Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kartki urodzinowe slider Kartki urodzinowe slider

Kartki urodzinowe

Zaproszenie, podziękowanie lub życzenia: zaprojektuj Twoje kartki urodzinowe!

Zobacz

Kartki urodzinowe ze zdjęciem

Zaprojektuj Twoje zaproszenia w taki sposób, aby były równie wyjątkowe jak urodziny!

Nadaj niesamowite akcenty!

Eleganckie i kolorowe: uszlachetnienie w kolorze złotym i srebrnym lub lakierem dekoracyjnym.

Kartki urodzinowe ze zdjęciem - postaw na niepowtarzalne chwile

Zaprojektuj wyjątkową kartkę urodzinową, z wybranymi przez siebie zdjęciami!

Kartki urodzinowe ze zdjęciem łączą oryginalny wygląd, szerokie możliwości projektowania z opcją umieszczenia na nich Twojej własnej fotografii. Już w kilka minut możesz zaprojektować i zamówić jedyne w swoim rodzaju kartki urodzinowe ze zdjęciem. To wyjątkowy sposób na złożenie życzeń urodzinowych, zaproszenie gości na wspólne świętowanie czy przygotowanie ozdobnych winietek urodzinowych lub przykuwających uwagę urodzinowych kart menu. Przekonaj się, ile możliwości dają Ci nasze kartki ze zdjęciem.

Kartka urodzinowa ze zdjęciem - złóż najlepsze życzenia

Szczere życzenia urodzinowe dla bliskiej osoby mogą zyskać piękną, nowoczesną oprawę. Wystarczy umieścić je w projekcie swojej kartki ze zdjęciem. Wybierz jeden z dostępnych formatów oraz orientację produktu, a następnie dodaj wybrane przez siebie kadry. Obecność zdjęcia sprawi, że kartka stanie się pięknym upominkiem.

Dzięki szerokim możliwościom wyboru szablonów, dostosujesz swoją kartkę i mile zaskoczysz gości. W środku bez trudu zmieścisz najlepsze życzenia urodzinowe, płynące prosto z serca. Ten drobny gest sprawi solenizantowi wiele radości oraz uśmiechu. Pozwól bliskim zachować życzenia na dłużej dzięki kartce urodzinowej ze zdjęciem!

Kartka urodzinowa ze zdjęciem do wydruku - idealna na zaproszenia dla Twoich gości

Przygotowując przyjęcie z okazji urodzin postaw na oryginalny sposób zaproszenia swoich gości. Wykorzystaj kartkę ze zdjęciem, aby wyjść poza utarte schematy zaproszeń i nadać im spersonalizowany charakter. Twoja osobista fotografia zmieni klasyczne zaproszenie w uroczy upominek, który może zagościć na dłużej w każdym mieszkaniu jako pamiątka i ozdoba. Kartka urodzinowa ze zdjęciem do wydruku jest łatwa do zaprojektowania a naszym kreatorze online.

Zamów kartki ze zdjęciem do wydruku, na których zapiszesz wszystkie szczegóły dotyczące zbliżających się urodzin, w tym datę, godzinę oraz miejsce spotkania. W razie potrzeby wystarczy miejsca również na dodatkowe adnotacje. Kartki urodzinowe z zaproszeniem możesz zamówić od razu z wybranymi przez siebie kopertami, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

Kartka ze zdjęciem na urodziny dziecka

Aby urozmaicić wyjątkową okazję, jaką są urodziny dziecka, warto sięgnąć po pięknie zaprojektowane kartki urodzinowe ze zdjęciem. Możesz je wykorzystać zarówno jako zaproszenia dla przyjaciół i bliskich na wspólne świętowanie, jak i formę podziękowania wszystkim za wspólne świętowanie urodzin.

Dzięki pięknym, kolorowym szablonom oraz możliwości dodawania grafik ozdobnych w formie clipartów, Twoja kartka ze zdjęciem na urodziny dziecka będzie urokliwą niespodzianką dla bliskich.

Pomoc przy organizacji urodzin, czyli kartki ze zdjęciami jako menu i winietki

Urodziny to zawsze doskonała okazja, aby świętować w gronie bliskich Ci osób. Jeżeli organizujesz imprezę, warto pomyśleć o jeszcze innym wykorzystaniu kartek ze zdjęciem.

Kartki ze zdjęciami mogą stać się pięknym menu dla gości, które z pewnością nie umknie uwadze gości i docenią oni Twój styl oraz kreatywność. Kartki do wydruku będą także bardzo pomocne w formie winietek, dzięki którym wygodnie rozmieścisz swoich gości przy stole. Możesz także podarować każdemu kartkę ze zdjęciem w ramach podziękowania za przybycie.

Uruchom nasz intuicyjny kreator online i zobacz, jak w kilka minut zamienić swój pomysł w gotowy produkt.

Łatwo stwórz własny projekt kartki urodzinowej ze zdjęciem

W CEWE wiemy, jak istotna jest prostota tworzenia kartek i innych produktów do wydruku. Wiemy też, jak wygodne jest ich zaprojektowanie i zamówienie bez potrzeby wychodzenia z domu. Wybrane kartki ze zdjęciem zaprojektujesz i zamówisz bardzo sprawnie, korzystając wyłącznie z komputera lub innego urządzenia mobilnego. Wystarczy wybrać interesujący Cię produkt na naszej stronie internetowej, zwracając uwagę na format, orientację, rodzaj papieru oraz ilość zamawianych sztuk.

Przy projektowaniu możesz wykorzystać jeden z dostępnych szablonów urodzinowych lub dać się ponieść kreatywności i zaprojektować kartkę samodzielnie. Nasz kreator online komfortowo przeprowadzi Cię przez cały proces. Zamów swoje niepowtarzalne kartki urodzinowe ze zdjęciem.