z domu.

Jak wygląda tworzenie fotokartki okolicznościowej ze zdjęciem? Na początek zrób zdjęcie maluchowi i umieść je w jednym z naszych szablonów, które są dostępne w kreatorze online. W projekcie nie może zabraknąć imienia maluszka i daty przyjścia na świat. W środku kartki możesz umieścić również dodatkowe informacje, takie, jak wzrost i waga po narodzinach, a także dodać własne podziękowania. Taka kartka ze zdjęciem okolicznościowa stanie się wspaniałym prezentem i pamiątką dla Twoich bliskich, którzy nigdy nie zapomną tej wyjątkowej daty.

Prezent dla rodziców i kartka ze zdjęciem okolicznościowa

W ciągu roku pojawia się wiele okazji, przy których możesz wykorzystać personalizowaną fotokartkę jako upominek lub dodatek do prezentu dla swoich rodziców. Ten oryginalny dodatek zawsze będzie trafiony, dzięki obecności zdjęć, które są dla Was szczególnie ważne.

Zaprojektuj kartkę ze zdjęciem, na którym jesteście razem w wybranej przez Ciebie chwili. Kadr pozwoli wrócić myślami do dobrych wspomnień, wywołując trochę nostalgii i uśmiechu. W środku możesz zapisać wszystkie życzenia kierowane do rodziców, w tym podziękowania za ich wsparcie, miłość i troskę oraz ciepłe słowa, do których zawsze będą mogli wrócić. Czasem nie potrzeba wielkich gestów, aby powiedzieć bliskim to, co najważniejsze.

Fotokartka okolicznościowa z życzeniami świątecznymi

Kartki ze zdjęciem okolicznościowe to także fantastyczny sposób na przekazanie rodzinie, przyjaciołom czy współpracownikom serdecznych życzeń bożonarodzeniowych. Wśród licznych szablonów znajdziesz takie, które idealnie dopasują się do atmosfery świąt Bożego Narodzenia. Doskonałym dopełnieniem świątecznej kartki będą również uszlachetnienia w srebrnym lub złotym kolorze.

Fotokartka świąteczna to niepowtarzalny podarunek pod choinkę, pełen szczerych uczuć oraz emocji, który będzie służył również jako piękna pamiątka. Przekaż swoim bliskim najlepsze życzenia bożonarodzeniowe w nowym stylu, wykorzystując samodzielnie zaprojektowaną kartkę ze zdjęciem.

Fotokartki okolicznościowe dla ukochanej osoby

Kartka ze zdjęciem to również bardzo romantyczny podarunek, idealny na rocznice związku lub Walentynki. Ozdobiona zdjęciem pary fotokartka okolicznościowa będzie opowiadała Waszą historię, przywołując miłe wspomnienia. Dzięki niej w wyjątkowy sposób podziękujesz ukochanej osobie za jej obecność oraz wyrazisz najważniejsze słowa - Kocham Cię.