CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Cewe fotokartki
Cewe fotokartki
Cewe fotokartki

Fotopocztówka - z wysyłką do adresata

Zdjęcie nad brzegiem lazurowej wody w Chorwacji, wyjątkowy kadr uchwycony w paryskiej uliczce, podwodna fotografia z nurkowania na Malediwach… Wybierz ulubione zdjęcia i stwórz z nich swoją fotopocztówkę. A wysyłka? Tym zajmiemy się my! Fotopocztówka z wysyłką do adresata to świetna opcja dla tych, którzy chcą pozdrowić swoich bliskich bez konieczności udawania się na pocztę. Ciesz się wakacjami, a my dostarczymy fotopocztówki do adresatów!

 • z wysyłką bezpośrednio do adresata
 • dostępne w trzech formatach
 • z pasującymi kopertami
od 17,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • 21×10,5 cm, zagięcie na długim boku
 • 14,8×10,5 cm
 • 21×10,5 cm

Materiał:

 • Papier kredowy matowy (kartki składane)
 • Laminowany karton (pocztówki)

Zakres dostawy:

 • Pojedyncza kartka z życzeniami – zaadresowana, ostemplowana i bezpośrednio dostarczona
 • Z kopertami pasującymi do formatów kartek składanych

Druk:

 • Możliwość druku obustronnego

Fotopocztówka - z wysyłką do adresata

Fotopocztówka z wysyłką do adresata - pomysł na piękny upominek z pozdrowieniami

Pomimo ery cyfryzacji, taki drobiazg, jak pocztówka z podróży lub wakacji wciąż cieszy się dużą popularnością. W CEWE postanowiliśmy pójść o krok dalej i dać Ci możliwość stworzenia oryginalnej, niepowtarzalnej pocztówki z własnym zdjęciem.

Fotopocztówka z wysyłką do adresata to nie tylko sposób na przypomnienie najbliższym, że się o nich pamięta, ale również kreatywny pomysł na trwałą, sentymentalną pamiątkę. Poznaj naszą ofertę unikalnych pocztówek z wybranymi przez Ciebie fotografiami i przekonaj się, jak w prosty sposób przesłać drugiej osobie porcję szczerych uczuć.

Pocztówka ze zdjęciem - pokaż bliskim, że o nich myślisz

Podróże często wiążą się z długim czasem spędzonym z dala od domu. Czasami oznacza to również wielodniową rozłąkę z najbliższymi, np. podczas podróży służbowej. Bez względu na to, jak daleko wyjeżdżasz i z jakich powodów, zawsze możesz przypomnieć rodzinie i przyjaciołom, że cały czas masz ich w swoim sercu.

Tutaj z pomocą przychodzi wyjątkowa fotopocztówka z wysyłką do adresata, na której umieścisz swoje fotografie z podróży. Dzięki temu prześlesz pozdrowienia i wyrazy tęsknoty, nadając im zupełnie nową formę. Wykorzystanie własnych zdjęć z galerii zdjęć w telefonie czy aparacie sprawi, że Twoja pocztówka stanie się bardzo osobista.

Fotopocztówka - wyślemy ją prosto do adresata

Dostarczenie pocztówki do bliskiej osoby jeszcze nigdy nie było tak proste. Projektując fotopocztówkę w naszym kreatorze lub programie, możesz od razu skorzystać z opcji wysyłki gotowego produktu pod wskazany adres. W ten sposób zaoszczędzisz czas, który trzeba poświęcić na zakup znaczka i nadanie pocztówki w tradycyjny sposób. Stwórz niepowtarzalną pocztówkę ze zdjęciami, a nasi specjaliści zajmą się jej szybkim dostarczeniem pod wskazany adres.

Jakie zdjęcia wybrać do fotopocztówki?

Pocztówka ze zdjęcia daje Ci wiele możliwości projektowania, dzięki czemu możesz z niej stworzyć uniwersalną pamiątkę na każdą okazję. Możesz wykorzystać zdjęcia:

● z podróży, w tym krajobrazów, zabytków, a także portrety czy zdjęcia potraw
● ze spotkań z rodziną lub przyjaciółmi
● ślubne, świąteczne, komunijne albo fotografie z chrztu
● z codziennych chwil i z czasu spędzonego w gronie najbliższych
● z ulubionym zwierzakiem
● z okolicznych wycieczek, imprez lub spacerów po mieście

Bez względu na to, jaką tematykę fotografii wybierzesz, wszystkie doskonale sprawdzą się w formie fotopocztówki. Z jej pomocą przekażesz najlepsze pozdrowienia czy życzenia bez względu na okazję oraz przypomnisz bliskim wybrane wydarzenia. Możesz wykorzystać fotopocztówki także jako wyraz swoich najważniejszych uczuć do adresata.

Twoja pamiątka z podróży, czyli pocztówka ze zdjęcia

Zdjęcia z wakacyjnych wycieczek w formie pocztówki to także świetny sposób na pamiątkę także dla siebie. Wybierz ulubione kadry, które najlepiej oddają Twoją podróż, po czym ułóż je w niezwykły kolaż na wybranym formacie pocztówki. Całość dopełnisz podpisami z datami i odwiedzonymi miejscami, aby zachować wspomnienia w pamięci jak najdłużej.

Dzięki fotografiom możesz szybko powrócić do nowo poznanych miejsc i przypomnieć sobie najlepsze chwile, gdy wrócisz już do domu. Stylowy format fotopocztówki doskonale sprawdzi się jako ozdoba na lodówkę lub do oprawienia w ramkę. Taka drobna pamiątka nie tylko będzie wspaniałym urozmaiceniem półek i ścian, ale także da Ci możliwość ponownej podróży we wspomnieniach, wywołując wiele uśmiechu. Spraw sobie prezent w formie fotopocztowki od CEWE.

Program do tworzenia pocztówek ze zdjęć

Własną pocztówkę zaprojektujesz bez trudu w kilka minut, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wykorzystasz nasz program do tworzenia pocztówek ze zdjęć i wybierzesz interesujący Cię wariant produktu. Możesz wybrać jeden z klasycznych formatów pocztówek lub zdecydować się na składaną kartkę ze zdjęciami. Dzięki dużej bibliotece szablonów łatwo znajdziesz podstawę dla swojego projektu, nadając mu wymarzony wygląd.

Możesz też postawić na własną kreatywność i stworzyć całość od podstaw. Wykorzystaj wszystkie wybrane przez siebie zdjęcia w dowolnej konfiguracji, urozmaicając fotopocztówkę tekstem oraz grafikami (clipartami). Sprawdź, jakie to proste i zamów spersonalizowaną fotopocztówkę już dziś.