CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Cewe fotokartki
Cewe fotokartki
Cewe fotokartki
Cewe fotokartki
Cewe fotokartki

Fotopocztówka

Lubisz podróżować i wiesz, że tym razem zrobisz zapierające dech w piersiach zdjęcia zachodu słońca na Santorini, zapozujesz przed Tadź Mahal albo uwiecznisz niezwykłe chwile z życia kolorowego miasteczka w Meksyku. Jaka by to nie była podróż, Twój aparat może pękać w szwach. Wakacyjne podróże to doskonała okazja, aby stworzyć własną fotopocztówkę i przesłać ją swoim znajomym i rodzinie. Fotopocztówka z Twoim zdjęciem to świetna niespodzianka!

  • dostępna w dwóch formatach
  • duży wybór szablonów
  • szerokie możliwości projektowe
od 9,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • 21×10,5 cm, zgięcie na długim boku
  • 14,8×10,5 cm

Materiał:

  • Fotopocztówki składane: papier kredowy matowy
  • Fotopocztówki: laminowany karton

Zakres dostawy:

  • Pojedyncza fotopocztówka

Druk:

  • Możliwość druku obustronnego
  • Możliwość projektowania strony przedniej (fotopocztówka)

Fotopocztówki

Do wyboru dwa formaty fotopocztówek

Fotopocztówka - pokaż bliskim, że o nich myślisz

Zdjęcia to niezwykły wynalazek, który pozwala zachować najcenniejsze chwile, uchwycone w zatrzymanym kadrze. Dzięki nim możesz po latach wracać wspomnieniami do minionych wydarzeń z uśmiechem i nostalgią. Wykorzystaj ich moc, aby stworzyć cudowny drobiazg, który sprezentujesz sobie albo innym. Nasze wyjątkowe fotopocztówki to nowy sposób na przechowywanie wspomnień w spersonalizowanej i stylowej formie. Wykorzystaj je na tysiąc sposobów i podaruj bliskiej osobie trochę uśmiechu. Fotokartki ze zdjęciem to idealna niespodzianka - również bez okazji.

Pocztówka ze zdjęcia pełna uczuć

Czas spędzony z ważnymi dla nas osobami to jedna z najcenniejszych rzeczy, jaką możemy otrzymać. W ramach podziękowania za wszystkie wspólne chwile warto przypomnieć bliskim, jak ważną rolę pełnią w naszym życiu. Wystarczy wybrać kilka zdjęć, które będą przywoływały w myślach wspólnie spędzony czas, a następnie stworzyć z nich wyjątkową foto pocztówkę.

Taki drobiazg pozwoli Ci jednocześnie przesłać wiadomość i zdjęcie. Możesz w ten sposób wyrazić swoje uczucia oraz podziękowania dla bliskiej Ci osoby lub po prostu przesłać zdjęcie z podróży czy urlopu. Obecność zdjęć nada pocztówce jeszcze głębszego wyrazu i przeobrazi ją w piękny upominek. Wyślij gotowy produkt do rodziny i przyjaciół, aby dać im znać, że masz ich w pamięci.

Pocztówka ze zdjęciem jako prezent dla bliskich

Pocztówka ze zdjęcia pokaże bliskim, że o nich myślisz. Bywa, że ukochanych, rodzinę lub przyjaciół dzieli wiele kilometrów. Bez względu na powód, taka rozłąka wiąże się z tęsknotą za drugą osobą. Aby sprezentować coś oryginalnego i wywołać uśmiech na twarzach najbliższych, skorzystaj z opcji zamówienia oryginalnej pocztówki ze zdjęcia. W ten sposób nie tylko przekażesz, co się u Ciebie dzieje, ale będziesz mógł napisać kilka zdań prosto z serca.

Dzięki wspólnym fotografiom na pocztówce oraz miłym słowom, zapisanych na odwrocie lub w jej wnętrzu, tęsknota i odległość przestaną być tak dokuczliwe. Wyślij spersonalizowaną fotopocztówkę do ukochanego, przyjaciółki lub rodziny, a przekonasz się, jak wiele ten gest dla nich znaczy.

Z dedykacją dla mamy - fotopocztówka

Urodziny, imieniny, Dzień Matki - każda okazja jest dobra, aby przypomnieć mamie, jak bardzo ją kochasz. Zamiast szukać wymyślnych prezentów, postaw na niepowtarzalną fotopocztówkę z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Wybierz fotografie, które przypomną jej najlepsze spędzone razem chwile i stwórz z nich kolaż, który uzupełnisz swoją wiadomością. W ten sposób bez trudu powiesz jej, jak wiele dla Ciebie znaczy oraz podziękujesz za wszystkie lata troski, cierpliwości i miłości.

Pocztówka ze zdjęciem to również wspaniały pomysł na upominek bez okazji! Dzięki swojej sentymentalnej wartości na pewno sprawi mamie wiele radości połączonej z odrobiną nostalgii. Podaruj jej moc wspomnień w ślicznym wydaniu!

Zaprojektuj własną pocztówkę ze zdjęciem

Pocztówka ze zdjęcia lub zdjęć kupiona w naszym sklepie to gwarancja wysokiej jakości wydruku. Składając zamówienie możesz wybierać pomiędzy dwoma dostępnymi formatami oraz rodzajami papieru. Dodatkowym atutem jest możliwość wydruku zdjęć i treści po obu stronach pocztówki, dzięki czemu dopasujesz produkt idealnie do swojej wizji. Intuicyjny kreator online pomoże Ci na każdym etapie tworzenia projektu, zaś szeroki wybór szablonów, czcionek oraz dodatkowych elementów nada pocztówce niepowtarzalny wygląd. Sprawdź, jakie to proste i stwórz swój projekt już dziś.