Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kartki niemowlęce slider Kartki niemowlęce slider

Kartki dziecięce

Samodzielnie zaprojektuj kartkę z pozdrowieniami i powiadom o szczęśliwym wydarzeniu

Zobacz

Z okazji narodzin lub chrztu

Stwórz fotokartkę dotyczącą najważniejszych wydarzeń z życia Twojego maluszka

Wyróżnij kartki dziecięce w elegancki sposób

Przyciągaj wzrok dzięki wypukłemu uszlachetnieniu kolorem złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym

Stwórz kartki dla dziecka i wyślij te radosne wieści

Przedstaw swojego nowego członka rodziny w ten bardzo szczególny sposób

Zaprojektuj własne kartki z okazji narodzin Twojego dziecka

Narodziny dziecka to piękny oraz niesamowity moment. To po prostu cud. Większość rodziców chciałaby podzielić się tym szczególnym i wyjątkowym szczęściem z rodziną oraz przyjaciółmi. Masz świetną okazję, aby poinformować Twoich bliskich o nowym członku rodziny za pomocą wysokiej jakości fotokartek CEWE.

W czasie projektowania możesz skorzystać z jednego z ponad 250 szablonów. Warto też wykorzystać funkcję wielokolorową (multicolor) jest ona dostępna dla wielu szablonów, co daje ponad 30 różnych kolorów tła do wyboru. Niezależnie od tego, czy tą kartką chcesz ogłosić narodziny, podziękować wszystkim bliskim, czy też zaprosić na pępkowe, z naszymi kartkami zawsze wyślesz piękną wiadomość.

Wydrukuj kartki maluszka z własnymi zdjęciami

W centralnym punkcie każdej kartki jest zdjęcie noworodka. Automatycznie sprawdzamy jakość zdjęcia w czasie projektowania, by jego jakość i wydruk charakteryzowały się najwyższą jakością. Następnie wystarczy wybrać preferowany szablon lub układ, a także inne pożądane elementy i szczegóły. Kiedy skończysz projekt i wszystko jest już dla Ciebie satysfakcjonujące w podglądzie produktu, prześlij nam zamówienie, a kartki dla dziecka otrzymasz zwykle po kilku dniach roboczych.