CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami
Fotokartki i pocztówki kartki z pozdrowieniami

Fotopocztówki

Babcia dzwoni, żeby dowiedzieć się, jak spędzasz czas na wakacjach, a w słuchawce słyszysz głos wtórującego jej dziadka? A może rodzice nie mogą się doczekać, kiedy prześlesz im najnowsze zdjęcia? Żadna pamiątka nie ucieszy ich tak bardzo, jak fotopocztówki z Twoim zdjęciem. Przejrzyj galerię w telefonie i zrób bliskim niemałą niespodziankę, wysyłając do nich niepowtarzalne pocztówki ze zdjęciem. Zrobisz to w kilka chwil, a radość rodziny będzie wielka!

  • dostępne w dwóch formatach
  • 10 szt. w zestawie
  • z wysyłką bezpośrednio do adresata
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • 14,8×10,5 cm

  • 21×10,5 cm

Materiał i Wydruk:

  • Laminowany karton

  • Obustronny wydruk

Zakres dostawy:

  • Zestaw 10 sztuk

  • Pojedyncza fotopocztówka z wysyłką do adresata

Przegląd fotopocztówek

Wybierz odpowiedni format

Fotopocztówki - wyślij bliskim jedyne w swoim rodzaju pozdrowienia

Czasem wystarczy tylko drobny gest, aby przypomnieć drugiej osobie o swoich uczuciach. W CEWE dajemy Ci możliwość przekazania wszystkich myśli, życzeń i pozdrowień w całkowicie nowy sposób - z wykorzystaniem ulubionych zdjęć. Wyjątkowa, personalizowana kartka ze zdjęciem to możliwość podarowania czegoś wyjątkowego!

Fotopocztówki to piękne upominki, które dzięki rozmaitym możliwościom personalizacji świetnie sprawdzą się na każdą okazję. Możesz je projektować z myślą o rodzicach, dziadkach, przyjaciołach, rodzeństwie czy drugiej połówce tak, aby pasowały do każdej nadarzającej się okoliczności.

Poznaj różne sposoby wykorzystania personalizowanych pocztówek ze zdjęciem i pozwól się zainspirować.

Nowoczesna pamiątka z wakacji? Fotopocztówka, czyli pocztówka z Twoim zdjęciem

Wakacyjne podróże to czas, w którym często poznaje się nowe miejsca, ludzi i kulturę. Pozwalają obcować z dotąd niepoznaną naturą, sztuką czy architekturą . Szukając najlepszej pamiątki z wakacji, warto sięgnąć po niezawodny nośnik dobrych chwil, jakim są fotografie. Dzięki naszej ofercie samodzielnego projektowania fotopocztówek, możesz w kilka chwil nadać swoim zdjęciom z wakacji nową oprawę i wykorzystać jako unikalną pamiątkę z wakacji.

Fotopocztówka swoją formą idealnie sprawdzi się jako ozdoba na lodówce, w ramce na półkach lub oparta o książki na regale. Możesz ją postawić również na biurku w swojej pracy, aby móc wracać myślami do miło spędzonych wakacji za każdym razem, gdy zatęsknisz za urlopem. Forma pocztówki pozwoli Ci umieścić na niej od jednego do kilku zdjęć oraz zapisać najważniejsze rzeczy, np. odwiedzone miejscowości oraz daty.

Foto pocztówki jako oryginalne zaproszenia

Stylową formę pocztówki z fotografią możesz wykorzystać również jako zaproszenie dla bliskich na każdą okazję. Z CEWE łatwo zaprojektujesz foto pocztówki z wybranym zdjęciem tak, by stały się idealnymi zaproszeniami na:

ślub i wesele,
chrzest lub komunię,
● imprezy urodzinowe,
● imprezy firmowe,
● spotkania w gronie bliskich.

Szeroki wybór szablonów oraz ozdobnych clipartów pozwoli Ci dopasować zaproszenia do każdej okazji. Na odwrocie znajdziesz dużo miejsca na zapisanie wszystkich szczegółów, dotyczących wybranej uroczystości. Zaproś swoim gości w wyjątkowym stylu dzięki fotopocztówce.

Pocztówka ze zdjęcia - tęsknisz? Wyraź uczucie w nowej formie

Czasem życie układa się w taki sposób, że bliskie osoby dzieli wiele kilometrów. Rozłąka może być bardzo trudna, mimo telefonów i Internetu, które zapewniają więcej możliwości kontaktu. Aby przypomnieć bliskiej osobie, że stale zajmuje ważne miejsce w Twoim sercu i myślach, warto sięgnąć po cudowny prezent - pocztówkę z ulubionym zdjęciem.

Do fotopocztówki najlepiej sprawdzą się Wasze wspólne fotografie, które przywołają ulubione wspomnienia i historie z nimi związane. Ujrzenie znajomej twarzy na zdjęciu od razu wywołuje uśmiech oraz da wiele radości, która zostanie z nami na dłużej. Pocztówka ze zdjęcia będzie stale przypominała Wam o drugiej osobie, dzięki czemu nawet wielkie odległości nie będą Wam straszne.

Foto pocztówka dla zakochanych

Każda okazja jest dobra, aby przekazać ukochanej osobie słowa miłości i wdzięczności. Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu na rocznicę związku, rocznicę ślubu lub Walentynki, wybierz prostą, ale bardzo efektowną pocztówkę ze wspólną fotografią. Doskonale uzupełni ona także większy prezent.

Wyjątkowa fotopocztówka uruchomi wspomnienia i pozwoli Wam na nowo przeżyć wspólnie spędzoną chwilę. Foto pocztówka posiada wiele miejsca na zapisanie myśli i uczuć, a także podziękowanie drugiej osobie za jej obecność, troskę czy uśmiech.

Pocztówka ze zdjęciem - odkryj jej wszystkie możliwości

Choć fotopocztówka ze zdjęciem może wydawać się niepozornym produktem, ma jedną cudowną zaletę - niepowtarzalność. Dzięki prostemu projektowaniu w naszym kreatorze, możliwości wyboru pięknego szablonu i swojego własnego zdjęcia, w kilka minut stworzysz fotopocztówki według swojej wizji.

Pocztówka ze zdjęciem może być wykorzystana na rozmaite sposoby - te wymienione wyżej to zaledwie kilka przykładów. Poznaj jej wszechstronną naturę i stwórz z niej własny, niepowtarzalny detal dopasowany do każdej okazji.