Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kartki niemowlęce slider Kartki niemowlęce slider

Kartki dziecięce

Samodzielnie zaprojektuj kartkę z pozdrowieniami i powiadom o szczęśliwym wydarzeniu

Zobacz

Kartki dziecięce ze zdjęciem

Stwórz fotokartkę dotyczącą najważniejszych wydarzeń z życia Twojego maluszka

Wyróżnij kartki dziecięce w elegancki sposób

Przyciągaj wzrok dzięki wypukłemu uszlachetnieniu kolorem złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym

Kartki dziecięce — wzruszająca pamiątka na każdą okazję

Przedstaw swojego nowego członka rodziny w ten bardzo szczególny sposób

Kartki dziecięce z fotografią Twojego malucha to niepowtarzalny dodatek do prezentu lub pomysł na dekorację stołu podczas chrzcin, urodzin i innych okazji. W CEWE oferujemy możliwość zaprojektowania własnych kartek dziecięcych ze zdjęciami Twojego dziecka, które doskonale sprawdzą się na wiele okazji. Dzięki wybranym zdjęciom malucha, zwykła kartka zyska ogromną wartość emocjonalną, a Ty z jej pomocą przekażesz swoje myśli i uczucia.

Kartki z okazji narodzin dziecka — powiadom najbliższych w oryginalny sposób

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to niezwykły dzień, który warto dzielić z bliskimi osobami. Bywa tak, że nie każdy może być w tym czasie obecny obok świeżo upieczonych rodziców. Kartka na narodziny dziecka to unikalny pomysł na przekazanie cudownych wieści rodzinie i przyjaciołom.

Zrób zdjęcie noworodkowi i wykorzystaj je do ozdobienia produktu, aby wywołać uśmiech na twarzach adresatów. Bez obaw, zajmie Ci to tylko kilka chwil na naszej stronie.

Kartkę możesz wypełnić tekstem, w którym zawrzesz imię maluszka oraz datę narodzin. W środku możesz zamieścić wszystkie ważne szczegóły takie, jak wzrost i waga po urodzeniu oraz godzina przyjścia na świat. Tak przekazana wiadomość będzie również wyjątkowym upominkiem, którą bliscy na pewno zachowają na długie lata.

Pamiątka z ważnego dnia, czyli kartki z okazji Chrztu Świętego

Kartki dziecięce to także doskonały sposób na wykonanie zaproszania na chrzest. Może być to również świetny sposób na wspominanie ważnych uroczystości z udziałem malucha.

Chrzest Święty dziecka to wyjątkowy dzień, który jest doskonałą okazją do tworzenia wielu zdjęć Waszej pociechy w gronie rodziny i najbliższych. Piękne stroje, cudowna atmosfera oraz znaczenie samego sakramentu to elementy składowe, które warto zawrzeć na zdjęciach.

Wybierz najlepsze kadry, aby stworzyć z nich piękną kartkę pamiątkową z okazji chrztu! Ten stylowy produkt możesz wykorzystać jako sposób podziękowania rodzicom chrzestnym za ich obecność oraz ważną rolę, którą pełnią. Kartka dziecięca ze zdjęciem stanie się także piękną pamiątką dla kochających dziadków, cioć i wujków, którzy zachowają w pamięci ten dzień na lata.

Każda okazja jest dobra, by ją wspominać przy pomocy zdjęć

Po pojawieniu się dziecka w rodzinie, warto uwieczniać na zdjęciach jak najwięcej momentów, zarówno tych przełomowych, jak i codziennych. Wiele z nich możesz później wykorzystać do stworzenia rożnych kartek okolicznościowych. Kartka na urodzenie dziecka oraz jako pamiątka z chrztu to tylko kilka dostępnych możliwości.

Produkt możesz wykorzystać do oryginalnych kartek z życzeniami na Boże Narodzenie, które podarujesz rodzinie i przyjaciołom. Kartka ze zdjęciem maluszka idealnie sprawdzi się jako zwieńczenie pierwszych urodzin, a także ważnych chwil takich, jak pierwsze słowa, pierwsze kroki lub pierwszy dzień w przedszkolu. W środku możesz zapisać swoje treści, takie, jak daty, życzenia czy szczegóły wybranego wydarzenia. Dzięki dodaniu zdjęcia, prosta kartka z życzeniami lub podziękowaniami na każdą okazję stanie się jednocześnie pięknym prezentem.

Jak jeszcze wykorzystać kartki ze zdjęciami dziecka?

Wśród naszych kartek dziecięcych znajdziesz także piękne szablony dostosowane do wykonania takich produktów, jak:

  • personalizowane karty menu na chrzest
  • personalizowane winietki na chrzest

Jednak to nie wszystko. Ten urokliwy wydruk ma wiele ciekawych zastosowań i może przydać się przy każdej okazji. Karta ze zdjęciem doskonale sprawdzi się jako zaproszenie dla Twoich bliskich na imieniny dziecka albo szkolną uroczystość.

Kartkę dziecięcą warto także wykorzystać jako sposób na zadanie pytania - Czy zostaniesz moim rodzicem chrzestnym? Zawrzesz je we wnętrzu kartki, która stanie się bardzo osobistą prośbą dla drugiej osoby. Dzięki dodatkowi w formie zdjęcia zwykła kartka dziecięca staje się jedyna w swoim rodzaju.

Sprawdź, jak w kilka minut złożyć zamówienie na spersonalizowaną kartkę ze zdjęciami dziecka uruchamiając nasz Kreator online i rozpoczynając projektowanie.