Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kartki z podziękowaniem slider Kartki z podziękowaniem slider

Kartki z podziękowaniami

Zaprojektuj kartkę pasującą do każdej okazji!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kartki ze zdjęciem - podziękowania

Podziękuj rodzinie i przyjaciołom przesyłając im serdeczną wiadomość!

Wyjątkowo atrakcyjne podziękowanie

Z naszym wypukłym uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym!

Kartki z podziękowaniem - wyraź swoją wdzięczność w niekonwencjonalny sposób

W życiu zdarza się wiele okazji, żeby podziękować drugiej osobie. Nie tylko za jej pomoc czy okazane wsparcie, ale także za zaraźliwy uśmiech, motywację czy po prostu samą obecność. Każdy powód jest dobry, aby wyrazić swoją wdzięczność.

Dzięki specjalnym kartkom z podziękowaniami od CEWE przekażesz swoje uczucia jeszcze prościej i w oryginalnym stylu. Kartka ozdobiona wybraną przez Ciebie fotografią będzie wspaniałym upominkiem oraz miłym akcentem, wywołującym uśmiech na twarzy drugiej osoby. Poniżej poznasz różne możliwości wykorzystania naszych niepowtarzalnych kartek z podziękowaniem.

Kartka z podziękowaniami za życzenia urodzinowe

Jeżeli szukasz ciekawego sposobu, aby odwdzięczyć się najbliższym za ich pełne szczerości życzenia, sięgnij po nasze specjalne kartki z podziękowaniami. Wystarczy otworzyć kreator online, wybrać jeden z atrakcyjnych szablonów, dodać zdjęcie swoje, z imprezy urodzinowej lub fotografię osoby, której dziękujesz oraz dodać swoje teksty wyrażające wdzięczność.

Każdą kartkę bardzo prosto ozdobisz zdjęciem, kolorowymi grafikami i dedykacją dla danej osoby. Kartka z podziękowaniami za życzenia urodzinowe doskonale sprawdzi się jako piękna pamiątka na długie lata. Zaprojektuj kartki z podziękowaniami dla rodziny i przyjaciół, aby wiedzieli, jak wiele znaczy dla Ciebie ich pamięć.

Podziękowanie za przybycie na ślub lub komunię

Nasz kartki z podziękowaniami możesz przesłać swoim gościom już po uroczystości ślubnej czy komunijnej. W ten sposób zrobisz im miłą niespodziankę i pokażesz, jak doceniasz ich obecność w tym szczególnym dla Ciebie dniu. Co więcej, kartka z podziękowaniem za przybycie ozdobiona zdjęciem z minionej uroczystości, pozwoli bliskim szybko wrócić do najlepszych wspomnień z tego niepowtarzalnego dnia.

Kartka z podziękowaniem dla rodziców

Rodzice to wyjątkowe osoby, które od dnia narodzin prowadzą swoje dziecko przez kolejne etapy życia, wspierając i ucząc. Ich rola w życiu każdego człowieka jest ogromna, dlatego warto przy każdej nadarzającej się okazji przypomnieć im, jak wiele dla Ciebie znaczą. Bez względu na to, czy szukasz upominku na Dzień Matki, Dzień Ojca czy urodziny - kartka z podziękowaniem dla rodziców będzie doskonałym dodatkiem. To także idealny sposób na wyrażenie słowa Dziękuję bez specjalnej okazji.

Kartkę z podziękowaniem dla rodziców z łatwością ozdobisz wspólnymi zdjęciami, które warto wybrać z Waszych ulubionych, wspólnie spędzonych momentów. Na kartce zmieści się nawet cały kolaż zdjęć oraz zapisana wiadomość z dedykacją dla Twoich rodziców. Podziękuj im najlepiej, jak umiesz, korzystając z mocy fotografii.

Kartki z podziękowaniami dla nauczyciela

Ogromna praca nauczycieli na każdym etapie edukacji dziecka pozwala mu się rozwijać i uczyć, kształtując jego światopogląd. Koniec roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela to doskonałe okazje, aby powiedzieć wychowawcom i innym nauczycielom, jak bardzo doceniasz ich pracę.

Wyjątkowe kartki z podziękowaniami dla nauczycieli to piękny drobiazg, dzięki któremu łatwo podziękujesz za poświęcony czas oraz okazane wsparcie. Dodatkowo kartkę dla nauczyciela możesz ozdobić na przykład wybraną fotografią szkolną. Taki upominek świetnie sprawdzi się przy każdej okazji, wywołując uśmiech na twarzach nauczycieli oraz dając im dodatkową motywację do dalszej owocnej pracy z dziećmi.

Kartka z podziękowaniem dla Twoich przyjaciół

Mówi się, że najlepsi przyjaciele to rodzina, którą wybieramy sobie sami. Każda spędzona razem chwila jest na wagę złota, a ich obecność i wsparcie w gorszych chwilach to prawdziwy dar. Jeżeli zastanawiasz się, jak nieszablonowo podziękować swojemu przyjacielowi, postaw na kartkę z podziękowaniem.

Projektując ten piękny podarunek możesz wykorzystać Wasze ulubione fotografie, które będą przypominały o wspólnie przeżytych przygodach. W środku lub na odwrocie znajdziesz dość miejsca, by wyrazić słowami to, jak ważną osobą jest dla Ciebie Twój przyjaciel. Podziękuj mu w osobisty i niepowtarzalny sposób, dając mu kartkę pełną dobrych wspomnień.

Kartki z podziękowaniami za współpracę

Dobrzy współpracownicy to ludzie, których zawsze warto doceniać. Dzięki nim osiąganie sukcesów staje się o wiele prostsze, co pozwala coraz bardziej się rozwijać. Taki prezent, jak kartki z podziękowaniami za współpracę ze wspólnym zdjęciem, idealnie sprawdzi się, aby sprawić radości oraz docenić starania kolegów z pracy.

Piękne kartki z podziękowaniem wykonasz bez trudu w kilka minut, a sam gest okaże się bezcenny. Przekaż współpracownikom, jak bardzo doceniasz ich wkład we wspólną pracę dzięki naszym wyjątkowym kartkom z podziękowaniem.