Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kartki komunijne

Zaprojektuj zaproszenia i podziękowania stosowne do okazji!

Elegancka papeteria komunijna

Niech to wydarzenie stanie się niezapomnianym przeżyciem!

Twoja kartka atrakcją dla oka!

Ozdób swój projekt uszlachetnieniem!

Elegancka papeteria komunijna

Nasza elegancka papeteria komunijna to papier wysokiej jakości o szczególnym wyglądzie dopasowanym do tej wzniosłej okazji. Żeby zorganizować uroczystość komunijną niezbędne mogą się okazać drukowane zaproszenia, podziękowania, a także elementy zdobiące stół - spersonalizowane winietki czy karty menu. Przygotowanie całej papeterii komunijnej w jednym stylu sprawi, że przyjęcie będzie spójne i eleganckie. U nas możesz zaprojektować kartki na komunię i inne produkty do druku wykorzystując własne zdjęcia i pomysły.

Papeteria komunijna: personalizowane zaproszenia

Zaskocz przyszłych gości wysyłając im zaproszenia na komunię ze zdjęciem Twojego dziecka, które zaraz przystąpi do sakramentu. Taka forma zaproszenia komunijnego z pewnością okaże się nie tylko zaskoczeniem, ale wywoła także radość i wzruszenie. Rodzice chrzestni, dziadkowie, przyjaciele i dalsza rodzina zyskają niepowtarzalną pamiątkę na lata. Dodanie do projektu zdjęcia Twojego dziecka sprawi bowiem, że zaproszenie komunijne będzie bardziej osobiste i wyjątkowe dla każdego gościa.

Mamy dla Was wiele różnych szablonów i opcji personalizacji, abyście mogli stworzyć zaproszenia, które idealnie odzwierciedlają Waszą wizję tego wyjątkowego dnia. Nasza papeteria komunijna to także gwarancja wysokiej jakości wydruku i staranności wykonania.

Papeteria komunijna: personalizowane podziękowania

Po pełnej szczęścia uroczystości Pierwszej Komunii Świętej nadchodzi czas, by wyrazić gościom swoją wdzięczność za ich obecność. Personalizowane kartki podziękowania stanowią oryginalny sposób na wyrażenie głębokiej wdzięczności za obecność, wsparcie, życzenia i prezenty.

Papeteria komunijna zaprojektowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami to nie tylko wyraz szacunku i wdzięczności, ale także przepiękna pamiątka z uroczystości. Dzięki możliwości personalizacji dodasz do kartki z podziękowaniami swój własny tekst lub zdjęcie wykonane podczas świętowania Pierwszej Komunii Świętej. Możesz zdecydować się na zaprojektowanie tylko stron zewnętrznych albo zewnętrznych i wewnętrznych. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, tekst podziękowań zapiszesz odręcznie po otrzymaniu zamówienia, a jeśli drugą, tekst zostanie wydrukowany zgodnie z wybraną przez Ciebie czcionką i kolorem.

Własny projekt papeterii komunijnej

Oprócz gotowych szablonów na zaproszenia i podziękowania komunijne, możesz stworzyć u nas w 100% własny projekt papeterii. Z pewnością przydadzą Wam się spersonalizowane dekoracje stołu komunijnego, czyli winietki oraz karty menu.

Winietki i karty menu mogą zostać zaprojektowane w podobnym stylu, co zaproszenia i podziękowania. Tym sposobem stworzysz unikalną papeterię komunijną, która będzie cieszyć oczy wszystkich zgromadzonych na uroczystości. Małe winietki wskażą gościom ich miejsca przy stole, a karty menu z własnym zdjęciem będą się nie tylko listą proponowanych dań, ale także piękną ozdobą stołu, którą goście będą mogli zabrać ze sobą do domu. Taka oryginalna pamiątka na pewno zostanie z nimi na dłużej i pozwoli wracać do uroczystości tak często, jak tylko będą mieli na to ochotę.

Personalizowana kartka komunijna - style i motywy

Przy projektowaniu papeterii komunijnej, wybór odpowiedniego stylu i motywu może okazać się przydatny w celu stworzenia pasujących do siebie dekoracji. Możesz zdecydować się na klasyczne i eleganckie zdjęcia, które podkreślą uroczysty charakter tego wyjątkowego dnia. Sprawdzą się tutaj także klasyczne białe koperty. Alternatywnie możesz postawić na ciekawe motywy związane z naturą, które symbolizują wzrost i rozwój duchowy. Również minimalistyczne wzory w pastelowych odcieniach mogą wprowadzić subtelny i harmonijny akcent dopasowany do charakteru uroczystości komunijnej.

Personalizowana i elegancka papeteria komunijna to produkt, który warto zaprojektować razem z dzieckiem. Możecie połączyć zabawę z kreatywnym działaniem i wspólnie stworzyć projekt do druku, który następnie przekażecie swoim gościom. Zapraszamy do projektowania!