Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kartki urodzinowe slider Kartki urodzinowe slider

Kartki urodzinowe

Zaproszenie, podziękowanie lub życzenia: zaprojektuj Twoje kartki urodzinowe!

Zobacz

Uroczystość Twoja lub członka rodziny

Zaprojektuj Twoje zaproszenia w taki sposób, aby były równie wyjątkowe jak urodziny!

Nadaj niesamowite akcenty!

Eleganckie i kolorowe: uszlachetnienie w kolorze złotym i srebrnym lub lakierem dekoracyjnym.

Personalizowane kartki urodzinowe

Zaprojektuj wyjątkową kartkę urodzinową, z wybranymi przez siebie zdjęciami!

Personalizowane kartki urodzinowe - podaruj bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego!

Personalizowane kartki urodzinowe to wyjątkowy prezent, który możesz podarować bliskiej Ci osobie. Przede wszystkim zaprojektujesz u nas kartki urodzinowe, na których znajdą się Wasze wspólne zdjęcia, zdjęcie solenizanta lub zdjęcie, które szczególnie sobie ceni. Może to być jego ukochany pupil czy też panorama ulubionego miasta. Masz całkowitą dowolność w doborze zdjęć, które znajdą się na Twojej personalizowanej kartce urodzinowej. Ponadto możesz umieścić na niej dowolny tekst z autorskimi życzeniami.

Szeroki wybór typów kartek urodzinowych, ich formatów i dostępnych u nas szablonów sprawia, że z pewnością stworzysz kartkę idealnie dopasowaną do solenizanta!

Kartki urodzinowe - jak projektować? Krok po kroku

Wyjątkowe kartki urodzinowe zaprojektujesz w kilku prostych krokach, dzięki naszemu intuicyjnemu kreatorowi CEWE. Masz do dyspozycji wiele różnych opcji:

  1. Na początek wybierz jeden z dostępnych szablonów. Możesz także zdecydować się na stworzenie kartki bez szablonu i zaprojektować ją od zera. Nowoczesne kartki urodzinowe, które u nas zamówisz, oprócz zdjęcia, mogą zawierać ozdobne grafiki i teksty.
  2. Kiedy już zdecydujesz się na określony szablon, wybierz orientację pionową, poziomą lub format kwadratowy.
  3. Następnie podejmij decyzję, jaką wielkość ma mieć Twoja personalizowana fotokartka urodzinowa. Do dyspozycji masz m.in. kartkę XL, fotokartkę pocztową klasyczną lub fotokartkę składną.
  4. Od Twojej decyzji zależy, na jakim papierze zostanie wydrukowana kartka urodzinowa. Może być on standardowy matowy, błyszczący lub niezwykle delikatny papier premium. Każdy z dostępnych u nas typów papieru ma najwyższą jakość, a wydrukowane na nim zdjęcia piękną głębię kolorów i wyrazistość.
  5. Możesz projektować strony zewnętrzne lub zewnętrzne i wewnętrzne. Wybierz opcję, która bardziej Ci odpowiada.
  6. Następnie możesz wybrać rodzaj koperty, w której zostanie umieszczona Twoja spersonalizowana kartka urodzinowa. Dostępne są różne kolory kopert, które idealnie dopasujesz do upodobań solenizanta.
  7. W kolejnym kroku przejdziesz już do bezpośredniego projektowania, co dokładnie ma się znaleźć na poszczególnych stronach. Wybieraj spośród dostępnych układów, krojów i rozmiarów czcionki. Zapisz swoje wyjątkowe spersonalizowane życzenia i przeciągnij pole tekstowe w określone miejsce.
  8. Dodatkowo możesz ozdobić swoją kartkę urodzinową clipartami - kolorowe serduszka, kwiaty czy wyjątkowe napisy - znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz!
  9. Wybierz zdjęcia, które mają zostać nadrukowane na urodzinowej kartce. Może to być wizerunek solenizanta, Wasze wspólne zdjęcia lub coś, co przywodzi na myśl najlepsze wspomnienia!

Kartki urodzinowe personalizowane - przygotuj wyjątkową dekorację na przyjęcie urodzinowe!

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz urodziny swoje czy swoich bliskich, u nas zaprojektujesz kartki które będą stanowiły doskonałą oprawę całego przyjęcia. Kartka urodzinowa ze zdjęciem może stanowić niestandardowe i niezwykłe zaproszenie.

Jeśli przygotowujesz kinderbal dla swojego dziecka, wybierz szablon z pięknymi ilustracjami, dodaj zdjęcie małego solenizanta i wyślij zaproszenia bezpośrednio do przyszłych gości. Przy pomocy naszych spersonalizowanych kartek możesz także wspaniale przyozdobić stół urodzinowy.

Wyjątkowe kartki urodzinowe na stół w atrakcyjny sposób wskażą gościom ich miejsca. Z pewnością będą miłym zaskoczeniem, a po uroczystości każdy będzie mógł zachować tę niezwykłą pamiątkę.

Ciekawą opcją jest skorzystanie także z możliwości zaprojektowania spersonalizowanych menu na urodzinowy stół. Jeśli przyjęcie ma być bardzo eleganckie, bardzo łatwo możesz ozdobić kartki urodzinowe wyjątkowym uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym albo lakierem dekoracyjnym. Sprawisz, żeby to przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane!

Nowoczesne kartki urodzinowe z uszlachetnieniem

Często kartki urodzinowe dostępne w kwiaciarniach, sklepach z upominkami czy w sklepach internetowych są powtarzalne i przez to nie są wstanie zrobić na solenizancie aż tak dużego wrażenia, jak kartka z własnym zdjęciem.

Jeśli chcesz zaskoczyć solenizanta, możesz stworzyć personalizowaną kartkę urodzinową, której nie będzie miał nikt inny. Jednak Wasze wyjątkowe zdjęcie to nie jedyny element, który może wywrzeć duże na nim duże wrażenie. U nas zaprojektujesz nowoczesne kartki urodzinowe z pięknym uszlachetnieniem.

Elementy ozdobne na kartkach urodzinowych

Elementy ozdobne lub teksty mogą być wypukłe i pozłacane. To często wybierana opcja z okazji okrągłych urodzin, które są zwykle obchodzone jeszcze bardziej uroczyście. Będzie to także wspaniały pomysł, jeśli organizujecie przyjęcie osoby starszej, które ceni sobie elegancki i szlachetny styl.

Wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego człowieka są osiemnaste urodziny, dlatego również z tej okazji warto postawić na szykowną formę zaproszeń urodzinowych z uszlachetnieniem.

Zapraszamy serdecznie do projektowania swoich spersonalizowanych kartek urodzinowych! Koniecznie sprawdź także nasz wyjątkowy prezent na urodziny, jakim jest fotoksiążka oraz fotokalendarz!